נייד לילד

מכשירים סלולריים, חברות סלולריות.
yaelim (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נייד לילד

נושא שלא נקרא #1 

ברצוני לרכוש נוקיה לילד חושבת על 3310. או 105 השאלה אם קונה בחול האם ניתן להוסיף עברית... ממה שראיתי גם בארץ אין עברית על המקשים. איך יכתוב הודעות? איזה דגם מומלץ. לציין שכרגע סים ללא גלישה, בהמשך ייתכן ואוסיף גלישה....

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

אני מניח שאת מדברת על ה- NOKIA 3310 שהוכרז לפני שנתיים? למה להעניש את הילד? :)
קני לו משהו כמו Xiaomi ותקבלי ילד הרבה יותר מרוצה.
https://ksp.co.il/mob/item/104258

yaelim (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3 

אני כרגע בכוונה לא רוצה טלפון חכם. מסכימה שכנראה לא אוכל לסחוב עוד הרבה זמן....הוא רק בן 8.... לכן רוצה לקנות זול יחסית משהו פשוט.... בחול שליש מחיר אבל מודאגת מהעברית.....

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

הילד יהיה מתוסכל עם טלפון ״טיפש״, הוא כנראה יציק לך כל כך שתוך מספר חודשים מועט את תתייאשי ותקני לו טלפון אחר.

אם הדאגה שלך היא שהוא יהיה כל היום בטלפון, את יכולה לשלוט על זה מרחוק עם אפליקציה כמו Family Link, עימה תגדירי שעת שינה והפעלת רק האפליקציות שאת מרשה, ככה תוכלי לתת לילד טלפון ״טיפש״ כמו שאת רוצה ובהמשך, לפתוח את הטלפון לעוד יכולות.

vettel
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

רכשתי לילדים שלי שיאומי רדי נוט 7 ו 8, היתרון בסוללות מחזיקות הרבה זמן מחיר נמוך (סביב 650 ש"ח) ואחריות שנתיים.
כל כך מרוצה מהם שגם אני משתמש ברדמי נוט 8 הוא ממש נהדר (לא גדול מידי כמו רדמי נוט 9 ו 10) שאני כל פעם שואל את עצמי מה צריך יותר בטלפון נייד ?
כפי שנאמר ניתן להגביל שעות תכנים ואפליקציות וגם מעקב, הרי גם במחשבים בבית הם צורכים אלקט במחשבים ובטאבלטים לכן מעדיף לעקוב ולהגביל מאשר לתת טלפון פשוט (גם צריך סים ייעודי)

שלח תגובה

חזור אל “סלולר”