שיפור קליטה סלולרית

מכשירים סלולריים, חברות סלולריות.
orgibor (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

שיפור קליטה סלולרית

נושא שלא נקרא #1 

היי, בעוד שבועיים אני עובר ליחידת דיור שאין בה קליטה סלולרית כל כך ואני מחפש פתרון לכך.
יש אות WIFI חזק(תשתית של הוט) וחברת הסלולר שלי היא פלאפון.
לפלאפון יש שירות שנקרא WIFI calling שבעצם אומר שבמצבים בהם אין קליטה סלולרית אז שיחות נכנסות ויוצאות יתבצעו על גבי רשת האינטרנט אבל מסתבר שהשירות הזה לא תומך במכשירי סלולר של שיאומי כמו שלי יש.
פלאפון גם הציעו לי להתקין נתב סלולרי בעלות של 360 ש"ח שבעצם יתחבר לראוטר עם כבל רשת ואז אמור לפתור את בעיית חוסר הקליטה, אני פשוט חושש שהנתב לא באמת יפתור את הבעיה ואז זה סתם בזבוז כסף, הראוטר הראשי בעצם נמצא בקומה השלישית של הבית הצמוד וביחידת הדיור יש רק ממיר מגדיל טווח של הוט(פייבר בוקס) שבעצם אליו הנתב יתחבר.
האם שווה להשקיע בנתב או שיש איזה פתרון יצירתי אחר?

arik100
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 17 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

Re: שיפור קליטה סלולרית

נושא שלא נקרא #2 

1. למה זה לא נתמך בשיאומי? באיזה מכשירים זה כן נתמך?
2. הנתב בעצם מפעיל רשת סלולארית "מלאכותית" בבית שלך, לא רואה סיבה שזה לא יעבוד. רק תראה שגם לנתב המיוחד הזה יש טווח מסוים כמו כל נתב

איציק_בן_עזרא
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Re: שיפור קליטה סלולרית

נושא שלא נקרא #3 

אם אתה לא סגור על איכות האינטרנט במקום שאתה עובר אתה צפוי להרגיש בעיות בשתי הטכנולוגיות, ברור לך שהדיבור שלך אחרי שיצא מהרשת הביתית הוא עובר דרך רשת ציבורית ללא שום הבטחה לאיכות בשונה מרשתות סלולאריות של חברות הסלולר ועל כן איכות השמע לא תמיד תהיה טובה אבל לרוב סבירה.
לדעתי פשוט אין לך ברירה, לחיות במקום בלי להיות זמין זה לא אופציה, לך על הנתב זה פשוט יותר זול מלהחליף מכשיר.

שלח תגובה

חזור אל “סלולר”