בעיה חומרתית נפוצה באקסבוקס one s

PlayStation, Xbox, Nintendo Switch על כל דגמיהם אביזריהם, קנסולות ניידות וקונסולות רטרו
Dor1992 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 80 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

בעיה חומרתית נפוצה באקסבוקס one s

נושא שלא נקרא #1 

שלום חברים

נתקלתי ברשת בבעיה נפוצה כמו שלי...
כנראה זו בעיה חומרתית בכרטיס רשת הקווי של האקסבוקס.

בכל מקרה פתרתי אותה בזה שאני לא נותן לו כתובת סטטית(לא מהצד של הdhcp וגם לא מהצד של האקסבוקס) והוא מקבל כתובת אוטומטית לגמרי.

בעיקרון עם כתובת סטטית הראוטר לא מצליח לעשות לו nat בכלל כנראה. אז מה שרשום באקסבוקס זה לפעמים nat לא זמין ולפעמים נותן כתובת ip שלא קשורה לכלום: 169.24.xx.xx

זו בעיה שהתמשכה אצלי הרבה זמן.

מה שמוזר לי שאם כבר יש בעיה בכרטיס רשת של האקסבוקס, אם אני נותן לו את הכתובת הסטטית מהצד של הראוטר (כלומר משריין לו כתובת בטווח של הdhcp) זה לא אמור לקרות כי האקסבוקס עדיין מקבל אוטומטי מהראוטר ולא מכתיב לו מה הכתובת שלו.

בעיה מוזרה. היא לא חוזרת על עצמה כשאני לא מתערב ונותן לראוטר ולאקסבוקס הכל על אוטומטי וזהו.

אגב זה קרה רק באקסבוקס שלי. בשאר המכשירים כתובות סטטיות עובדות מצויין כולל פתיחת פורטים ידנית בשבילם וכו'.

בכל מקרה זו בעיה שיש לה המון תוצאות בחיפוש בגוגל..

מעניין אם זה קרה לעוד מישהו פה.

אני לא יודע כמה חטיבת הXbox במייקרוסופט חשובה להם כי המחיר של המכשיר הוא 800 שקלים הרי והמתחרה היחידה שלהם זו סוני אבל הם חייבים לבדוק את הכרטיס רשת שלהם. כי זה לא דבר שכנראה יהיה אפשר לפתור בעדכון מערכת... ולא נראה שזה מעניין אותם כל כך. למרות כל הפוסטים האינסופיים שיש בפורום של מייקרוסופט.

מצד שני זה אמור לעניין אותם כי הם עושים המון כסף על xbox live ..

Batnun
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 107 פעמים
קיבל תודות: 428 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

פעם ראשונה שאני שומע על זה. לא נשמע הגיוני.

Batnun

.

Dor1992 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #3 

@Batnun
·

לא מצליח להסתדר לי שעם כל מכשיר אני יכול לשחק איך שבא לי בהגדרות והוא יתפקד מצויין מול הראוטר, כולל בפתיחת פורטים ידנית בשבילו ורק האקסבוקס עושה בעיות.

אמרתי טוב אולי אני אחליף ראוטר אבל למה שאעשה את זה אם הבעיה היא לא בראוטר אלא באקסבוקס.. למה שאוציא עככשיו כמה מאות שקלים אם הראוטר שלי מתפקד טוב.

Batnun
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #4 

@Dor1992

אף אחד מהראוטרים שלי לא עשה בעיות עם האקסבוקס ולא הייתי צריך לפתוח שום פורטים (ואני לא מאפשר UPnP).
אם אתה טוען שזו "בעיה חומרתית נפוצה" אז תביא סימוכין.

Batnun

.

Dor1992 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #5 

@Batnun
·

יש לך כתובת ipv6? מה בכלל סוג הnat שאתה מקבל באקסבוקס.

כי אם לא אז איך לא היית צריך לפתוח פורטים?
או שאם האקסבוקס מזהה שאתה לא מאחורי Nat אז הוא לא מפעיל פשוט את הTeredo ואז הוא לא צריך פורטים אצלך?

אני מנסה להבין את התופעה הזאת באקסבוקס.

כי הבנתי שגם אם אתה לא מאחורי Nat הוא עדיין ינסה להפעיל את הteredo כי כל השרתים של אקסבוקס עובדים על ipv6 והם מחייבים אותך לדמות כתובת ipv6 בעזרת הteredo.

ויש לי סימוכין אבל עכשיו להתחיל להביא לך את הכל זה בעיה. תעשה גוגל על זה.

Batnun
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #6 

Dor1992 כתב:@Batnun

יש לך כתובת ipv6? מה בכלל סוג הnat שאתה מקבל באקסבוקס.

כי אם לא אז איך לא היית צריך לפתוח פורטים?
או שאם האקסבוקס מזהה שאתה לא מאחורי Nat אז הוא לא מפעיל פשוט את הTeredo ואז הוא לא צריך פורטים אצלך?

אני מנסה להבין את התופעה הזאת באקסבוקס.

כי הבנתי שגם אם אתה לא מאחורי Nat הוא עדיין ינסה להפעיל את הteredo כי כל השרתים של אקסבוקס עובדים על ipv6 והם מחייבים אותך לדמות כתובת ipv6 בעזרת הteredo.

ויש לי סימוכין אבל עכשיו להתחיל להביא לך את הכל זה בעיה. תעשה גוגל על זה.
...
אין לי IPv6, כמו הרוב המכריע של המשתמשים הביתיים אני משתמש ב-IPv4.
לא הבנתי מה הקשר בין NAT, IPv6, Teredo וכל השטויות האלה לבעיה שאתה מתאר, שהאקסבוקס לא עובד עם כתובת סטטית ולא מקבל כתובת שמורה מהראוטר.

אני מנסה לעזור לך ואתה שולח אותי לגוגל? סבבה, בהצלחה. תמצא פרייר אחר שירוץ לחפש בשבילך.

Batnun

.

שלח תגובה

חזור אל “קונסולות”