צפי למלאי נורמלי ps5?

PlayStation, Xbox, Nintendo Switch על כל דגמיהם אביזריהם, קנסולות ניידות וקונסולות רטרו
Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

Re: צפי למלאי נורמלי ps5?

נושא שלא נקרא #76 

30/09/2021 15:29  
yoavbd123 כתב:
30/09/2021 15:24  
nir11 כתב:
הנה עוד מבצע שהיה ב KSP:
קונסולה פלוס שלט ב 2739, שזה בול 2500 שקל לקונסולה.

הבעיה עם המבצעים של KSP הייתה שהם פורסמו בטלגרם עם מלאי מוגבל שאזל תוך דקות. כבר חודשים שלא זכור לי פרסום שלהם.

באנדל שימכר היום יכלול: מארז קונסולת PS5 עם כונן Bluray הכולל שלט שלט נוסף Sony PlayStation DualSense בצבע לבן (יתווסף באופן אוטומטי לעגלת הקניות) מחיר הבאנדל (ביבוא רשמי) הינו: ₪2,739 בלבד
...
זה נשמע אחלה באנדל, באמת הבעיה שהבאנדלים צצים פעם באף פעם ונעלים תוך דקות.
בעיה אחרת בבאנדלים שלרב דוחפים בהם דברים שאני לא רוצה, אבל במקרה של עוד שלט זה דווקא היה מתאים לי :)

השאלה מתי נראה את הקונסולה במחיר "לצרכן" לפי ישפאר בלי בעיית זמינות ובלי שצריך בוט בטלגרם כדי לתפוס אותה.
נראה שהשנה זה כבר לא יקרה, תוהה אם ומתי ב 2022, כי זה לא נראה באופק כרגע
...
סוני כבר הכריזו שיש סיכוי גדול שזה ימשך גם לתוך 2022 לצערנו.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #77 

אני קניתי PS4 בזמני בחנות בארהב ב 500 דולר, לפני כ 4 שנים. פלוס מעמ. כיום היא עולה בישראל פחות.
אז דפקו אותי, יצאתי פראייר, gamestop גזרו עלי קופון, ובתור ישראלי מודה שקשה לי לקבל את זה.
אם הייתי יכול להחזיר את השעון אחורה, לא הייתי קונה לפני 4 שנים, אלא קונה היום בזול יותר.
כמו שכתבתי פעמים רבות, זה שיקול אישי של כל אחד, בין "לא לצאת פראייר", לבין "אני רוצה את המוצר קרוב לזמן שיחרורו לשוק".
יש פה טריידאוף, כמו כמעט בכל דבר בחיים, והצגת הדברים בצורה חד מימדית פשוט לא משקפת את המציאות, אלא את הדעה המאוד לגיטימית של אדם.

yoavbd123
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #78 

30/09/2021 15:42  
Huber כתב:
30/09/2021 15:19  
shmizan כתב:
למה סוג של טרול? לא מצאתי בעיה כלשהי בתגובות של @nir11.
בארץ היבואן הרשמי מכתיב את המחירים הרשמיים. זה שסוני מוכרים ב-500$ בארה"ב לא ממש משנה מה קורה אצלינו כאן.
העניין הזה נדון כבר בתחילת השרשור:

אז 2740 פחות 230 יוצא 2510, שזה 60 שקל מעל המחיר של היבואן הרשמי
...

סוני מכתיבים MSRP. זה המחיר. זה שהיבואן בארץ חזיר - זו בעיה נוספת. בדור הקודם הבאתי את ה PS4 שלי מאמזון בתחילת הדרך כשלא היה עדיין יבוא מקביל. כשהתחיל היבוא המקביל היה בארץ PS4 באותו מחיר כמו בארה"ב כמעט ולא היה משתלם להביא מחו"ל. אז כן אפשרי שהמחיר בחו"ל (500$/400$) יהיה קרוב מאוד עד זהה למחיר בארץ. זה לא קורה כי יש מלאי מוגבל ובארץ מנצלים את זה לרעה (שוב, בחו"ל בחנויות מסודרות המחיר שנמכר הוא מחיר MSRP למרות המלאי המוגבל). אז תמשיכו לעשות לייקים האחד לשני ותמשיכו לרכוש במחירים מופרזים - זכותכם, אבל זה לא ישנה את העובדה שגוזרים עליכם קופון. אני מבין שקשה לקבל את האמת ולהגיד "דפקו אותי" במיוחד לישראלים - אבל האמת נשארת האמת.
...

אני חושב שמה שאתה מגדיר "גוזרים קופון" החבר'ה האחרים פה מגדירים היצע וביקוש וכוחות השוק.
יש כאלה שמוכנים לשלם עוד 500-800 ש"ח ושכבר יהיה להם PS5 כמה חודשים טובים, לעומת לחכות עוד חצי שנה ואולי אף יותר עד שהשוק יתייצב והמחיר יהיה ה MSRP ביבוא רשמי ואולי אף מתחת לו ביבוא מקביל / להזמין מאמאזון או כל אופציה אחרת.

אם הייתי מספיק בראבק על ה PS5 יש סיכוי שגם אני הייתי עושה את זה בעצמי, זה פשוט מאוד לא דחוף לי כרגע ואין עלי לחץ של ילדים או משהו כזה.
אז אני אחכה עוד כמה חודשים בסבלנות, שהשוק יתייצב קצת ושימשיכו לצאת עוד משחקים מעניינים.

כל אחד והבחירות שלו :)

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #79 

yoavbd123 - אין וויכוח. תקרא לזה גזירת קופון, תקרא לזה היצע וביקוש, בסופו של היום מי שקונה כרגע משלם הרבה יותר (וזה בעיקר בארץ, בחו"ל מי שמצליח לתפוס בד"כ יכול לרכוש במחיר שפוי למרות המחסור). ועל זה אני לא מבין למה מתווכחים פה.

וד"א - גם אם היו לי ילדים שהיו לוחצים על PS5 כרגע, לא הייתי קונה כי דחיית סיפוקים זה משהו שחשוב ללמד ילדים, לצערנו מגדלים פה דור שמקבל כל מה שהוא רוצה מתי שהוא רוצה ככה נראית המציאות שלנו.

אני איתך - כרגע אין מספיק משחקים ולכן לא מבין מה הלחץ לקנות בכל מחיר.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #80 

נכון, בחול מי שמוצא קונסולה זמינה, לא משלם מחיר מנופח. זה ההבדל המרכזי.
לא נכון - מי שקונה היום הארץ, לא משלם הרבה יותר מאשר הוא ישלם בעוד שנה, כי גם בעוד שנה (אני מעריך) שקונסולה בישראל לא תעלה 500 דולר פלוס מעמ.
בדרך כלל הדרך לעקוף את הדבר המעצבן הזה (הפער שלוקחים לנו בישראל), היא לקנות בחול כשמזדמן לנו, ואני מניח שחלקנו הגדול עושה את זה, הבעיה שגם אם מישהו נמצא היום בנסיעה בארצות הברית - אי אפשר פשוט להכנס לחנות ולקנות, או להזמין מאמזון.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #81 

ולגבי דחיית סיפוקים, אני עשיתי לילד דחיית סיפוקים מספטמבר עד מרץ (כמדומני), וזה כשהבנתי שהמחיר לא יירד בקרוב (וצדקתי), ניראה לי 5 חודשים זה חינוך בסדר.

Nba
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 256 פעמים
קיבל תודות: 235 פעמים

נושא שלא נקרא #82 

עכשיו נכנס מלאי של 50 יחי בKSP והייתי רגע לפני לחיצת כפתור התשלום
אבל יש גבול לכל תעלול עם הדחיפת מוצרים שאני לא רוצה\צריך
אז ויתרתי...
image.png
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור
Denon AVR-X4500H|Epson EH-TW5000|SVS Prime Tower|SVS Ultra Center|SVS PB2000|
Fluance Elite Bipolar Surround|Polk audio 2xOWM3 Atmos|Dune303

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #83 

זה אכן מבאס שדוחפים את כל זה, מצד שני
קונסולה + 2 משחקים + שלט נוסף +מנוי לפלוס לשנה - המחיר לכל החבילה הוגן. הם פשוט מנצלים את המצב כדי לכפות קניה על אנשים.
אם נשווה למקומות אחרים - שם גובים מחיר דומה על קונבולה בלבד.
המלאי הנמוך של KSP (שבטח כבר אזל עד עכשיו...), מראה לדעתי שהמצב הנוכחי של חוסר ימשך עוד חודשים ארוכים.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #84 

רק להזכיר לכל מי שחושב שזה הוגן, בתקופה שאין מחסורים באנדלים הם חבילות מוזלות של אותם מוצרים. באנדל של קונסולה+שלט+משחק בזמן שפוי אמורים לעלות פחות מאותם 3 מוצרים כל אחד בנפרד :roll:

ד"א - כבר ראיתי חנויות בארץ שמבנדלים כיסאות גיימינג עם הקונסולה :lol:

Nba
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 256 פעמים
קיבל תודות: 235 פעמים

נושא שלא נקרא #85 

במקרה של היום, לא רציתי לתת יד לדבר הזה ולא רציתי לרכוש בכל מחיר..
את המנוי אפשר להשיג ביותר זול (פה זה נמכר ב279)
והמשחקים לא מתאימים לצרכים שלי.
נחכה עוד חודש\חודשיים
אגב, המלאי נגמר תוך 8 דקות
Denon AVR-X4500H|Epson EH-TW5000|SVS Prime Tower|SVS Ultra Center|SVS PB2000|
Fluance Elite Bipolar Surround|Polk audio 2xOWM3 Atmos|Dune303

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #86 

03/10/2021 17:10  
Huber כתב:
רק להזכיר לכל מי שחושב שזה הוגן, בתקופה שאין מחסורים באנדלים הם חבילות מוזלות של אותם מוצרים. באנדל של קונסולה+שלט+משחק בזמן שפוי אמורים לעלות פחות מאותם 3 מוצרים כל אחד בנפרד :roll:
...
המילכוד נמצא בהודעה שלך, אנחנו בתקופה בה יש מחסור, ולכן זה *כן* הוגן. זה נקרא תנאי השוק. אתה לא חייב לקחת, הם רוצים למקסם רווחים. שוק חופשי. אין אופציה יותר זולה. פשוט אין. לקנות בעוד שנה זה לא אותו מוצר. זה אותו מוצר שנה אחרי כן.

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 630 פעמים
קיבל תודות: 1001 פעמים

נושא שלא נקרא #87 

לא יודע מה אתכם, אבל ה PS4 נותן בראש אצלנו ביתר שאת.
אין שום דבר כרגע ב PS5 שמצדיק מעבר.
הילדים נהנים כהרגלם מריקודים ב JUST DANCE, ואני ממשיך לשחק בבקלוג שלי ובכל מה שיש על שתי הקונסולות הללו.
אני כבר מפנטז על כך שכשיגיע היום שאקנה את המכשיר, זה יהיה כל כך רחוק, שעד אז הם ישנו את גודלו מגודל מיקרוגל ממוצע, לגודל מכשיר קונסולה ביתית.

alcd
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 261 פעמים
קיבל תודות: 192 פעמים

נושא שלא נקרא #88 

04/10/2021 17:53  
gal-cohen כתב:
לא יודע מה אתכם, אבל ה PS4 נותן בראש אצלנו ביתר שאת.
אין שום דבר כרגע ב PS5 שמצדיק מעבר.
הילדים נהנים כהרגלם מריקודים ב JUST DANCE, ואני ממשיך לשחק בבקלוג שלי ובכל מה שיש על שתי הקונסולות הללו.
אני כבר מפנטז על כך שכשיגיע היום שאקנה את המכשיר, זה יהיה כל כך רחוק, שעד אז הם ישנו את גודלו מגודל מיקרוגל ממוצע, לגודל מכשיר קונסולה ביתית.
...
איתך לגמרי מ2 ל3 הייתה קפיצה ענקית, מ3 ל4 קפיצה טובה, מ4 ל5 קפיצונת (אם לא השלט לא חושב שהייתי מבדיל בין ה2 בלי באמת לראות את הקופסא)

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #89 

הקפיצה הגדולה, לפחות אחת מהן, בין 4 ל 5 היא האחסון שנהיה דרמטית מהיר יותר. זמני טעינה מהירים בהרבה. כמובן שיש עוד דברים.

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 630 פעמים
קיבל תודות: 1001 פעמים

נושא שלא נקרא #90 

05/10/2021 9:12  
nir11 כתב:
הקפיצה הגדולה, לפחות אחת מהן, בין 4 ל 5 היא האחסון שנהיה דרמטית מהיר יותר. זמני טעינה מהירים בהרבה. כמובן שיש עוד דברים.
...
נכון, זמני טעינה מעולים ואני כבר מת לחוות את זה.
מצד שני, אם לא היתה לי את הסבלנות או היכולת להמתין דקה בהשוואה ל 5 שניות - בכלל באופן כללי בחיים, אז המצב שלי היה גרוע,
ואף קונסולה לא היתה מפצה על זה :lol:
אגב, מה שבאמת מפריד ביני לבין המכשיר זה העובדה שאי אפשר להשיג אותה באמזון, רק משם אני מוכן לקנות.

שלח תגובה

חזור אל “קונסולות”