מפצל HDMI 1 ל 4 עם תמיכה ב DTS MA וסילוק HDCP 2.2 - מהדורה מוגבלת

איך מכיילים מסך, מי יכול לכייל לי? מה הערכים הנכונים לכיול...

DEINTERLACING, SCALING, הורדת רעשים, UPCONVERSION, TRANSCODING.
Rekcuf (פותח השרשור)
טרול
טרול
נתן תודות: 40 פעמים
קיבל תודות: 105 פעמים

מפצל HDMI 1 ל 4 עם תמיכה ב DTS MA וסילוק HDCP 2.2 - מהדורה מוגבלת

נושא שלא נקרא #1 

שלום

את המפצל הבא רכשתי ובדקתי בעצמי עם כרומכאסט אולטרה. אין לי מסך 4k אז בדקתי אותו רק עם 1080P והוא עובד מצויין. הוא מבין היחידים שמסלק HDCP 2.2 ולכן מאפשר לעשות בו כל שימוש שעולה על הדעת. המפצל:

https://www.amazon.com/Eazy2hD-Splitter ... 721b90523b

החסרון היחיד שהוא לא תומך ב CEC ולכן אם עוברים דרכו לא ניתן לשלוט בסטרימר בתקן CEC. אבל חוץ מזה, להבדיל ממפצלים סיניים זולים, הוא מעביר סאונד בכל פורמט שיש, לרבות DD+ ולכן סביר להניח שיעביר אטמוס (אין לי עדיין רסיבר שתומך, בקרוב יהיה ואוכל לאמת).

סקירה:

יוצא כ 200 שח עד הבית. למי שצריך, כדאי למהר. מנסיון אלו שבאמת עובדים נחטפים מהר וגם דואגים להעלים אותם או להחליף בדגם שלא עושה את מה שרוצים שיעשה...

Rekcuf (פותח השרשור)
טרול
טרול

נושא שלא נקרא #2 

חשוב: על מנת לסלק HDCP 2.2 או 1.4 יש לחבר מסך\רסיבר תומך HDCP מאותה גרסה ליציאת HDMI1 של המפצל! רגע שתקן תומך HDCP מזוהה, אז התמונה מופיעה עם HDCP בייאה מס' 1 ובו זמנית אותה התמונה מופיעה בכל שלושת היציאות האחרות, רק ללא הגנה\הצפנת HDCP כלל..

shayzil
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 58 פעמים
קיבל תודות: 22 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

תודה על הפרסום, מה לגבי השנאי חשמל?
כי לפי מה שאני רואה זה חיבור אמריקאי, האם צריך כבל ייעודי אחר? מתאם חשמל (הפשוט שקונים בכמה שקלים) או מתאם מסיבי (היקר יותר)?

Rekcuf (פותח השרשור)
טרול
טרול

נושא שלא נקרא #4 

שלי נזקק רק למתאם כי על השנאי היה רשום 110-230 אבל במקרה ותקבל ספק ל 120 בלבד, אז פשוט תרכוש בארץ ספק חיצוני חלופי. זה 5V ו 250 מילי אמפר.

שלח תגובה

חזור אל “כיול ועיבוד תמונה”