The Lord Of The Rings - The Rings of Power באמזון פריים ב 2/9/22

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
ag43
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

האמת? אף פעם לא התחברתי. הסרט (והספר) הראשון פשוט משעממים.

Kondo10
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
נתן תודות: 765 פעמים
קיבל תודות: 1511 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

לא פשוט לקבוע מראש חמש עונות לסדרה, גם אם היא מבוססת על אחת הטרילוגיות הכי איכותיות שנעשו מעולם.
הסרטים היו חוויה מענגת. לא זוכר את הפעמים שצפיתי בטרילוגיה המופלאה הזו.
https://www.imdb.com/title/tt7631058/ep ... t_eps_sn_1

בכל אופן, רק לאחר שיסיימו את הצילומים בניו זילנד, ועונה ראשונה תשחרר לצפייה, הרייטינג/הצלחה
יקבעו אם יהיו עונות נוספות. לקבוע מראש חמש עונות, זה יומרני לטעמי.
https://www.indiewire.com/gallery/amazo ... -aug-2010/
https://variety.com/2020/tv/news/lord-o ... 234698111/

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

Huber כתב:מישהו פה קלט שעברו 19(!!!) שנה מאז שיחרור הסרט הראשון בטרילוגיה?! 8O
...
19 זה לא מספר עגול אז אף אחד לא מתרגש 8)

מאוד אהבתי את הספרים
הסרטים מופלאים בעיני ואני יכול לצפות בגירסאות המורחבות שלהם שוב ושוב

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

guyezra - קראתי את הספרים בנערותי, מה שזכור לי זה תיאורים אינסופיים של נוף והעובדה שעבר לי בראש שהיה אפשר בקלות לצמצמם את שלושתם ל 2 :lol:

הסרטים מדהימים בעיניי, על גבול היצירות מופת. צפיתי בהם פעמיים בקולנוע ו 3-4 פעמים בבית בגירסאות המורחבות כמובן, ואצפה בהם שוב בעתיד.

ag43
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

^ שכחת את השירים. עד היום יש לי טראומה מתום בומבדיל.

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #21 

:lol:

(Y)

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #22 

הפקת הענק של אמזון פריים וידאו על-פי ספרי "שר הטבעות", כבר תוארה כאחד הפרויקטים הטלוויזיוניים הגדולים אי-פעם, כשלפי הדיווחים עלות חמש עונותיה המתוכננות עומדת על לא-פחות ממיליארד דולר.

כעת חושפת השחקנית הכמעט-אלמונית נכון להיום, מורפיד קלארק ("מלתעות האימה"), פרטים חדשים על הסדרה הקרבה ובאה ואומרת כי "אני לא חושבת שאפשר ליצור משהו גדול מזה".

בראיון טרי שלה למגזין NME סיפרה קלארק כי "כמות האנשים שעובדים על התוכנית הזאת לא מפסיקה להפתיע אותי. יש בחור שהתפקיד שלו הוא פשוט לחקור איך אבק וחול מגיבים לעקבות ומשבי רוח. בחיים לא הייתי חושבת על דבר כזה לפני. חוץ מדברים כמו היקום הקולנועי של מארוול, אני לא חושבת שאפשר להגיע לממדים גדולים מאלו".

עוד שיתפה קלארק כי היא מעריצה אובססיבית של הטרילוגיה המקורית של פיטר ג'קסון. לכן, לדבריה, היא שמחה מאוד כשאלייז'ה ווד (פרודו) אמר מוקדם יותר השנה שיישמח לחזור לדמות ההוביט האהוב בגילומו, אם יהיה בכך היגיון מבחינת הטיימליין. "הסרטים האלו כל-כך איקוניים עבורי", סיפרה. "כמעריצה גדולה, אני מאוהבת ברעיון שאלייז'ה ווד הביע רצון לחזור. הייתי שמחה שכל אחד מהשחקנים המקוריים יגיע להופעת קמאו".

אחרי שהופסקו בעקבות הקורונה, צילומי הסדרה התחדשו לאחרונה –איך לא – בניו זילנד. את צמד הפרקים הראשונים מביים במאי הקולנוע חואן אנטוניו ביונה ("7 דקות אחרי חצות", "הבלתי אפשרי", "עולם היורה: נפילת הממלכה"). תאריך עליית הסדרה לאוויר טרם הוכרז, אך ההערכות מדברות על סוף 2021.

שי-כ
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: שי כהן
נתן תודות: 928 פעמים
קיבל תודות: 283 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

מיותר להכניס את שחקני הקולנוע מהטרילוגיה. עדיף לצור משהו חדש ועדיף הוביטים שנראים כמו שמתואר בספרים...

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K

נושא שלא נקרא #24 

Huber כתב:מורפיד קלארק ("מלתעות האימה")
...
8O
הייתי צריך גוגל כדי לגלות באיזה סרט מדובר למרות שראיתי אותו....

אני מניח שאם מאוד ירצו יוכלו לאנוס את התסריט כדי שיכלול דמויות מהסרטים למרות שלא ברור איזה היגיון עלילתי יהיה שם
הרי עשו את זה גם בסירטי ההוביט (שהקדים באיזה 100 שנים את שר הטבעות) בסוג של ריברס אנג'נירינג

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

Re: The Lord Of The Rings מגיע לאמזון פריים

נושא שלא נקרא #25 

https://collider.com/lord-of-the-rings- ... -synopsis/

תתכוננו לחזור לארץ התיכונה: אמזון פריים וידאו חשפה סוף-סוף את התקציר הרשמי לסדרת "שר הטבעות" העצומה שלה, שתעלה לשורותיה כבר בהמשך השנה.

כפי שפורסם לראשונה באתר המעריצים הנפלא TheOneRing.net: "הסדרה הקרבה ובאה של אולפני אמזון תביא למסכים בפעם הראשונה את האגדות ההרואיות של העידן השני והמיתי בתולדות הארץ התיכונה. הדרמה האפית הזו תתרחש אלפי שנים לפני האירועים שמתוארים בספרי 'ההוביט' ו'שר הטבעות' של ג'. ר. ר. טולקין, ותיקח את הצופים בחזרה לתקופה בה כוחות כבירים נוצרו, ממלכות קמו ונפלו, גיבורים בלתי-צפויים נבחנו והנבל הגדול ביותר שיצא מעטו של טולקין איים לכסות את העולם כולו בחשיכה. בעודה מתחילה בזמן של שלום יחסי, הסדרה תעקוב אחר אנסמבל דמויות רחב, מוכרות וחדשות גם יחד, בעודן מתמודדות עם עלייתו מחדש של הרוע בארץ התיכונה. ממעמקיהם האפלים של הרי הערפל (Misty Mountains), דרך היערות המלכותיים של בירת האלפים לינדון, האי עוצר הנשימה של ממלכת נומנור (Númenor) ועד הקצוות הרחוקים ביותר של המפה – הממלכות והגיבורים האלו יחצבו מורשת סיפורית שתמשיך לחיות הרבה לאחר סיומה".

העידן השני עוקב אחר עלייתו ונפילתו של אדון האופל סאורון, יוצר הטבעת האחת אותה יצאו להשמיד פרודו ושות' בסרטים המקוריים. התבוסה שלו בשדה הקרב הוצגה בפלאשבק בתחילת "אחוות הטבעת", הסרט הראשון בסאגה. חשוב גם לציין שממלכת נומנור, שטרם נראתה על המסכים, כנראה תשחק תפקיד חשוב בסדרה. היא היוותה מקום מרכזי עבור סאורון ותשעת המלכים שהפכו בסוף לנאזגול.

בסדרה החדשה של "שר הטבעות" הושקע תקציב אסטרונומי ושובר שיאים של 500 מיליון דולר, עם התחייבות מראש לחמש עונות לפחות. הסדרה מצטלמת בימים אלו בניו זילנד, בדיוק כמו יצירותיו הקולנועיות של פיטר ג'קסון. העונה הראשונה תכלול 8 פרקים והיא צפויה לעלות באמזון פריים וידאו מאוחר יותר השנה.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

מתרגש, אם זה יהיה רק חצי מהאיכות והאהבה של ג'קסון, זה יהיה מדהים.

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K

נושא שלא נקרא #27 

בהחלט מרגש

כבר צפיתי בוידאו שמדבע על העלילה הצפוייה לפני כחודש וממש צדקו שם

אמזון השקיעו בזה סכום מטורף כשהכוונה כמובן זה לצרף הרבה מאוד מנויים לשירותי הפריים שלה ושהם ישארו מנויים לאורך זמן וינצלו את המנוי גם באתר ושירותים שהם משווקים

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #28 

זו אחת ההפקות שאני הכי מצפה לה בשנים האחרונות, תיאורתית זה יכול להיות ה GOT של אמזון.

מקווה שלא יפשלו 😶

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #29 

לגמרי!

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #30 

מטורף לחלוטין: "שר הטבעות" תעלה לאמזון כ-465 מיליון דולר, לעונתה הראשונה בלבד. בכך היא תהפוך לעונה היקרה ביותר אי-פעם בתולדות הטלוויזיה, בפער משמעותי מסדרות עתירות תקציב שקדמו לה.

עוד מהדיווחים הראשונים על הפרויקט העצום, נאמר כי ממדיו יגיעו לסדרי גודל חסרי-תקדים. ההערכות הקודמות דיברו על תקציב כביר, ושובר שיאים גם כך, שהגיע לסכומים של 500 מיליון דולר עבור מספר עונות. כל זאת, בנוסף ל-250 מיליון דולר שהושקעו רק ברכישת הזכויות להפקת הסדרה.

כעת, לפי דברים שאמר השר לפיתוח הכלכלה והתיירות הניו זילנדי, סטיוארט נאש, תקציב העונה הראשונה לבדה מגיע לסכומים קרובים לאלו. "זה פנטסטי, באמת, זאת הולכת להיות סדרת הטלוויזיה הגדולה ביותר שאי-פעם נוצרה", הוא הוסיף. הדיווח אושר גם על-ידי מגזין Variety וכתבי-עת נוספים באמריקה, לפיהם אף קיימת בתכנון סדרת ספין-אוף בארץ התיכונה שטרם הוכרזה.

כמו-כן, לצורך ההשוואה, התקציב של "משחקי הכס" עמד על כ-100 מיליון לערך לעונה, בעוד עלות פרקי העונה הראשונה עמדה על כ-6 מיליון דולר ועלתה בסופו של דבר ל-15 מיליון דולר לפרק בעונה האחרונה. עלות פרק בסדרה "המנדולריאן" (מבית דיסני+) נאמדת גם בכ-15 מיליון דולר לפרק – ואלו שתיים מהסדרות המתוקצבות ביותר שנעשו, עד היום.

הסדרה החדשה של "שר הטבעות" נמצאת בפיתוח כבר מספר שנים, כשפרטים ראשוניים אודותיה נחשפו כבר ב-2017. היא תתרחש אלפי שנים לפני אירועי טרילוגיות הסרטים של פיטר ג'קסון ותתמקד באנסמבל דמויות רחב, הכולל פרצופים חדשים וישנים גם יחד, בעידן השני של היסטוריית הארץ התיכונה.

בעוד העונה השנייה כבר הוכרזה רשמית, צילומי העונה הראשונה עדיין בעיצומם. היא תכלול 8 פרקים והתכנון הוא לעלות איתה לאוויר כבר בסוף השנה הנוכחית.

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”