מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

Re: מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

נושא שלא נקרא #24241 

Justice league - Zack Snyder's cut

נתחיל מזה שלא הבנתי את הסרט המקורי. ניסתי. באמת שניסיתי. הוא לא היה קונרנטי. חוץ מאפקטים וזה שסופרמן מת בתחילת הסרט ולא מת בסוף הסרט, לא קלטתי הרבה.

הסרט הזה ארוך. ארוך מאוד. ארוך ממש. 4 שעות זה לא אנושי.

הסרט הזה עם יחס מסך בלתי אפשרי של 4:3 שדרש מכולנו הרבה סבלנות.

אבל הסרט טוב. לא מעולה, טוב. אפשר להבין הכל. יש דמויות. יש עלילה. אפשר להבין מי נגד מי ולמה כל אחד עושה מה שהוא עושה.

זה לא סרט מושלם אבל זה סרט קיץ סבבה. המסקנה היא שאסור לתת למישהו שלא אוהב את החומר לעשות סרט כזה.

7.5/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
נתן תודות: 767 פעמים
קיבל תודות: 1512 פעמים

נושא שלא נקרא #24242 

The Photographer of Mauthausen (2018)

אסיר קטלוני נתפס ונכלא במחנה הריכוז מאוטהאוזן שנמצא באוסטריה. הנאצים נותנים לו לעבוד בפיתוח תמונות
שם הוא מסתיר תשלילים מהאס אס, שמוכיחים את כל הפשעים במחנה הריכוז, ששימשו לאחר מכן במשפט נירנברג.

סרט ספרדי על מחנה הריכוז מאוטהאוזן, בו היו בתחילה מתנגדי המשטר הנאצי, הומוסקסואלים, צוענים ובעיקר מקהילות הונגריה והולנד
בהמשך הובאו לשם יהודים מאושוויץ ומברגן-בלזן. סרט לא פשוט לצפייה, קטעים אכזריים של התעללות, והרג ברוטלי קורע לב.
Mario Casas שחקן נפלא (Contratiempo) מככב בתפקיד הראשי, והשיל ממשקלו עבור התפקיד כמה קילוגרמים טובים, מציג דמות טובה
אבל כל התפאורה מסביב כולל האיפור של השחקנים לא מספיק חזקים להעביר את הסבל שעברו שם במציאות. סיפור קשה שלא מצליח
להעביר את הסצנות הקשות עקב דמויות שנראות נקיות ונינוחות מידי למקום. סרט חשוב, שבסופו יש תמונות אמיתיות שחובה לראות אותן.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #24243 

Land 2021

הסרט הזה הוא אחת הסיבות שאני אוהב כל כך את השרשור הזה

אני נחשף בעזרתו לסרטים טובים שלא הייתי מגיע אליהם לבד - ותודה רבה לחבר Kondo10 שגילה לי את הסרט

אישה שאינה מצליחה לחיות בחברת אנשים מחליטה לצאת לגור לבדה, בביקתה באיזור הפראי של וויומינג, מבודדת ובודדת ללא תנאים מודרניים, חשופה לתנאי הטבע ולחיות טרף (דובים) שמסתובבים ליד הביקתה

היא מגיעה לסף מות כאשר צייד מקומי מוצא אותה קפואה לחלוטין

הוא מצליח לה נקודת מבט נוספת על החיים

סרט דרמה אמין, יפה ומרגש מלווה בצילומי טבע יפיפיים המדגישים את 4 עונות השנה

אני מאוד נהניתי והיה לי חבל שהסרט נגמר

7.5/10
נערך לאחרונה על ידי molvy ב 20/03/2021 23:16, נערך פעם 1 בסך הכל.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #24244 

Zack Snyder's Justice League
גרסה אלטרנטיבית לסרט Justice League משנת 2017.

Zack Snyder הפסיק את המעורבות שלו בסרט לאחר מות ביתו והבמאי החדש, Joss Whedon, ביצע שינויים גדולים בסרט בהוראות אולפני
Warner Bros. כ- 4 שנים לאחר מכן, Snyder חוזר ומציג את הסרט כפי שהוא רצה שהוא יהיה.
מבחינה עלילתית, יש לנו 4 שעות של גיבורי על חוזרים על הסרט הקודם עם קצת הרחבות עלילתיות. אני אהבתי, למרות שלפעמים הסצנות חוזרות על עצמן מהסרט המקורי.
7.6/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #24245 

Detroit (2017)

בשנת 1967 מתחוללות מהומות בדטרויט על רקע גזעני, אחת האלימות והחמורות ארצות הברית דאז.
במהלך המהומות נהרגו כמה עשרות בני אדם כולל אנשי ביטחון, בניינים עלו באש, וחנויות נבזזו. במלון אלג'ירס
יושבים כמה בחורים צעירים אפרו אמריקאים עם כמה בחורות לבנות להנאתם כל זה במהלך המהומות. המשמר הלאומי של צבא מישיגן
שומע לדבריו יריות מכיוון המלון ומחליט להשתלט על החדר ומתחיל לחקור בכוח ובאכזריות ברוטלית את הצעירים כדי לקבל וידוי על הירי
שהם שמעו, מה שהופך לאירוע טרגי של שוטרים גזעניים שהתעללו בצעירים רק בגלל צבע עור שלהם.

אחרי כמה ניסיונות בעבר לצפות בסרט ללא הצלחה (חוסר ריכוז) עד כדי מחשבה למחוק את הסרט, שמח שניסיתי שוב לצפות בו. סרט עשוי מרתק
על אחד האירועים הגזעניים שזכו לכינוי "מהומות רחוב 12" של שוטרים לבנים שמתעללים בצורה אכזרית ולא אנושית בצעירים לשם הנאה.
תוצאות המשפט הן פחות רלוונטיות כי הרי ברור באקלים דאז לא היה סיכוי להרשיע אותם. החלק הראשון בנוי ומשוחק היטב, תענוג לראות רמת
משחק ואמינות כזו. Will Poulter שחקן פשוט מופלא עם עומק, שהייתי שמח לראות בעוד סרטים. John Boyega שחקן איכות, כולל שאר הליהוק
בולט Anthony Mackie ביכולת משחק מרשימה. סרט לא פשוט לצפייה שמעלה את רמות הכעס למקומות בלתי אנושיים ומקוממים.
מה שיותר מדהים שגם אחרי עשרות שנים לא למדונו כלום, אלימות וגזענות חייה וקיימת בכל מקום, כולל ברשתות חברתיות/פורומים שמשתלחים
באופן חופשי בכל מה ששונה מהם. סרט מרשים משוחק היטב ואותנטי, שרלוונטי להיום יותר מתמיד בצורה מטרידה.

7.2/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #24246 

עיבוד מחודש של זאק סניידר ל"ליגת הצדק" משנת 2017, שנאלץ לעזוב את צילומי הסרט דאז, מסיבות אישיות טרגיות
והוחלף על ידי ג'וס ווידון.

סרט ממש ארוך, ובאורך פלא לא משעמם. גיבורי-על זה לא כוס התה שלי, גם לא מנסה להבין מי נגד מי, כי מילא גם מי שקורא ובקיא בז'אנר
לא תמיד מקבל סרט מופשט שמסביר את המניעים של כל דמות. הפעם הסרט בגלל אורכו מצליח להסביר המון דברים שלא היו ברורים בעבר.
בניית העלילה טובה עם קאסט שחקנים מרשים, אבל בגלל אופי הסרט אין ממש כניסה לעומק כל דמות (למרות האורך) כי יש יותר מידי דמויות מרכזיות.
נראה שאם היו עושים סרטים נפרדים (אפילו ארוכים) על כל דמות, זה היה מעניין ומרתק פי כמה. יש סצנות טובות של קרבות, אולם יחס מסך 4:3
לא ממש מאפשר ליהנות מהחוויה, אפילו פגע בה. גם הפסקול לטעמי לא היה הולם את הסרט המושקע - כולל איכות תמונה לא מיטבית לסרט כזה.
אין לי בעיה עם אורך, ראיתי את הסרט Once Upon A Time In America קאלט עבורי, לפחות 15 פעמים ברציפות (בשבוע בין 2/3 פעמים)
וכל פעם נשארתי משתומם מול בניית העלילה והמשחק, דבר שליווה אותי שנים. את הסרט הזה שכחתי לאחר 5 דקות - וזה אומר משהו על הסרט.

7/10

ORAGPU
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 24 פעמים

נושא שלא נקרא #24247 

SHORTA
סרט דני.
שני שוטרי סיור נקלעים למהומות בשכונת מהגרים.
מאכזב מאוד
אין אקשן / מתח..סתם דרמה
חשבתי יהיה משחקי חתול עכבר בין המהגרים שמנסים לצוד את השוטרים בשכונתם
לא קרה כלום..הסרט לא מתקדם...יבש
ציון 4

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #24248 

Sator (2019)

משפחה שבורה ומפוררת חייה ביער מבודד, מוטרדת על ידי ישות על טבעית שמנסה לקחת את המשפה למקומות אפלים.

בניית הסרט מעט מוזרה וקשה להצביע עד כמה זה סרט אימה מפחיד, או איזו יצירה (אמנותית?) שמנסה להיות משהו שונה מהמקובל
היות ואת זה היא עושה ללא ספק. תמונה מתחלפת כל כמה זמן לשחור לבן ביחס של 4:3 - שאיני בטוח שיש לה איזה תרומה לאווירה
שגם ככה מטרידה ואפלה עם דמויות מסקרנות. עבודת הצילום מרשימה (בקטעים הרגילים) עם שילוב מופלא של צבעים אפורים, בתוך יער
מפחיד ומעיק. סרט אימה לא מקובל שאשאיר אותי מעט מהורהר מה הייתה כוונתו, כי אישית לא הצלחתי להבין מה היוצרים מנסים להעביר
למרות שבאמת ניסיתי להיות עם ראש פתוח כהרגלי.

4.9/10

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #24249 

רימייק לליגת הצדק של ג'וס ווידון
יש לציין שלא מעט סצינות ירדו לחלוטין מהסרט המקורי וחלק שונו, לא סתם נוספו להם שעתיים של הרחבת דמויות

התוצאה מוצלחת בהרבה ממה שיצא לקולנוע בזמנו, 4 שעות חלפו להם ביעף
4:3 מפריע מאוד

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #24250 

Deadly Illusions
סופרת מגייסת אומנת לילדים שלה על מנת שהיא תוכל להתרכז בכתיבת הספר החדש שלה. האומנת שמצטיירת בהתחלה כחסודה וילדה טובה, מגלה צד נוסף שלה.

אני חושב שעשו בערך 100 סרטים כאלו בעבר על משולש רומנטי עם האומנת, ההבדל היחידי כאן הוא שהאומנת מגלה דווקא עניין ברעייה ולא בבעל כצפוי. בתפקיד הראשי Kristin Davis שמוכרת מ- Sex and the City ובתור האומנת נמצא את Greer Grammer שכנראה נראה עוד הרבה ממנה בסרטים עתידיים. אם שם המשפחה שלה מצלצל לכם, זה בגלל שהיא הבת של Kelsey Grammer.
6.3/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #24251 

Sentinelle (2021)

סרט פעולה צרפתי על לוחמת צרפתייה סוג של עילוי לחימה שנוצר בתקופת ההאדרה הנשית, מוזר שככל הנשים נהפכות לכאלה שיכולות ללמד את ברוס לי פרק בקרבות מגע

תכלס היא מתעצבנת על אלה שפגעו באחותה ויוצאת למסע נקם חובק עולם, עם די הרבה הרוגים

סרט מביך עם תסריט של כיתה ג', עלילה שאינה קיימת באמת ומשחק של כיתה ח'

גם הקרבות וקטעי האקשן לא מבריקים ולא מלהיבים

הפלוס הכי גדול של הסרט שהוא אורך שעה ועשרים

4/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #24252 

Shorta (2020)

שני שוטרים נקלעים למאומת בשכונת מהגרים בקופנהגן שמאלצים אותם לברוח בתוך מבוך סמטאות ללא מוצא
לאחר מבצע שגרתי ומעצר של צעיר מקומי.

מותחן פשע בשפה הדנית עם פתיחה לא מלהיבה, בחלקו השני הסרט מקבל תפנית מעניינת ומרתקת, חבל שטכניקת צילום לא גבוהה.
הרבה מסרים יש בסרט, חלקם גלויים וחלקם סמויים. גזענות, בעיית מהגרים בלתי חוקיים, שנאת בן מיעוטים שנובעת מבורות
כל זה ביחד עם משחק טוב, ועלילה עשויה היטב ומותחת בחלקה השני, נותנים ביצוע חזק על דילמות מוסריות ומוכרות בכל מדינה.
מותחן מלוטש, כתוב ומשוחק היטב, שגם יודע מתי להסתיים בלי מריחות מיותרות.

6.9/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #24253 

The Siege of Jadotville (2016)

פעם נוספת תודה לחבר Kondo10 על הסקירה של הסרט והבאת הסרט הזה לידיעתי

עוד סיפור אמיתי שמראה שהמציאות עולה על כל דמיון על פלוגה אירית שנשלחת מטעם האו"ם ומנסה למנוע מלחמת אזרחים בקונגו,

הפלוגה לא יודעת שצרפת שולחת אלפי שכירי חרב לגרש את האו"ם ולהחזיר לשליטת שליט מושחת שהבטיח לצרפתים את השליטה במרבצי המינרלים והאורניום שבשטח

הפלוגה המסכנה מותקפת על ידי שכירי החרב בכוחות מעל ומעבר לכוחותיהם והמפקד מצליח לנווט את המצבים הלא אפשריים הללו לקרבות הגנה ובלימה ללא אבדות בנפש

בנוסף המדינה ששלחה אותם לקונגו מסרבת להעניק להם סיוע וממש מקריבה אותם על מזבח הפוליטיקה

אם לא היה ידוע שזה סיפור אמיתי הייתי מקטלג את הסרט כמדע בדיוני

בסופו של עניין השלטונות ביקשו להעמיד את הפלוגה ואת המפקד שלה למשפט על פחדנות כדי לא להראות רע

מדהים מה פוליטיקה עלובה יכולה לעולל לחיילים שכמעט נהרגו כדי לעמוד במשימה

סרט מרתק מעצבן ומטריד

מומלץ ביותר
7.8/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #24254 

Bad Trip
זוג חברים ב- Road Trip ל- NYC, בדרך הם נתקלים בסיטואציות משעשעות.

הסרט משלב מתיחות של ההפקה כלפי אנשים תמימים, כמו גניבה של מכונית משטרה, בריחה מהכלא, ביקור בכלוב של גורילה בגן חיות וכדומה. מסוג הסרטים הדבילי שיכול לשעשע במצבים מסויימים.
5.8/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #24255 

Wonder Woman 1984

דיאנה פרינס מסתירה את היותה וונדר וומן ועובדת בשקט במכון זואולוגי, בסתר היא ממשיכה לעשות מעשי גבורה.
כאשר אבן בעלת כוחות נלקחת על ידי נבל שמסכנים את שלום העולם, היא חייבת לצאת לקבל על חיי באנושות.

סרטי DC אינם הטעם שלי בדרך כלל, אבל על אפקטים מרהיבים ומושקעים איני יכול לוותר, כי בז'אנר הנ"ל זה באה לדי ביטוי לרוב.
שוט הפתיחה מרשים, בהמשך הרבה קשקושים על רומנטיקה דביקה ללא מהות. לא להיבהל גל גדות לא חושפת שום טפח מגופה
ובטח לא מופיעה (אף פעם) בסצנות מיטה לוהטות, כי אין לה ממש צורך לעשות את זה, במיוחד שהסרטים שלה מיועדים לבני נוער.
דבר אחד ברור, רמת המשחק שלה עברה ליטוש על ידי שעורי משחק, והפעם היא כן מצליחה לדקלם דיאלוגים בשלמותם, ולא רק לעוף באוויר.
Pedro Pascal שחקן מופלא ללא ספק, הדמות שהוא מגלם בתור הנבל לא הייתה מספיק סוחפת ולא מלהיבה בכפי שהייתה אמורה להיות.
עלילה זה לא הצד החזק של הסרט, יותר מידי מדע בדיוני במקום תוכן אמיתי, קטעי אקשן סבירים, בחלקו האחרון הסרט מעט יותר טוב
חבל שלא חתכו את קטעי הרומנטיקה המטופשים שהיו לא טבעיים בגילומה של אישה קרה חזותית, שמילא זה לא הצד החזק שלה, אם בכלל יש לה
צדדים טובים. ניסיתי לשכנע כמה לראות את הסרט איתי, אף אחד לא התלהב גם לא בני נוער במשפחה, נותרתי לבד תוהה למה אני צריך את זה.

6/10

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”