דואר ישראל - על סף קריסה?

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 283 פעמים
קיבל תודות: 476 פעמים

נושא שלא נקרא #601 

Huber כתב:שבוע שעבר הגיע לי הודעה לבוא לאסוף חבילה מעיר מרוחקת כשעה נסיעה ממקום מגוריי. יצרתי קשר עם שירות הלקוחות של הדואר, אמרו יבדקו ויחזרו, מישהו רוצה לנחש אם חזרו אלי? כמובן שלא. יצרתי קשר שוב, אותה תשובה. שבוע אחרי אני מקבל הודעת SMS שהחיבלה נאספה.

חלמאות.
...

עברתי בדיוק את אותו סיפור, שלמרבה המזל הסתיים בסוף בצורה טובה יותר:

https://www.hometheater.co.il/vp2753285#2753285

Elad8
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 112 פעמים
קיבל תודות: 438 פעמים

נושא שלא נקרא #602 

אלעד

loki2d
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 44 פעמים

נושא שלא נקרא #603 

לפני כ-3 שבועות מכרתי למישהו איזה מוצר ושלחתי לו את זה בדואר רשום גוביינא. הבחור קיבל את המוצר אחרי שבוע וקצת והכול טוב אבל אני עד עכשיו לא קיבלתי את ההמחאה שלי. היום מתקשר אליי הבחור ואומר שהוא קיבל את המכתב עם ההמחאה ....הזוי או לא הזוי ? ....

b2k
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 234 פעמים
קיבל תודות: 856 פעמים

נושא שלא נקרא #604 

הזמנתי מגירבסט
ההזמנה תוך 12 יום הגיעה אלי.

ממש זמנים חדשים.

כנראה סיימו לחלק את כל ההזמנות מבלאק פרייד....

l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #605 

b2k כתב:הזמנתי מגירבסט
ההזמנה תוך 12 יום הגיעה אלי.
...
·

הזמנת עם דואר אזרבייג'אן ? אם כן הם שולחים בסוג של אקספרס,שבאמת מגיע בזמן טוב מאוד (יש לי כמה וכמה הזמנות מהחודשיים האחרונים,כולם הגיעו בין 10-21 ימים)
th1s 1s my d1st0rt3d r34l1ty

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #606 

Lee כתב:
...
...
דווקא אצלי אחת החבילות האחרונות מגירבסט, דואר רשום עם מספר מעקב, כבר כחודש וחצי בסטטוס שיצאה מדואר אזרבייג'ן ואין שום חדש לגביה. הסטטוס היחיד שמנפק מס' המעקב, הוא יציאה מאזרבייג'ן. מתחיל להדאיג שכבר לא נזכה לראות אותה (סטרימר).
עד היום כל החבילות האחרות הגיעו בסדר ומהר יחסית (למעט אחת שהגיעה לארץ, והדואר שלח אותה לעיר אחרת למשך חודש וחצי, אבל יכולתי לראות כל הזמן היכן היא בזכות מס' המעקב וגם אותה כבר קיבלתי).

אגב, אחרי כמה זמן לדעתכם כדאי לפנות לגירבסט/פייפאל?
...
עדכון:
אחרי קצת יותר מחודשיים וחצי ואחרי שכבר התייאשתי מהחבילה והשלמתי עם זה שלא תגיע, היום בבוקר קיבלתי SMS שהיא בנקודת החלוקה ובערב כבר אספתי אותה. מה שמוזר, שבחבילות אחרות עד היום יכולתי לדעת ממספר המעקב מתי הן הגיעו לארץ (בד"כ תוך שלושה שבועות ופחות), אבל בחבילה הזו במשך כל החודשיים וחצי הסטטוס היחיד היה "יצא מדואר אזרבייג'ן" ורק היום התווסף סטטוס חדש "הגיע ליחידה לשם מסירתו לנמען", כך שבכלל לא ניתן לדעת היכן היא היתה כל התקופה.

liorp
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 205 פעמים

נושא שלא נקרא #607 

ברוב הרשומים שלי מחול העדכון סטטוס בישראל היה רק בהגעה לסניף בעיר, כך שלא יכלתי לדעת מתי החבילה נחתה בארץ.

חודשיים וחצי היה הזמן הכי ארוך שהיה לי בחבילה שהגיעה בסוף הבלק פריידי השנה, סוף דצמבר, הוזמנה כמובן לפני.

שבוע שעבר דווקא הגיע הדרכון המחודש בדואר רשום תוך יומיים מירושלים לשרון.

pixies
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC
נתן תודות: 779 פעמים
קיבל תודות: 2302 פעמים

נושא שלא נקרא #608 

Lee כתב:
...
...
עדכון:
אחרי קצת יותר מחודשיים וחצי ואחרי שכבר התייאשתי מהחבילה והשלמתי עם זה שלא תגיע, היום בבוקר קיבלתי SMS שהיא בנקודת החלוקה ובערב כבר אספתי אותה. מה שמוזר, שבחבילות אחרות עד היום יכולתי לדעת ממספר המעקב מתי הן הגיעו לארץ (בד"כ תוך שלושה שבועות ופחות), אבל בחבילה הזו במשך כל החודשיים וחצי הסטטוס היחיד היה "יצא מדואר אזרבייג'ן" ורק היום התווסף סטטוס חדש "הגיע ליחידה לשם מסירתו לנמען", כך שבכלל לא ניתן לדעת היכן היא היתה כל התקופה.
...
יופי שסוף סוף הגיע. הפחת בי תקווה לגבי הקומקום של שיאומי שנמצא במצב דומה (לא הגיע עדיין). נחכה ונראה.

עריכה: הגיע עכשיו הקומקום! הוזמן ב-23.12, הגיע ב-7.3. חודשיים וחצי. במעקב אתר הדואר מופיע רישום רק מהיום.
"החלפתי כבל דיגיטלי ונפתח לי הסאונד"

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #609 

pixies כתב:
...
...
יופי שסוף סוף הגיע. הפחת בי תקווה לגבי הקומקום של שיאומי שנמצא במצב דומה (לא הגיע עדיין). נחכה ונראה.

עריכה: הגיע עכשיו הקומקום! הוזמן ב-23.12, הגיע ב-7.3. חודשיים וחצי. במעקב אתר הדואר מופיע רישום רק מהיום.
...
כשהתחלתי לקרוא את ההודעה שלך התכוונתי לכתוב שאני מחזיק לך (ולקומקום) אצבעות, אבל כשהגעתי למשפט השני,הבנתי שאולי כבר חוויתם את המפגש המרגש :lol:
כנראה שהוא והסטרימר שלי באמת עברו יחדיו מסע חובק עולם קשה במיוחד, או שסתם היו זרוקים במשך חודשיים על רצפת מרכז המיון של דואר ישראל, עד שמישהו נזכר להרים אותם...

pixies
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC
נתן תודות: 779 פעמים
קיבל תודות: 2302 פעמים

נושא שלא נקרא #610 

כן, היו כנראה זרוקים באותו שק בפינה אפלה... :)
"החלפתי כבל דיגיטלי ונפתח לי הסאונד"

l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #611 

הדואר שלנו עצלן ואיטי

פעם,לפני ככה וככה שנים כשגרתי בצפון,היו מזינים סטטוס על בסיס שעתי\יומי,ככה שהיית יודע בערך איפה החבילה

כשהפריט נכנס לארץ>כשהועבר למיון בת"א>כשהועבר למיון חיפה>בהגעה לעיר מגוריי>בהגעה לסניף שממנו אני אוסף דרך קבע

כנראה ראו שזה יותר מדי "עבודה" בשבילם,אז צמצמו לכמעט כלום\סטטוס בודד (אם לארג'ים,מוסיפים גם את מודיעין)

הקרנף
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 50 פעמים

נושא שלא נקרא #612 

אתמול קיבלתי סמס לבוא לסניף לקחת חבילה ולא הבנתי איזה חבילה מדובר כי לא היו לי הזמנות בקנה (סוג של גמילה אחרי הבלאק פריידי).
חשבתי אולי שוב שלחו לי סמס על חבילה של אחי (סיפורי הזוי בפני עצמו, על החבילה כמובן שלא היה רשום את השם שלי או הפלא שלי אבל אותה כתובת) אבל גם אחי אמר שאין לי חבילה ללא מעקב.
הגעתי לסניף והתברר שהחבילה אכן מיועדת לי והגיעה תוך שבוע וחצי מסין לארץ בדואר רגיל ללא מספר מעקב. ימות המשיח הגיעו? הייתי בטוח שיש לי עוד הרבה זמן לחכות עד שהחבילה תגיע ולכן בכלל לא חשבתי עליה...

l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #613 

דואר ללא מעקב טוב ולא טוב

טוב - אין לו קוד מעקב,אז הוא עובר בקלות יתרה מתחנה לתחנה עד לתיבה שלך (פריטים קטנים כן? גדול מדי לתיבה יגרור הוצאת הודעה וזימון+המתנה לתור וכו') ובגלל זה יותר מהיר
לא טוב - כאמור אין קוד מעקב,אז אם אבד יהיה הרבה יותר קשה לחפש אותו בסניף

osh78
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 183 פעמים

נושא שלא נקרא #614 

הגיע לי היום פריט שנקנה באיביי ונשלח מסין ב25.12.2017... כבר קיבלתי את הכסף חזרה אחרי דיספיוט... עכשיו צריך לשלם שוב למוכר...

OferL
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 340 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #615 

@osh78
·גמני. הוזמן 27.12. התקבל 15.3 אחרי דיספיוט והחזר.
Enjoy the Silence

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”