AMAZON הצלחתי לזרז את השילוח שלהם רק אחרי שלחצתי על "בטל הזמנה מסיבה שלא יגיע בזמן"

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
legopart (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

AMAZON הצלחתי לזרז את השילוח שלהם רק אחרי שלחצתי על "בטל הזמנה מסיבה שלא יגיע בזמן"

נושא שלא נקרא #1 

מסך בחביל בגודל של יותר מ 1/2 ממני,
יצאה עוד באותו היום אחרי שלחצי על "בטל הזמנה" מהסיבה "לא יגיע בזמן"
בעוד שחיכיתי כבר שבוע והסטטוס לא השתנה למצב "נשלח".
עוד באותו השבוע תוך 3 ימים הגיע אלי מונית מחברת Gett ומסרה לי את החבילה.
הייתי המום ופשוט הסכמתי לקבל את החבילה, למרות שבאיזשהו שלב כן רציתי לבטל, אבל בגלל מהירות השילוח התרצתי מאוד!

עשיתי את זה גם על מקלדת מכנית ואזניות (פיליפס מצד שלישי) שהזמנתי. אחרי ששבוע לא היה שינוי.
את האזניות ביטלו, להפך שמחתי.
המקלדת שינת סטטוס לנשלח עוד באותו היום וזמן ההגעה התקצר לפחות משבוע.

אני מתגעגע לשילוח החינמי שלהם ולשילוח היעיל שלהם. היום המשלוח נורא יקר (כמו שהיה לפני 5 שנים) והעובדה שהם לא שלחו מוצר שלהם עוד באותו השבוע מעידה על בעיה של ירידה במודעות השירות ולי אישית יורדת רמת השביעות הרצון מהם או מהזמנות באינטרנט בכלל.

l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

Re: AMAZON הצלחתי לזרז את השילוח שלהם רק אחרי שלחצתי על "בטל הזמנה מסיבה שלא יגיע בזמן"

נושא שלא נקרא #2 

יותר מדי ביטולים (לא משנה הסיבות) משפיע לך לרעה על החשבון לא ? סוג של קטלוג כלקוח "בעייתי"
th1s 1s my d1st0rt3d r34l1ty

Ben-nadav
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

Re: AMAZON הצלחתי לזרז את השילוח שלהם רק אחרי שלחצתי על "בטל הזמנה מסיבה שלא יגיע בזמן"

נושא שלא נקרא #3 

מה הסיכוי שזה צירוף מקרים?
אפשר לבדוק בקלות ע"י בדיקת מסלול החבילה דרך מס' המעקב
בדקת?

legopart (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

כבר ב2 מקרים קיבלתי את מספר המעקב למחרת אחרי ששלחתי בקשה לביטול (מהסיבה שזה לא יגיע בזמן, זה כמובן נעשה יום למחרת ההזמנה כשהסטטוס התקרב למצב של כמעט נשלח)
במוצר אחד ממוכר צד שלישי זה ביטל את ההזמנה ולא חייב אותי.
לפי הזמנים המוערכים באתר יתקצרו בשבועיים ובערך תוך שבוע קיבלתי את המוצר במונית של GETT או דרך DHL
אני לא ראיתי שנגרם לי נזק מכך וגם בקשת ביטול אינה בקשת החזר כספי או החזרה אלא בקשה שיבטלו את השילוח.

כרגע נשלחה הזמנה מאמזון צרפת ממוכר צד שלישי לכן לא אוכל לבטל, רשום שזה יגיע בעוד שבועיים.

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”