יש דרך להימנע ממשלוח מאלי דרך ציטה? AE******IL

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
alcd (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 261 פעמים
קיבל תודות: 192 פעמים

יש דרך להימנע ממשלוח מאלי דרך ציטה? AE******IL

נושא שלא נקרא #1 

לא מגיעים , אין שירות
אין לי בעיה לשלם אקטרה
ניסיתי כמה סוגים של משלוח וללא קשר לסוג משלוח מדי פעם יוצא משלוח עם מספר מעקב מסוג AE******IL
וזה כבר יותר גרוע מדואר ישראל ושירות של אלי זה לא שירות של אמזון , לכן לקבל מוצר חלופי או כסף חזרה זה לא מעט כאב ראש

shay3203
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 26 פעמים
קיבל תודות: 69 פעמים

Re: יש דרך להימנע ממשלוח מאלי דרך ציטה? AE******IL

נושא שלא נקרא #2 

קודם כל גם לי יצא להזמין כמה פעמים דרך מספר המעקב הזה והשירות לא רע בכלל. אתה פשוט כנראה לא יודע למי לפנות זאת הבעיה כי זה באמת לא ברור עם מי אמורים לדבר.

ציטה הם רק אלו שמבצעים את המשלוח אבל בפועל זה עובר דרך אקסלוט. אתה יכול לבדוק את המספר מעקב באתר של אקסלוט תראה שזה עובד. כמו כן שאתה מדבר עם השירות לקוחות שלהם הם עונים ועוזרים לך בנושא.

לי היתה חבילה עם המספר הזה שנתקעה במכס בדרישה לאישור של משרד התקשורת דיברתי עם אקסלוט שלחתי להם את האישור ממשרד התקשורת והם שיחרורו לי את החבילה.
בסך הכל ברור שזה לא שירות של אמזון אבל זה והדואר די דומים.

alcd (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 261 פעמים
קיבל תודות: 192 פעמים

Re: יש דרך להימנע ממשלוח מאלי דרך ציטה? AE******IL

נושא שלא נקרא #3 

16/11/2021 21:19  
shay3203 כתב:
קודם כל גם לי יצא להזמין כמה פעמים דרך מספר המעקב הזה והשירות לא רע בכלל. אתה פשוט כנראה לא יודע למי לפנות זאת הבעיה כי זה באמת לא ברור עם מי אמורים לדבר.

ציטה הם רק אלו שמבצעים את המשלוח אבל בפועל זה עובר דרך אקסלוט. אתה יכול לבדוק את המספר מעקב באתר של אקסלוט תראה שזה עובד. כמו כן שאתה מדבר עם השירות לקוחות שלהם הם עונים ועוזרים לך בנושא.

לי היתה חבילה עם המספר הזה שנתקעה במכס בדרישה לאישור של משרד התקשורת דיברתי עם אקסלוט שלחתי להם את האישור ממשרד התקשורת והם שיחרורו לי את החבילה.
בסך הכל ברור שזה לא שירות של אמזון אבל זה והדואר די דומים.
...
אקסלוט מטפלים עד אחרי המכס וגם שירות רע
הבעיות בציטה, מגיע לערים לא נכונות או נעלם.

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”