קפה שחור עלית - זיופים?

פורום תערובות קפה וקליה ביתית, איפה לקנות, איך להכין ואיך לקלות
NirPozailov (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

קפה שחור עלית - זיופים?

נושא שלא נקרא #1 

שלום חברים

בעוונותי אני שותה קפה שחור של עלית (כבר 15 שנה לפחות).

לאחרונה שמתי לב שהקפה פשוט יוצא עם ארומה מוזרה מלאת בועות ולא חלקה - בדקתי מעל 10 שקיות חדשות עם תאריכי תפוגה שונים ... מידי פעם נופל על שקית טובה.
אפילו הקפה עצמו נראה שונה והריח אחר ומה גם, שהקפה אינו מעורר אלא בדיוק להפך.

לפני כשנה נתקלתי בתופעה הזו לראשונה...אז חייגתי לעלית, והם טענו שיש בשוק זיופים של המוצר.

נתקלתם בזה? איך אני יכול להבטיח לעצמי את המוצר האמיתי? ואם כבר קפה....איפה אני יכול למצוא קפה שחור שמעורר באמת אם לא של עלית? או כל קפה אחר שאפשר להכין בבית בלי ציוד... אבל שבאמת מעורר.

תודה חברים!!

BUGY
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 703 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

לך לכל מקום שמוכר קפה, ותבקש 200 גרם קפה שחור, תסביר להם איך אתה מכין אותו ואיך אתה האוהב אותו. יקח לך כמה ימים להתרגל לטעם של קפה חדש אבל אחרי זה לא תוכל לחזור לעלית, שהוא ממש ממש לא איכותי.

NirPozailov (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3 

כמובן שאני מחפש את הטעם ... אבל עד היום לא מצאתי קפה שהוא גם טעים וגם מעורר, עלית עשה את העבודה הכי טוב .
כן טעמתי גם ודם רק במקרים בודדים ולא כשחור אלא אספרסו ולא בארץ, ודגמתי את כל בתי קפה הגל השלישי למניהם.

gilg7
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 552 פעמים
קיבל תודות: 272 פעמים

Re: קפה שחור עלית - זיופים?

נושא שלא נקרא #4 

NirPozailov כתב:שלום חברים

בעוונותי אני שותה קפה שחור של עלית (כבר 15 שנה לפחות).

לאחרונה שמתי לב שהקפה פשוט יוצא עם ארומה מוזרה מלאת בועות ולא חלקה - בדקתי מעל 10 שקיות חדשות עם תאריכי תפוגה שונים ... מידי פעם נופל על שקית טובה.
אפילו הקפה עצמו נראה שונה והריח אחר ומה גם, שהקפה אינו מעורר אלא בדיוק להפך.

לפני כשנה נתקלתי בתופעה הזו לראשונה...אז חייגתי לעלית, והם טענו שיש בשוק זיופים של המוצר.

נתקלתם בזה? איך אני יכול להבטיח לעצמי את המוצר האמיתי? ואם כבר קפה....איפה אני יכול למצוא קפה שחור שמעורר באמת אם לא של עלית? או כל קפה אחר שאפשר להכין בבית בלי ציוד... אבל שבאמת מעורר.

תודה חברים!!
...
אני אדם עם דרישות פשוטות כמוך,
יש לי מכונת אספרסו בבית אבל בעבודה אני מסתפק בקפה שחור של עלית וזה טעים לי ומעורר חזק מאוד.
לפני כמה חודשים קניתי מטחנת קפה הכי פשוטה במחיר כמה עשרות ש"ח והתחלתי לקנות פולי קפה לטחינה עצמית
(בד"כ אני קונה בחנות/דוכן "קפה בכרמל" בשוק הכרמל, זאת חנות שמתמחה בקפה ולא יקרה שתמיד אהבתי לשתות אצלם קפה הפוך שהם עושים ברמה יותר טובה מהרבה בתי קפה).

אני טוחן בכל פעם פולי קפה לכוס אחת - פחות מ 5 דקות כולל ניקוי - ומקבל קפה טעים יותר ומעורר יותר פי 5 מקפה עלית.
שלח תגובה

חזור אל “תערובות קפה וקלייה ביתית”