עזרה בקניית אייפד

כל מה שנוגע לפלטפורמות הניידות של אפל - אייפון, אייפוד, שעון אפל
sHk (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

עזרה בקניית אייפד

נושא שלא נקרא #1 

אני סטודנט להנדסת בניין מסלול תכנון ואני שוקל איזה אייפד לקנות אם בכלל אני חשבתי על iPad Air 2019 השאלה שלי האם הוא מספיק טוב כי מבחינת המחיר הוא מסתדר לי בול אני חושב גם עתידית על המשך הלימודים בהם אצטרך להריץ קצת תוכנות כמו autocad matlab וכו האם מישהו יכול להגיד לי אם האייפד הזה מספיק טוב וחזק והאם הוא מסוגל להריץ תוכנות או שעדיף לוותר ולהשתמש במחשב ומחברות כי את הiPad pro אני לא יכול להרשות לעצמי כרגע..
תודה על העזרה !

Batnun
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 107 פעמים
קיבל תודות: 428 פעמים

Re: עזרה בקניית אייפד

נושא שלא נקרא #2 

sHk כתב:אני סטודנט להנדסת בניין מסלול תכנון ואני שוקל איזה אייפד לקנות אם בכלל אני חשבתי על iPad Air 2019 השאלה שלי האם הוא מספיק טוב כי מבחינת המחיר הוא מסתדר לי בול אני חושב גם עתידית על המשך הלימודים בהם אצטרך להריץ קצת תוכנות כמו autocad matlab וכו האם מישהו יכול להגיד לי אם האייפד הזה מספיק טוב וחזק והאם הוא מסוגל להריץ תוכנות או שעדיף לוותר ולהשתמש במחשב ומחברות כי את הiPad pro אני לא יכול להרשות לעצמי כרגע..
תודה על העזרה !
...
סימני פיסוק יכולים ממש לעזור בלימודי התואר...

בכל מקרה, אפל אייפד לא יכול להריץ Matlab או Autocad, כך שהאופציות שלך הן לפטופ רגיל או Microsoft Surface, שזה טאבלט מבוסס על חלונות.
https://www.microsoft.com/en-gb/surface/

Batnun

.

Audemars
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אייפד, לרבות אייפד פרו משמש כמוצר ״משלים״ למחשב נייד/שולחני ועדיין לא יכול לעמוד בפני עצמו בטאסקים של תוכנות קצה.
יש אוטוקאד ומאטלאב באייפד, אבל הן גרסאות קצת ״ערומות״ בהשוואה למה שתקבל דרך מחשב

שלח תגובה

חזור אל “אפל - iPhone / iPad”