מה צריך לעשות כאשר מחליפים מספר טלפון באייפון

כל מה שנוגע לפלטפורמות הניידות של אפל - אייפון, אייפוד, שעון אפל
alogobi (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 93 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

מה צריך לעשות כאשר מחליפים מספר טלפון באייפון

נושא שלא נקרא #1 

אהלן
אני עומד להחליף מספר טלפון נייד.
יש לי אייפון 11.
רציתי לדעת איך אני יכול לשמור על:
אנשי קשר (הם מגובים בענן - האם זה מספיק?)
שיחות וואטספ וכל המידע שבוואטסאפ (תמונות סרטונים וכ"ו)
סמסים

אני מניח שהחלפת המספר לא תשפיע על המיילים והיומן כי הם מוגדרים לפי חשבון ולא לפי המספר.

אודה לעזרתכם!

RobotCop
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 119 פעמים
קיבל תודות: 350 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

אנשי הקשר מקושרים לחשבון האייקלאוד ו/או לחשבונות ג'ימייל או אקסצ'יינג'. סים לא קשור לזה, אלא אם איכשהו אתה עדיין מחזיק מספרי טלפון ישירות עליו, מה שלא סביר במיוחד.

המידע של ווטסאפ יושב פיזית על המכשיר שלך ולכן גם הוא ישמר כולו. כשתפעיל את האפליקציה, בקבוצות שבהן אתה חבר תתקבל הודעה שאומרת שמספר XYZ הוחלף ועכשיו הוא ABC. בשיחות אישיות אתה משתמש אותו דבר אבל הצד השני מקבל את ההודעה הראשונה שלך בתור צ'אט חדש.

סמסים אותו סיפור - הם יושבים מקומית. מבחינתך זה שקוף לגמרי. הדבר הכי גרוע שיכול לקרות זה אם תענה לאחת ההודעות מהמספר החדש ואז כאילו יוצא שנשלחה הודעה למספר מסויים והתקבלה תשובה ממספר אחר.

לגבי המיילים והיומן, אתה צודק. אם אתה רק מחליף סים אז כנראה שלא תצטרך אפילו להתחבר מחדש.
במטותא מכבודך, אני מאמין שכדור הארץ עגול.

alogobi (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

@RobotCop
·
תודה רבה!

כתבת:
"בשיחות אישיות אתה משתמש אותו דבר אבל הצד השני מקבל את ההודעה הראשונה שלך בתור צ'אט חדש."

כלומר - אשתי, חברים שלי וכל מי שאני בקשר איתו בוואטסאפ, השיחות איתם מהמספר הקודם יימחקו?

RobotCop
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #4 

למה שימחקו?
לא סביר שפייסבוק או כל חברה אחרת תוכל למחוק שיחות שיכולות להיות בנות שנים מהטלפון. השיחות לא שייכות להם. מה אם יש שם מידע עסקי ששווה מליונים? ואם יש שם תמונות של ההורים או הילדים שאי אפשר לשחזר?

החברות היחידות שמרשות לעצמן לעשות מעשה חצוף כזה זה אפל וגוגל שמערכת ההפעלה שלהן ויש להן גישה הרבה יותר עמוקה למכשירים שלנו מסתם אפליקציה שהותקנה על המכשיר. אם אני לא טועה שתיהן גם עשו את זה כשמחקו אפליקציה שנויה במחלוקת מטלפונים של אנשים לפני כמה שנים וזה עורר סערה די רצינית בזמנו.

alogobi (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

@RobotCop
·
אז אני לא כל כך מבין כי כתבת שלאחר החלפת המספר - הצד השני מקבל הודעה שזה צ'אט חדש.

אז אני רוצה לדעת האם זה שזה צ'אט חדש עבורו אומר שכל הצ'אט שהיה לפני כן נמחק? או שזו רק הודעה שממשיכה את הצ'אט הקודם?

RobotCop
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6 

שוב - שום דבר לא נמחק לאף אחד.
בקבוצות שבהן אתה חבר מופיעה הודעה ששינית את המספר שלך. זהו.
גם בצ'אטים פרטיים שום דבר לא נמחק, כולה נפתח צ'אט חדש כי מבחינת הווטסאפ אתה מספר חדש. השיחה הישנה עם המספר הישן נשארת ופשוט לא בשימוש יותר.

Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 157 פעמים
קיבל תודות: 451 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

בתפריט של וואטסאפפ לפחות האנדרואיד יש אופציה של החלפת מספר נראה לי שאם משתמשים בה יש יותר סיכוי שהכל ישמר וימשיך
מציע לקרוא בתמיכה באתר של האפליקציה כיצד עושים זאת נכון
תקבל את המידע האמין ביותר והעדכני ביותר....

לדעתי הדברים היותר חשובים שצריך שיטרידו אותך, זה איך אתה משנה את המספר המקושר לחשבון ה apple שלך וחשבון הגוגל שלך למספר החדש.... או כל חשבון שמקושר למספר הישן ומבצע אימות לפעולות או כניסות באמצעות sms או כל שיטת אימות מבוססת מס׳ טלפון

שלח תגובה

חזור אל “אפל - iPhone / iPad”