iphone 11 pro או iphone 12?

כל מה שנוגע לפלטפורמות הניידות של אפל - אייפון, אייפוד, שעון אפל
ravnadal (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

iphone 11 pro או iphone 12?

נושא שלא נקרא #1 

אחרי שטחנתי שעות את יוטוב ביקורות וכתבות אני עדיין מתלבט.
מאוד חשובה לי הסוללה לכן אני שוקל ללכת עליו ולא על הדגם החדש.
יש הבדלים מינורים בביצועים של העולם האמיתי , לא בנצ'ים. אפליקציות נפתחות טיפל'ה יותר מהר ממש הבדלים של מילישניות.
החסרון שלו זה מסך יותר קטן וזה שהוא עם מודם אינטל אז קליטה לא ברמה של האייפון 12 עם מודם qualcomm.
יש הרגשה שאפל עשו את הסוללה קטנה בכוונה כדי שניאלץ להחליף את המכשיר יותר בתכיפות וזה עוד סיבה שלא
בא לי לקחת את ה12 כי הוא לא יחזיק לי הרבה כמו האייפונים של פעם, כל אייפןו החזיק לי כמה שנים טובות. 5g לא כזה משמעותי
בקושי יש 4g נורמלי בארץ ועם איך שדברים זזים במדינה שלנו אין מה לעשות future proofing.
גם הבנתי שהמסך של האייפון 12 נשרט יותר בקלות כי הם עשו אותו פחות שביר.
אין הבדל באיכות המסך וה 11 pro יכול להגיע ליותר בהירות. מה שכן נכון לעכשיו ה 11pro 256gb יקר יותר מהאייפון 12
בארץ לפחות. המצלמה של ה 12 מוציאה תמונות יותר טובות לרוב ובעיקר בחושך אבל יש מקרים שהמצלמה של הפרו 11
מוציאה תמונות יותר טובות. רציתי כבר לקנות שנה שעברה אבל היה מרחק של כמה חודשים לדור החדש ועכשיו דיי מאכזב
בעיקר בקטע של הסוללה זה ממש מעצבן להסתובב כל הזמן עם סוללת גיבוי. אני כבר דיי נסגר ונוטה לכיוון ה 11 pro
ואני עוקב קצת בזאפ ורואה חנויות לא אמינות וכל מיני משחקים של מחיר וזה מתחיל להיות חשוד שזה מכשירים מחודשים
או משומשים (אריזות פתוחות) וכו' גם הביקורות השליליות על כל החנויות הזולות בכמה מאות שקלים לא עושות חשק
בגלל שכל עניין חו"ל תקוע עקב הקורונה זה קצת בעיה להביא מכשיר מארצות הברית.
אז אין ברירה לקנות בשוק המקומי. האם יש המלצה לחנות אמינה? חוץ מזה אשמח לשמוע את דעתכם
איזה אייפון אתם הייתם קונים?

FIRE_WIRE
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 419 פעמים
קיבל תודות: 132 פעמים

Re: iphone 11 pro או iphone 12?

נושא שלא נקרא #2 

אני נוטה ל12
רכשתי במכירה מוקדמת
And the meek shall inherit the earth
...

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

Re: iphone 11 pro או iphone 12?

נושא שלא נקרא #3 

הבטריה יותר קטנה כי המודם והאנטנות של 5G תופסים הרבה מקום.

שלח תגובה

חזור אל “אפל - iPhone / iPad”