עדכון והמשך- טלפון גלקסי לא תקין

אפליקציות, מערכות הפעלה של גוגל אנדרויד - ginger bread, ice cream sandwich, froyo, jelly bean
orly9992 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

עדכון והמשך- טלפון גלקסי לא תקין

נושא שלא נקרא #1 

מישהו שמבין במחשבים חיבר לי היום את הטלפון למחשב. הוא לא יודע מה הבעיה של הטלפון אבל הוא בדק ולא מצא לי שום תמונות נוספות ושום זכר מהתיקייה הפרטית המאובטחת שהיתה לי.

האם היא אבדה לצמיתות ואין דרך כבר לשחזר אותה ?

שאלות נוספות:
1. בנוגע לכרטיס זיכרון חיצוני שמחובר לטלפון מאז ומתמיד בזמן הגיבוי והשיחזור שעשיתי וגם לאחר האיתחול של הטלפון, זה מראה כל הזמן נתונים שונים כאילו לבד נאכלים ונעלמים להם דברים מעצמם גם בג'יגה שלו זה בא לידי ביטוי. לפני הגיבוי היו לי בערך 80 ג'יגה בייט מלאים, בזמן גיבוי לא זוכרת ולאחר שיחזור היו 50 או 60 ועכשיו לאחר העתקת הנתונים של השיחזור יש 13 למרות שלאחר שיחזור זה היה 50 או 60 כפי שציינתי איך זה הגיע לזה.

נוכח כל זאת יש מצב שהכרטיס הורס לי את הטלפון ? לא מבינה וגם חוששת להוציא אותו.
או שזה מהסוללה למרות שנטענת באופן תקין לחלוטין ?

2. דבר חשוב נוסף
מחשש לקריסה תמידית של הטלפון איבוד קצת מהנתונים שהחזרתי לעצמי בחזרה כי איבדתי כבר את התיקייה הפרטית המאובטחת. הבנתי שבטוח יותר לשמור דפי אינטרנט וסימניות בדפדפן כרום.

עקב נוחיות מאז ומתמיד הייתי בדפדפן סמסונג, אז איך ניתן לייבא/ להעתיק מעל 500 סימניות , תיקיות ודפי אינטרנט שלי ששמורים שם לדפדפן כרום ?

וזאת ליתר ביטחון שאם אמסור את הטלפון לבדיקה ויאפסו שוב , אז שלא אאבד את המעט שהחזרתי

בבקשה עזרה, תודה

שלח תגובה

חזור אל “Android - אנדרויד”