Toyota Rav4

רכבי ICE, פלאגינים, היברידים וחשמליים כמו ג'ילי, טסלה, איוניק, MG
T-boon
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 24 פעמים
קיבל תודות: 15 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

לא ממש קשור,
לפני שנה התלבטנו איזה ג'יפון לקנות, עלינו כמעט על כל הסוגים בשוק ועל ראב 4 בפרט,
בסוף קנינו פורסטר, הסיבות העיקריות לבחירה:

שדה ראיה שאין שני לו בשום ג'יפון אחר, חלונות גדולים גם מאחור והמכסה מנוע לא מסתיר את הכביש... בכל האחרים יש תחושה שאתה צריך להגביה את המושב בכדי שמכסה המנוע לא יחסום את שדה הראיה.

4WD וגובה גחון הכי גדול בקטגוריה (אנחנו אוהבים לטייל בשדות אחר הצהריים עם הילדים)
יכול לעבור במקומות שרכבים אחרים בקטגוריה יכולים רק לחלום.

מרווח יותר עם תא מטען גדול.

5 שנים אחריות מלאות.

ולעניין המערכת, פורסטר מגיע עם WAZE מובנה בדגמים מסויימים, לא בטוח אם זה אנדרואיד מלא אבל אנחנו הלכנו על דגם שאין בו WAZE,
הדיבורית BT עובד טוב.
אבל הקישורים מאל אקספרס עשו לי חשק להחליף:lol:
ONKYO TX-NR 509
cerwin wega VE12
samsung UE65MU7000U

mrraz111
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 33 פעמים
קיבל תודות: 168 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

ItMo כתב:המבחן דרך הזה ממש בדיחה,
לקחו את הראב4 בדגם הכי פחות מאובזר וכדי שהמחיר יהיה קרוב לקחו קיה בדגם הכי מאובזר,
מדובר ב2 רכבים שלא נמצאים באותה רמה, ואני לא מזלזל באף אחת מהן, (אני אישית נוסע על קיה כבר 3 שנים ברצף וממש נהנה ממנו)
אבל הקיה זה בנזין 1600 בעוד שהראב היברידית עם מנוע 2500 סמ"ק אז איך אפשר להשוות בינהם?

דבר אחד כן אמרו שם זה שלא ברור למה טויוטה לא משקיעים במולטימדיה!!!
...
ככה משחקים במילים
כתבת שהראב 4 מנוע 2500 היבריד והקיה בנזין 1600
נשמע כלא כוחות אבל שכחת לציין שהמנוע 1600 של הקיה הוא טורבו מתוחכם עם הספק ומומנט גבוהים
אישית יש לי יונדאי עם מנוע זהה 1600 טורבו.
הרכב מטוס

Arie10
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 175 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

אני לא יודע על איזה מערכות סיניות אתם צוחקים...
אבל באלנטרה שלי מותקנת מערכת כזאת, שהותקנה מקומית ע"י היבואן והיא עובדת מעולה כבר 3 שנים.
אצל אבא שלי באיוניק מותקנת מערכת דומה, אבל יש לה גם 4G וגם היא עובדת מעולה.

מעניין מה יגיע מותקן באיוניק (החדשה) שהזמנתי. נדע בעוד כחודש-חודשיים.

Mike1955
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: מיכאל מיקי מידן
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #19 

אני רוצה להביא לידיעת כל אלה שרגזו ולא הבינו איך מוכרים רכב בעלות 200k במקרה האמור מדובר על טויוטה ראב 4 חדשה 2019/2020 והתכבדו במערכת מולטימדיה עלובה יחסית והיתה להם ברירה להוסיף עוד כ- 2000₪ כדי לקבל אותה עם אינטרנט ומערכת וייז בלבד.
לאחר חריש עמוק אני רוצה לעדכן שהצלחתי להתקין את האפל קאר + אנדרואיד קאר והן עובדות מצויין.
עקרונית יש גם אפשרות לבצע גם פעולה שתאפשר להעביר למסך המולטימדיה כל אפליקציה שקיימת על מכשיר הסלולאר שלכם, אני אישית לא העברתי אפליקציות הכוללות וידאו מטעמי בטיחות ומסתפק רק באפליקציות כמו וייז, גוגל מפס, וואצאפ, ספוטיפיי....
מיקי 054-6050625

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

Mike1955 כתב:אני רוצה להביא לידיעת כל אלה שרגזו ולא הבינו איך מוכרים רכב בעלות 200k במקרה האמור מדובר על טויוטה ראב 4 חדשה 2019/2020 והתכבדו במערכת מולטימדיה עלובה יחסית והיתה להם ברירה להוסיף עוד כ- 2000₪ כדי לקבל אותה עם אינטרנט ומערכת וייז בלבד.
לאחר חריש עמוק אני רוצה לעדכן שהצלחתי להתקין את האפל קאר + אנדרואיד קאר והן עובדות מצויין.
עקרונית יש גם אפשרות לבצע גם פעולה שתאפשר להעביר למסך המולטימדיה כל אפליקציה שקיימת על מכשיר הסלולאר שלכם, אני אישית לא העברתי אפליקציות הכוללות וידאו מטעמי בטיחות ומסתפק רק באפליקציות כמו וייז, גוגל מפס, וואצאפ, ספוטיפיי....
מיקי 054-6050625
...
·על איזה חריש אתה מדבר?:roll:
דגמי 2019 הגיעו עם מע' מקורית "סגורה" ומי שרצה אינטרנט לWAZE היה צריך להוסיף מוח אנדורואיד חיצוני (המתחבר למע' המקורית) + דונגל גלישה לצורך כך (העלות הייתה כ 2,000 ש"ח).
החל מיצור אפריל 2020 המע' המקורית הגיעה מהיצרן עם תמיכה מלאה באנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי.
החל מספט' 2020 היצרן החל בעדכון גירסה למע' הקודמת (אפריל 2019 עד אפריל 2020) לטובת תוספת התמיכה באנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי.

zchesler
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

טלHD כתב:
...
...
·על איזה חריש אתה מדבר?:roll:
דגמי 2019 הגיעו עם מע' מקורית "סגורה" ומי שרצה אינטרנט לWAZE היה צריך להוסיף מוח אנדורואיד חיצוני (המתחבר למע' המקורית) + דונגל גלישה לצורך כך (העלות הייתה כ 2,000 ש"ח).
החל מיצור אפריל 2020 המע' המקורית הגיעה מהיצרן עם תמיכה מלאה באנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי.
החל מספט' 2020 היצרן החל בעדכון גירסה למע' הקודמת (אפריל 2019 עד אפריל 2020) לטובת תוספת התמיכה באנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי.
...
·
הי טל,

אז אתה אומר שראב4 מספט' 2019 יקבל עדכון למערכות החדשות? מתי זה יקרה בפועל דרך סוכנות מורשת?

תודה.

Mike1955
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: מיכאל מיקי מידן
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #22 

אני רואה שהבנת מה שכתבתי....אני מתכוון לאותם רכבי ראב 4 שנמכרו ממודל 2019 עד אמצע 2020.
אלה הם רכבים שנמכרו עם מערכת מולטימדיה נעולה/סגורה, פרט לאלה ששילשלו 2000₪ נוספים כדי לקבל דונגל שבאמצעותו היתה להם גישה לוייז וזה לשנה אחת בלבד. היו גם לקוחות שפשוט החליפו בשל כך את מערכת המולטימדיה.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #23 

zchesler כתב:
...
...
·
הי טל,

אז אתה אומר שראב4 מספט' 2019 יקבל עדכון למערכות החדשות? מתי זה יקרה בפועל דרך סוכנות מורשת?

תודה.
...
·
הניסוי לעדכון הזה יתבצע החודש בכמויות קטנות ע"י המח' הטכנית של היבואן.
לאחר סיומו, אני מניח שכבר בחודש הבא, לקוחות שירצו, יוכלו לבצעו בסוכנויות המורשות.
תלוי בסוג המע' לפי תאריך יצור. 2019 עדכון ארוך ומסובך יחסית . 2020 עדכון פשוט וקצר יותר.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #24 

Mike1955 כתב:אני רואה שהבנת מה שכתבתי....אני מתכוון לאותם רכבי ראב 4 שנמכרו ממודל 2019 עד אמצע 2020.
אלה הם רכבים שנמכרו עם מערכת מולטימדיה נעולה/סגורה, פרט לאלה ששילשלו 2000₪ נוספים כדי לקבל דונגל שבאמצעותו היתה להם גישה לוייז וזה לשנה אחת בלבד. היו גם לקוחות שפשוט החליפו בשל כך את מערכת המולטימדיה.
...
·
אתה שוב לא מדייק... וחמור מזה, משתמש בביטויים עוקצניים וניסוח בעייתי.
אף אחד לא "שילשל"...
הרכב יוצר עם מע' מולטימדיה מקורית ללא אינטרנט ואפליקציות בהתאם ( כפי שרוב המע' המקוריות ברכבים מלפני יותר משנה וחצי יוצרו)
לקוחות שרצו להריץ WAZE או אפליקציות הדורשות אינטרנט על גבי המע' המקורית יכלו כאופציה להוסיף יח' מחשב/"מוח" אנדרואיד + דונגל לאינטרנט + סים דאטה.
כל זה בעלות מסובסדת של 2,000 ₪ כולל מע"מ וכולל חב' גלישה לשנה חינם.
לאחר מכן, למי שרצה, ניתן היה לחדש חב' גלישה בעלות נמוכה יחסית.

alchemy
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 71 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

אני רק אניח את זה כאן....

https://www.thedrive.com/news/29804/wat ... moose-test

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #26 

alchemy כתב:אני רק אניח את זה כאן....

https://www.thedrive.com/news/29804/wat ... moose-test
...
·
לא רלוונטי לדגמים שנמכרים בארץ ומיוצרים ביפן (תקינה אירופאית)
ודרך אגב...תוקן כבר בסוף 2019
נערך לאחרונה על ידי טלHD ב 01/10/2020 14:15, נערך פעם 1 בסך הכל.

spon83
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 121 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

@טלHD

מסקרנות, מה ההבדל בין הדגמים?

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #28 

spon83 כתב:@טלHD

מסקרנות, מה ההבדל בין הדגמים?
...
·
יש די הרבה הבדלים בין תקינה אירופאית לבית אמריקאית ואסיה.
ההבדלים יכולים להיות במנועים (כיול/מחשב וסוג מנוע), סוג הפנסים/רפלקטורים, צבע ומיקום פנסי האיתות, מע' מולטימדיה (שפות וממשק),לוח מחוונים, מזגן, צמיגים, מתלים...ויש עוד.

בארץ מותר לייבא לשווק ביבוא רשמי רק תקינה אירופאית.
ביבוא אישי/מקביל יש יותר גמישות (וחבל...כי יש עם זה די הרבה בעיות תאימות).

Arie10
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 175 פעמים

נושא שלא נקרא #29 

לאחרונה, לא מעט יבואנים (רשמיים), החלו ליבא דגמים בעלי תקינה אמריקאית.

zchesler
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 9 פעמים

Re:

נושא שלא נקרא #30 

[/quote]·
הניסוי לעדכון הזה יתבצע החודש בכמויות קטנות ע"י המח' הטכנית של היבואן.
לאחר סיומו, אני מניח שכבר בחודש הבא, לקוחות שירצו, יוכלו לבצעו בסוכנויות המורשות.
תלוי בסוג המע' לפי תאריך יצור. 2019 עדכון ארוך ומסובך יחסית . 2020 עדכון פשוט וקצר יותר.
[/quote]

@טלHD

ניסיתי לדבר עם סוכנות מורשת (רייכמן בבני ברק) והאיש מולטימדיה לא הבין ממש מה אני רוצה וטוען שזה מותאם רק לבעלי אייפון. האם זה כך?
תודה רבה.

שלח תגובה

חזור אל “רכבי ICE וחשמליים”