ראוטר לתשתית סיבים של סלקום

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
yakir4u (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

ראוטר לתשתית סיבים של סלקום

נושא שלא נקרא #1 

היי,
אני מתכנן השבוע להתחבר לסלקום ורוצה לקנות ראוטר פרטי שיהיה מחובר לרשת
איזה ראוטר מומלץ?
מעוניין להשקיע עד 500 אלא אם השיפור היא משמעותי והתוספת שווה את זה
תודה מראש

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

smch
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: smch
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

Re: ראוטר לתשתית סיבים של סלקום

נושא שלא נקרא #3 

@yakir4u
· 2 הסנטים שלי:

לפני המעבר לסלקום פייבר ממש הייתי בגישה של להשאיר את הראוטר שלי (Archer VR600), ויהי מה. כשהיינו על בזק הוא פעל לא פחות מצוין, עם ווייפיי יותר מאחלה.

כשהגיעו להתקין לי את הפייבר, התבאסתי שהייתי "חייב" להשתמש בראוטר שלהם. גם מכיוון שהוא עם חיבור ייעודי לסיב אופטי, וגם מכיוון שהם לא עובדים יותר עם מתאמים (סיב -> RJ45) ולכן גם לא מספקים כאלה.

מפה לשם עברו חודשיים.
המהירויות פנטסטית: קווי - 980 מגה בשעות חלשות, איזור 750+ בשיא העומס, ווייפיי מגרד את המקסימום האפשרי (WiFi n, איזור 400 מגה). קליטה של 80% בקצוות הכי מרוחקים מהראוטר בדירה, מאחורי קירות ו/או דלתות. הייתי צריך לרסט את הראוטר פעם אחת בלבד (ספציפית חיבור הווייפיי לשני מכשירים בלבד השתגע) וזהו.

עד היום אני מופתע לטובה מהראוטר, פעם ראשונה בהחלט בהיסטוריה האישית שלי שאני מקבל ראוטר "ספק" פשוט מצוין.
Sagemcom F@st 5657, אם אני לא טועה.

שתי "תלונות" יחידות יש לי:
1. בדיעבד הייתי צריך לבקש מהטכנאי המתקין "לשחרר" לי עוד קצת מהסיב. הוא מאוד קשיח (כי זה מאוד עדין בפנים), וצריך לשחק איתו כדי להחביא אותו בצורה נוחה.
2. הראוטר "חייב" לעמוד. הצורה שלו לא מאפשרת להשכיב אותו על הצד, באופן אסטתי לפחות. אם אתה מסתיר אותו אז פנאן.

אשמח לתת לך עוד פרטים אם תצטרך!

עריכה - אה כן, עמודי הניהול שלו (דרך הדפדפן) סבירים פלוס. אמנם ב- TP-Link זה היה חלום (ברור ומהוקצע, מסודר אחלה עם מיליון אפשרויות + אפליקציה לאנדרואיד), אבל בזה זה סביר לחלוטין. בגדול לא מצאתי משהו שחסר לי שם (אני משתמש טיפה יותר מבסיסי, אבל לא משוגע), וזה פועל יחסית טוב.

royial
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

smch כתב:@yakir4u
· 2 הסנטים שלי:

לפני המעבר לסלקום פייבר ממש הייתי בגישה של להשאיר את הראוטר שלי (Archer VR600), ויהי מה. כשהיינו על בזק הוא פעל לא פחות מצוין, עם ווייפיי יותר מאחלה.

כשהגיעו להתקין לי את הפייבר, התבאסתי שהייתי "חייב" להשתמש בראוטר שלהם. גם מכיוון שהוא עם חיבור ייעודי לסיב אופטי, וגם מכיוון שהם לא עובדים יותר עם מתאמים (סיב -> RJ45) ולכן גם לא מספקים כאלה.

מפה לשם עברו חודשיים.
המהירויות פנטסטית: קווי - 980 מגה בשעות חלשות, איזור 750+ בשיא העומס, ווייפיי מגרד את המקסימום האפשרי (WiFi n, איזור 400 מגה). קליטה של 80% בקצוות הכי מרוחקים מהראוטר בדירה, מאחורי קירות ו/או דלתות. הייתי צריך לרסט את הראוטר פעם אחת בלבד (ספציפית חיבור הווייפיי לשני מכשירים בלבד השתגע) וזהו.

עד היום אני מופתע לטובה מהראוטר, פעם ראשונה בהחלט בהיסטוריה האישית שלי שאני מקבל ראוטר "ספק" פשוט מצוין.

1. בדיעבד הייתי צריך לבקש מהטכנאי המתקין "לשחרר" לי עוד קצת מהסיב. הוא מאוד קשיח (כי זה מאוד עדין בפנים), וצריך לשחק איתו כדי להחביא אותו בצורה נוחה.
2. הראוטר "חייב" לעמוד. הצורה שלו לא מאפשרת להשכיב אותו על הצד, באופן אסטתי לפחות. אם אתה מסתיר אותו אז פנאן.

עריכה - אה כן, עמודי הניהול שלו (דרך הדפדפן) סבירים פלוס. אמנם ב- TP-Link זה היה חלום (ברור ומהוקצע, מסודר אחלה עם מיליון אפשרויות + אפליקציה לאנדרואיד), אבל בזה זה סביר לחלוטין. בגדול לא מצאתי משהו שחסר לי שם (אני משתמש טיפה יותר מבסיסי, אבל לא משוגע), וזה פועל יחסית טוב.
...
·תודה. לדעתך ה wifi שלו טוב יותר מאשר ראוטר ac-68u?

yakir4u (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

תודה רבה לכם!!

אבל בסופו של דבר אנחנו הולכים unlimited עם 015
הציעו לנו את d-link dir-825 ac או tp link c80 ב99
עדיף לקחת את אחד מהם או שעדיף את הוואוי?

Shtupel
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 15 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

15/10/2020 4:19  
smch כתב:
@yakir4u
· 2 הסנטים שלי:

מפה לשם עברו חודשיים.

...
אפשר להפוך אותו לברידג'?

SagroN
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0

Re:

נושא שלא נקרא #7 

18/10/2020 10:45  
yakir4u כתב:
תודה רבה לכם!!

אבל בסופו של דבר אנחנו הולכים unlimited עם 015
הציעו לנו את d-link dir-825 ac או tp link c80 ב99
עדיף לקחת את אחד מהם או שעדיף את הוואוי?
...
איך באמת הtp link c80 עם סיב אופטי?

ED1000
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #8 

היי שוקל גם לעבור אל סלקום ומציעים את הראוטר סיבים Sagemcom - האם מישהו יכול לעדכן מה גודלו? צריך להכניס אותו לארון תקשורת שלי - של פרטנר נכנס בלי בעייה.
תודה smch

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

משיהו הצליח להפוך אותו לברידג?

aka_katz
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

אני גם עם סיבים של סלקום ומחובר עם ממיר סיב עם נתב שלי fritzbox7530 נתב מעולה, אבל המהירות שלי ממש לא יציבה, יש לי בקומה השנייה את ה AX3 PRO שמחובר לסויטץ, אבדוק איך הוא מתפקד במקום ה fritzbox

orir
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

יש המלצות חדשות? עברה כבר כמעט שנה...

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”