[עדכון: התקלה נפתרה!] Packet Loss עקבי - פרטנר פייבר

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

Re: [עדכון: התקלה נפתרה!] Packet Loss עקבי - פרטנר פייבר

נושא שלא נקרא #31 

וואי, גם אני התחברתי אליהם לפני מספר ימים וגם סובל מהתופעה של ניתוקים אירעיים ב-WIFI. לא מצליח לעלות על הבעיה.
בהתחלה אמרו שיש התנגשות של ה-IP כי הטלוויזיות חוברו גם קווית וגם אלחוטית (למרות שמשכו 2 כתובות שונות כמובן).
אז ביטלתי והשארתי רק קווי. עברתי על כל המכשירים בבית ווידאתי שאין שום משהו שמושך סטטי והכל DHCP.
ניסו לפצל לי את הרשתות האלחוטיות במקום רשת אחת משותפת ל-2.4 ול-5. אמרתי שאני צריך רק רשת אחת.
ושלשום עשו איפוס לראוטר להגדרות יצרן.
שיפר קצת את המצב ויש פחות ניתוקים.
אבל עדיין יש.

לא בדיוק הבנתי מה אני צריך להגיד להם לעשות אם הבעיה ממשיכה (לאותו טכנאי שאם המצב ימשיך יוזמן), כי הנציגה במוקד אמרה שכנראה אין עוד משהו שניתן לעשות מרחוק.
אשמח להבהרה.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #32 

אם הבעיה שלך רק ב-wifi, אז אין לה שום קשר לשרשור הנ"ל.
הבעיה של פותח השרשור הייתה בתשתית של פרטנר.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

טכנית זה גם יכול לקרות בסיב עצמו - לרוב בגלל תפירה לא תקינה. זה לא קורה הרבה אבל אפשרי

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

05/03/2021 2:48  
TheCoolest כתב:
אם הבעיה שלך רק ב-wifi, אז אין לה שום קשר לשרשור הנ"ל.
הבעיה של פותח השרשור הייתה בתשתית של פרטנר.
...
אני לא יודע להגיד אם הבעיה קיימת בחיבור קווי שכן אין לי מחשב מחובר קווית לבדוק את זה.
הרוב מחובר אלחוטי, פרט לכמה מכשירים שמחוברים קווית ואני לא יודע להעיד האם גם שם יש ניתוקים (טלוויזיה, רסיבר, ממיר).
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

djsavta (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 17 פעמים

נושא שלא נקרא #35 

04/03/2021 23:05  
avihuli כתב:
וואי, גם אני התחברתי אליהם לפני מספר ימים וגם סובל מהתופעה של ניתוקים אירעיים ב-WIFI. לא מצליח לעלות על הבעיה.
בהתחלה אמרו שיש התנגשות של ה-IP כי הטלוויזיות חוברו גם קווית וגם אלחוטית (למרות שמשכו 2 כתובות שונות כמובן).
אז ביטלתי והשארתי רק קווי. עברתי על כל המכשירים בבית ווידאתי שאין שום משהו שמושך סטטי והכל DHCP.
ניסו לפצל לי את הרשתות האלחוטיות במקום רשת אחת משותפת ל-2.4 ול-5. אמרתי שאני צריך רק רשת אחת.
ושלשום עשו איפוס לראוטר להגדרות יצרן.
שיפר קצת את המצב ויש פחות ניתוקים.
אבל עדיין יש.

לא בדיוק הבנתי מה אני צריך להגיד להם לעשות אם הבעיה ממשיכה (לאותו טכנאי שאם המצב ימשיך יוזמן), כי הנציגה במוקד אמרה שכנראה אין עוד משהו שניתן לעשות מרחוק.
אשמח להבהרה.
...
נראה שאין קשר בין הבעיה שלך למה שהיה לי.
אני מחובר לפרטנר כבר כמה שנים (מ-2018) והתקלה הופיעה בשבועות האחרונים ונפתרה ע"י טכנאי שלהם.

במקרה שלך הייתי בודק מחשב בחיבור קווי, אם הבעיה נפסקת זה בעיית WiFi, אם לא אז כנראה משהו בקו שלך (אולי דומה לשלי אבל סיכוי נמוך כי לדעתי הייתה לי בעיה נקודתית בציוד בבניין).

dor4x
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: דור
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #36 

אני מחובר לסיב של פרטנר גם משנת 2018. עבד מעולה עם 0 תקלות.

לפני מספר שבועות התחילו לי גם ניתוקים משרתים שונים שנראו כמו PACKET LOSS. ניתוקים קצרים מהשרת של בין 2-10 שניות. החיבור לאינטרנט נשאר יציב. לא היו בעיות בהורדת קבצים, יוטוב או כל גלישה רגילה אחרת

היו ניתוקים כאלה משרתי פורטנייט, פוקר בפיסבוק, שרת VATSIM (למי שמכיר, רשת של טיסת סימולטורים).

בכל הזמן הזה שהיו פאקס לוס מהשרת המשחקים היו קופאים לכמה שניות.

זה לא היה עקבי והיו שעות שהמצב היה יותר טוב ושעות שהמצב פחות טוב.

הראוטר שהשתמשתי בו הוא LINK SYS WRT32 שאני עובד איתו כבר 3 שנים עם 0 תקלות. מאוד אוהב את הממשק של הראוטר ואת שלל האופציות שלו.

התחלתי לעשות בדיקה יותר יסודית של הבעיה וחיברתי כל מחשב בנפרד ברשת הבייתית ישירות לממיר האופטי. הסתבר שבחיבור כזה אין יותר פאקט לוס. הכל עובד חלק.

שוב חיברתי את הראוטר שלי והפאקס לוס חזרו.

למרות שלא הצלחתי להבין מה הבעיה בראוטר שמשרת אותי כבר כמה שנים, התסכול מהניתוקים הקטנים מהשרתים הכריעה ואתמול פשוט קניתי ראוטר חדש של TP-LINK מדגם Archer AX20.

נכון שהממשק שלו פחות נח לי אבל כבר 24 שעות שהוא עובד ו 0 פאקס לוס. כנראה שמשהו ב LINK SYS שלי התעייף. אני אנסה בהזדמנות לעשות לו RESET אבל החיים עם חיבור רצוף שווים את המחיר.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”