פרטנר פייבר- קניית נתב פרטי ללא מתאם סיבים

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
Few (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

פרטנר פייבר- קניית נתב פרטי ללא מתאם סיבים

נושא שלא נקרא #1 

שלום, מחברים אותי לפרטנר פייבר
יש לי כמה שאלות למי שלקוח שלהם:
1. אם פרטנר תומכים בשימוש של נתב פרטי? ואם, כן מה הדרישות ואשמח לקבל המלצה

דבר נוסף בגלל שהבנתי שמחברים אותו באמצעות מתאם סיבים (לא יודע למה), אם אפשר להתעקש לחיבור בsfp ישיר למודם ואם כדאי? , כי לפי ההגיון של לקנות נתב פרטי בגלל שציוד הקצה של חברות תקשורות הוא פח , אעדיף גם להיפטר מהמתאם סיבים שמסופק על ידם ,לא?

תודה למגיבים , אשמח לכל עצה כדי לקבל את הביצועים הטובים ביותר :D

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 380 פעמים
קיבל תודות: 790 פעמים

Re: פרטנר פייבר- קניית נתב פרטי ללא מתאם סיבים

נושא שלא נקרא #3 

@Few
למיטב ידעתי אין שום בעיה להתחבר עם ציוד פרטי לפרטנר פייבר. יש הרבה שירשורים כאן בפורמים עם דיווחים שהצליחו ללא בעיה.

הדרך הכי פשוטה היא לקבל מהם את המתאם מדיה בנפרד, שמצד אחד נכנס אליו הסיב (עם gibic מתאים) ומצד שני אתה מקבל חיבור רשת רגיל שנכנס ל WAN של כל ראוטר "רגיל" שתבחר.

אם אתה קונה ראוטר עם כניסת SFP אתה יכול פשוט להכניס את ה gibic שלהם לפורט SFP. כנראה שאפשר לקנות gibic פרטי או מתאם מדיה פרטי אבל אני לא רואה שום סיבה לזה.

החלק היחיד שתרגיש את ההבדל באיכות ובתכונות שלו זה הראוטר. כל המתאמים האלה דיגיטליים וסטנדרטים לגמרי, לא יהיו לך בעיות אם אתה מקבל מפרטנר מתאם מדיה בנפרד (צריך לבקש זאת במיוחד כי אחרת סביר שיביאו לך ראוטר עם כניסת SFP). אם בין כה וכה אתה מעוניין בראוטר פרטי עם SFP זה פחות משנה אבל לדעתי על ראוטר הם לוקחים דמי שכירות ועל מתאם מדיה בלבד לא, אז עדיין עדיף לקבל מתאם בנפרד.

כל זאת נכון רק עבור פרטנר פייבר. אצל אנלימטד/סלקום/בזק עובדים ב gpon ולמיטב ידעתי חייבים להשתמש לפחות במודם שלהם (שוב כדאי לקבל מהם מודם בנפרד ואז אפשר להשתמש בראוטר פרטי).

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”