סיבים - בזק פרטנר או סלקום?

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
GalZohar (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

סיבים - בזק פרטנר או סלקום?

נושא שלא נקרא #1 

יש מישהו שכבר עשה בדיקה כלשהי וראה מה עובד הכי טוב ובמידה וכולם עובדים טוב - מי מציע את החבילה הכי משתלמת?
במקור עשיתי בפרטנר בדירה חדשה שעברתי אליה כי זה מה שהיה, אבל עכשיו יש בבניין גם סלקום ובזק.

השיקול הוא של אינטרנט נטו למשחקים סטרימינג טורנטים ועבודה ב-remote desktop ולעיתים רחוקות גיבוי של קבצים או העלאה של סרטונים, לכן צריך בעיקר פינג ויציבות בעדיפות ראשונה ומהירות בעדיפות שניה.
אין צורך בציוד, ה-huawei ax3 pro עושה עבודה טובה ואולי אוסיף עוד אחד בתור מגדיל טווח למרות שהמכשירים החשובים מחוברים קווית.

ראיתי פה מספר דיונים על כל חברה אבל לא מצאתי השוואה מסודרת. אשמח אם למישהו יצא להשוות ויכול לחלוק את המסקנות.
מתנצל מראש אם התשובות כבר קיימות ולא חפרתי מספיק כדי למצוא אותן...

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

Re: סיבים - בזק פרטנר או סלקום?

נושא שלא נקרא #2 

אני חושב שעבור משחקים הכי טוב זה פרטנר. אני מחובר לסיבים של פרטנר ובשנה וחצי האחרונות, אני חושב שמספר הפעמים בהן הפינג היה גבוה מה"רגיל" ניתן לספור באצבעות על יד אחת. לפחות לשרתים באירופה בהם אני משחק.
עם סלקום אתה חייב לקבל מהם מתאם מסיב לרשת בשביל לחבר ראוטר פרטי.
עם בזק\הוט תשלם הרבה יותר + דמי התקנה הזויים (לדעתי)
בנוסף, אישית, אני לא כל כך מבין למה תופסים פה מבזב"ל, כי בזמנו הייתה לי לא מעט אטיות וקפיצות בפינג בזמני עומס. אפילו בהוטנט (גם בזמנו) סבלתי מזה הרבה פחות.

kurko1992
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #3 

תכלס מה שהוא אמר נכון.
אם אכפת לך מ המשחים רק, זה משהו 1.
אם זה סתם לגלישה ו הורדה של דברים, כולם טובים.

בגדול, כמה שכואב לי להגיד, בזק יותר יציב מכולם, אבל בגלל המחירים זה מבאס.
אצלי יש רק סלקום בכל מקרה, אז לא היה לי אפשרות לבחור יותר מידי חח.

אין לך התחייבות באף חברה, אתה יכול להתחבר, לבדוק בעצמך, ולהחליט.

אני כבר 3 ימים עם בלקום 1000/100 ופשוט ממש נהנה כרגע חח

Izkov
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אם פינג זה הדבר שהכי חשוב שלך כנראה שהייתי הולך על סיבים של בזק+בזבל עם חבילת גיימרים (עשיתי השוואה עם חבר שיש לו סיבים של פרטנר+ חבילת גיימרים ומתוך 10 שרתי משחק 8 מהם היה לי פינג נמוך מהם, 1 היה שווה ובאחד הוא היה עם פינג נמוך יותר)
אבל, ויש אבל גדול.. הטכנולוגיה של פרטנר עדיפה יותר, אתה פחות תרגיש "עומס" בשעות העומס, והפינגים בפרטנר מצויינים, בנוסף אין דמי התקנה ומחיר זול יותר.. סביר להניח שאם היה לי פרטנר בבניין הייתי הולך על פרטנר .

sigamore
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 385 פעמים
קיבל תודות: 637 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

חבל לבזבז על זה זמן... פרטנר עדיפה מבחינת הטכנולוגיה והמחיר !
(אישית לא הייתי בוחר בבזק במידה והיו לי אופציות נוספות גם אם בזק זולים יותר..... אבל זו העדפה סוביקטיבית שלי)
די טעלעוויזיע קאָסטן מיר וועגן פופצן טויזנט פונט !

forum_admin
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

13/04/2021 11:48  
Izkov כתב:
אם פינג זה הדבר שהכי חשוב שלך כנראה שהייתי הולך על סיבים של בזק+בזבל עם חבילת גיימרים (עשיתי השוואה עם חבר שיש לו סיבים של פרטנר+ חבילת גיימרים ומתוך 10 שרתי משחק 8 מהם היה לי פינג נמוך מהם, 1 היה שווה ובאחד הוא היה עם פינג נמוך יותר)
אבל, ויש אבל גדול.. הטכנולוגיה של פרטנר עדיפה יותר, אתה פחות תרגיש "עומס" בשעות העומס, והפינגים בפרטנר מצויינים, בנוסף אין דמי התקנה ומחיר זול יותר.. סביר להניח שאם היה לי פרטנר בבניין הייתי הולך על פרטנר .
...
13/04/2021 12:06  
sigamore כתב:
(אישית לא הייתי בוחר בבזק במידה והיו לי אופציות נוספות גם אם בזק זולים יותר..... אבל זו העדפה סוביקטיבית שלי)
...
שטות גמורה אין דבר כזה dedicated line ללקוח פרטי
גם התשתית בפרטנר לחלוטין משותפת בין עשרות בניינים ושכונות
אין הבדל בין 3 החברות, רק ספק האינטרנט ,החיבור לחו"ל , ומחיר, הם פקטור כאן

odedee
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 227 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

14/04/2021 12:55  
forum_admin כתב:
13/04/2021 11:48  
Izkov כתב:
...
13/04/2021 12:06  
sigamore כתב:
...
שטות גמורה אין דבר כזה dedicated line ללקוח פרטי
גם התשתית בפרטנר לחלוטין משותפת בין עשרות בניינים ושכונות
אין הבדל בין 3 החברות, רק ספק האינטרנט ,החיבור לחו"ל , ומחיר, הם פקטור כאן
...
ייתכן שאתה צודק. אז מה ההבדל בין סלקום, פרטנר, והספקיות השונות שעובדות מול בזק בסיבים, מבחינת חיבור לחו"ל ומחיר?

אגב, הכינוי שבחרת לך נראה לי מטעה פה.

naorbh
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

התשתית אמנם בפרטנר היא P2P והיא נחשבת טובה יותר, אבל גם היא שיתופית פר בניין ובשעות עומס הQOS עובד שעות נוספות, בגיימינג כנראה שזה לא יפריע אבל בהורדות אוהו כמה שינחית...
התשתית היא שיתופית בכל חברות הסיבים, זה לא כמו בDSL, צריך פשוט לנסות.
העניין הוא מה אתה מקבל תמורת המחיר, בפרטנר המחיר די אטרקטיבי, אבל כספק מהחוויה שלי בזק בינלאומי פשוט טובים יותר.
אתה יכול לנסות להתחבר לפרטנר, אם אתה מרוצה מצוין, אם לא אפשר לבדוק את המתחרות, לשמחתך יש לך את האופציה להתחבר לכולן :)

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”