חיבור SIP TRUNK פרטנר

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
alonp1 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

חיבור SIP TRUNK פרטנר

נושא שלא נקרא #1 

שלום,
חיבור PJSIP באמצעות מרכזיית FREEPBX לשרות SIP TRUNK של פרטנר
קיבלתי מפרטנר רק כתובת IP סיגנלינג ומדיה והם אפשרו אצלהם את כתובת ה IP שלי
משום מה לא מצליח להתחבר, האם מישהו ניסה ויכול לשתף בהגדרות?

תודה

OdedKugler
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: Oded Kugler
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Re: חיבור SIP TRUNK פרטנר

נושא שלא נקרא #2 

תשלח לי הודעה בפרטי, אולי אוכל לעזור לך

sys_admin
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 718 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

למרות שאני לא משתמש בשירותיo של פרטנר בהקשר של SIP Trunk, אלה של בזק ושל מפעילים מחו''ל, אבל אנסה לעזור לך. בשלב ראשון אתה צריך לקבל מהמחלקת הנדסה של פרטנר את כל הפרטים הנדרשים להקמה של חיבור SIP Trunk וכמובן זה לא רק הכתובת של השרת שלהם, אלה מספר פרטים שמרוכזים במסמך רלוונטי לכך. אלה פרטים כמו למשל From Domain וגם Contact User או פרטים של מבנה ה AOR Contact. גם נדרשים פרטים כמו איזה sip user agent המרכזייה של פרטנה מצפה לקבל מהמרכזייה שלכם. גם צריך לקבל פרטים כמו אלו codecs נדרשים לחיבור, האם זה רק כל 711 או גם ניתן להשתמש ב 729. גם צריך לקבל את הפרטים שנידרשים ל T38 בשביל העברה תקינה של פקסים.

בכל מקרא, אחרי שיהיו לך את כל הפרטים אלה אתה יכול להתחיל להגדיר את ה TRUNK ולהתחיל ניתן מהפרטים שצירפתי בצילום מסך של ההגדרות הכלליות של PJSIP Settings, אם מדובר באמת במקרה שלא המרכזייה שלך לא צריכה למסור את פירטי רישום ולא המרכזייה של פרטנר :
גם את הכתובת של המרכזייה של פרטנר אתה צריך לרשום בשדה של Match Permit, בכדי שהמערכת של FAIL2BAN לא תחסום את הכתובת זו. אחרי זה אתה לצורך הבדיקה צריך להגדיר לפחות ניתוב אחד יוצא ואחד נכנס לשלוחה שניתן יהיה לבדוק את התפקוד של החיבור ה SIP TRUNK. המזהה CID שנשלח ומתקבל מפרטנר צריכים להיות במבנה מתאים: 74xxxxxxx .
אם השיחות לא עוברות בצורה תקינה, חלק מהנתונים ניתן למצוא על ידי בדיקה ב Asterisk Logfiles.

MrYair
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 345 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

12/04/2021 19:30  
sys_admin כתב:
למרות שאני לא משתמש בשירותיo של פרטנר בהקשר של SIP Trunk, אלה של בזק ושל מפעילים מחו''ל, אבל אנסה לעזור לך. בשלב ראשון אתה צריך לקבל מהמחלקת הנדסה של פרטנר את כל הפרטים הנדרשים להקמה של חיבור SIP Trunk וכמובן זה לא רק הכתובת של השרת שלהם, אלה מספר פרטים שמרוכזים במסמך רלוונטי לכך. אלה פרטים כמו למשל From Domain וגם Contact User או פרטים של מבנה ה AOR Contact. גם נדרשים פרטים כמו איזה sip user agent המרכזייה של פרטנה מצפה לקבל מהמרכזייה שלכם. גם צריך לקבל פרטים כמו אלו codecs נדרשים לחיבור, האם זה רק כל 711 או גם ניתן להשתמש ב 729. גם צריך לקבל את הפרטים שנידרשים ל T38 בשביל העברה תקינה של פקסים.

בכל מקרא, אחרי שיהיו לך את כל הפרטים אלה אתה יכול להתחיל להגדיר את ה TRUNK ולהתחיל ניתן מהפרטים שצירפתי בצילום מסך של ההגדרות הכלליות של PJSIP Settings, אם מדובר באמת במקרה שלא המרכזייה שלך לא צריכה למסור את פירטי רישום ולא המרכזייה של פרטנר :
גם את הכתובת של המרכזייה של פרטנר אתה צריך לרשום בשדה של Match Permit, בכדי שהמערכת של FAIL2BAN לא תחסום את הכתובת זו. אחרי זה אתה לצורך הבדיקה צריך להגדיר לפחות ניתוב אחד יוצא ואחד נכנס לשלוחה שניתן יהיה לבדוק את התפקוד של החיבור ה SIP TRUNK. המזהה CID שנשלח ומתקבל מפרטנר צריכים להיות במבנה מתאים: 74xxxxxxx .
אם השיחות לא עוברות בצורה תקינה, חלק מהנתונים ניתן למצוא על ידי בדיקה ב Asterisk Logfiles.
...
סורי שאני חוטף את האשכול אבל ב FreePBX איפה אני רושם את ה User Agent??
הסיפ טראנק של סלקום שיש לי עובד נפלא על 3CX כי ב 3CX אני יכול להגיד לו מה user agent כדי שהטראנק
ירשם תקין,ב FreePBX חפרתי שעות לא מצאתי שום אופציה כזאת.

sys_admin
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 718 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

כל מה שאתה צריך זה בקובץ תצורה בשם pjsip_custom_post.conf לרשום את:

קוד: בחירת הכל

[global](+)
user_agent=all what you want
בכדי שזה יראה כך: