דרישות טכניות לנתב\מודם שמתחבר לתשתית של בזק?

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
Tg (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

Re: דרישות טכניות לנתב\מודם שמתחבר לתשתית של בזק?

נושא שלא נקרא #16 

אין בעיה, זה רעיון טוב. אקפוץ לבזק סטור לראות אם יש להם את 225 במלאי, הבת זוג שלי עובדת קרוב. אני אנסה לדבר איתם גם טלפונית. אולי יסכימו שאני אקנה את ה 255 שברשותי.

בכללי, מה שאתה אומר, רק מחזק - שאולי כדאי להמשיך לשלם את העשרה שקלים האלו על ה 225. אני לא יודע אם מודם עם מהירות מקסימלית של 100 תהיה רלוונטית עוד שנתיים שלוש - ולא לדבר עם הסיבים האופטים. לכן - אולי אין הבדל בין להשכיר את הראוטר לשתיים שלוש, לבין לקנות אותו ולהיפטר ממנו אחרי שנתיים, שלוש. בסופו של דבר - מהכיס יצא לי אותו הסכום.

naorbh
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

22/04/2021 18:06  
integral כתב:
דרך אגב, עוד סיבה לקנות מבזק, למרות שמה שהם מוכרים בבזק סטור הם מחודשים ולא חדשים היא האחריות. אחד מה DSL-245GR שקניתי מהם לשכן היה תקול. טלפון לבזק, בדיקה של 5 דקות, התנצלו ורצו לשלוח לי עם שליח אחד אחר עד הבית. היות ובינכה הייתי יום אחרי ליד בזק סטור אז פשוט קפצתי ומייד החליפו לי.

לעומת זאת לשכנה שלי נדפק TP VR משהו (לא זוכר את הדגם אבל יקר יותר מ VR600) ועד היום לא תוקן ועבר הרבה זמן שכן שלחו אותה ליבואן, וקורונה ושמורונה וצריך להגיע ל...
...
בעיקרון כן יש אחריות לשנה, ואם תרצה להאריך אותה תשלם 10 לחודש ותקבל אחריות עליו וגם משלוח חינם לבית אם צריך החלפה.
בטיפילינק זה מול היבואן בנדא צריך לשלוח ולחכות בערך שבועיים עד שהמוצר חוזר תקין, לרוב מחליפים אותו מהניסיון שלי עם בנדא.
תיקון קטן בזק לא מוכרת 245, יש 225 ויש 256 שהוא יותר מומלץ, תקן AC פורטים גיגהביט וכו'.
245 זה נמכר בשוק הפרטי ותומך 200 מגה, מניסיון לא להיט, קניתי אותו בגלל ה200 מגה ודי מהר העברתי אותו לברידג' וחיברתי אליו את הVR600 :)

integral
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 312 פעמים
קיבל תודות: 543 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

22/04/2021 21:40  
Tg כתב:
אין בעיה, זה רעיון טוב. אקפוץ לבזק סטור לראות אם יש להם את 225 במלאי, הבת זוג שלי עובדת קרוב. אני אנסה לדבר איתם גם טלפונית. אולי יסכימו שאני אקנה את ה 255 שברשותי.

בכללי, מה שאתה אומר, רק מחזק - שאולי כדאי להמשיך לשלם את העשרה שקלים האלו על ה 225. אני לא יודע אם מודם עם מהירות מקסימלית של 100 תהיה רלוונטית עוד שנתיים שלוש - ולא לדבר עם הסיבים האופטים. לכן - אולי אין הבדל בין להשכיר את הראוטר לשתיים שלוש, לבין לקנות אותו ולהיפטר ממנו אחרי שנתיים, שלוש. בסופו של דבר - מהכיס יצא לי אותו הסכום.
...
בהחלט רעיון טוב לשלם 10 ש"ח אם בעתיד הקרוב יגיעו אליך סיבים.

אצלי זה ייקח הרבבבבבההההה זמן.

בכל מקרה אני בספק אם תשיג את ה 225 בחנות. כן אמור להיות את ה 256 ואת ה iad604 VTECH

integral
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 312 פעמים
קיבל תודות: 543 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

22/04/2021 22:58  
naorbh כתב:

בעיקרון כן יש אחריות לשנה, ואם תרצה להאריך אותה תשלם 10 לחודש ותקבל אחריות עליו וגם משלוח חינם לבית אם צריך החלפה.
בטיפילינק זה מול היבואן בנדא צריך לשלוח ולחכות בערך שבועיים עד שהמוצר חוזר תקין, לרוב מחליפים אותו מהניסיון שלי עם בנדא.
[/quote

לא הניסיון של השכנה שלי עם בנדא
...

Tg (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #20 

אני מניח שזה משהו ששוה להתעקב עליו. אני גר במיקום מרכזי, עיר גדולה. יש סיבה שלא יהיה סיבים בשנה-שנתיים הקרובות? מדברים על פריסה של שנים?
אם עוד שנתיים-שלוש הערים הגדולות יהיו להם סיבים, אז אולי שווה להמשיך להשכיר את ה 225 ולעבור כשה. אם לא, אני פשוט אקנה את ה w9970
נשמע שבכל אופן זה Win-Win.

naorbh
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

22/04/2021 23:07  
integral כתב:
22/04/2021 22:58  
naorbh כתב:

[/quote

לא הניסיון של השכנה שלי עם בנדא
...
זה הניסיון שלי עם בנדא כמה וכמה פעמים, לא עשו לי בעיות בהחלפה של מוצרים תקולים, אבל כן היה לי תאקל קטן עם KSP.
היה לי archer c7 לקראת סוף האחריות שהפסיק להגיב מידי פעם, ממה שאני יודע KSP בדקו את המוצר ואחרי כמה זמן קיבלו אישור מבנדא להחליף אבל לא היה מלאי של המוצר הזה בארץ אז KSP רצו לתת לי ראוטר מעאפן שלא נמכר להם כנראה, בסוף קצת רבתי איתם וקיבלתי משהו שווה ערך, ויש לי סוויץ 5 פורטים גיגהביט של טיפילינק שאחרי חצי שנה היה נופל והוא הוחלף בלי בעיה לחדש אחרי בדיקה במעבדה של בנדא.
אם היה לך ניסיון לא טוב ישירות עם בנדא, ספר לנו על איזה מוצר ומה הייתה הבעיה.
...

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”