קניה של רישיון אופיס

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
arotman
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: אריה רוטמן
נתן תודות: 412 פעמים
קיבל תודות: 359 פעמים
יצירת קשר:

Re: קניה של רישיון אופיס

נושא שלא נקרא #16 

רכשתי רישיונות ב EBAY בעבר ובד"כ זה עובר אבל דורש הרבה פעמים אקטיבציה טלפונית, שמתי לב שהספקים שמציעים זאת כל פעם פותחים יוזר חדש ומעיפים אותם תך כמה ימים. הם מסתמכים בעיקר על פסיקת בית המשפט הבריטי שמחייב את מייקרוסופט לכבד אקטיבציה של רישיון שהוסר ממחשב שנגרט.
בכל מקרה מייקרוסופט נתבעה במשך השנים על ידי האיחוד האירופי בנושאי Antitrust רבים ומסתבר ש באיחוד האירופי מסרבים לשימוש ב Ofiice365 במערכות החינוך עקב עניני
פרטיות.
בגדול הגישה שלי שאם הורדתי את המוצר מאתר מייקרוסופט והאקטיבציה עברה אז אין באמת בעיה, כל נושא "החוקיות" מנוהל על ידי מייקרוסופט ועל ידה בלבד.
בכל מקרה לכל תלמיד, מורה וסטודנט במדינת ישראל ניתן להשיג רישיונות ממייקרוסופט באופן רשמי דרך אתר משרד החינוך.
https://students.education.gov.il/studi ... ine/office
משרד החינוך חתם על הסכם עם חברת Microsoft. במסגרת ההסכם תלמידי מערכת החינוך יכולים להוריד בחינם את הגרסה המתקדמת ביותר של תוכנת Office. כל תלמיד רשאי להוריד את התוכנה לעד חמישה מכשירים: מחשב נייח, מחשב נייד, טאבלט או סמרטפון. ההסכם תקף כל עוד התלמיד נמצא במסגרת מערכת החינוך (בתי ספר, אוניברסיטאות).
...
כפי שצויין כאן לקוחות חודשיים של Office365 בעלות של 12.5$ לחודש לתיבה מקבלים רישיון חוקי להשתמש באופיס 365 בכל מקום ואביזר כל עוד המנוי בתוקף.
לגבי רישיונות של Windows ניתן להתקין Windows10 רגיל שאינו Pro בחינם ברוב המקרים במיוחד אם המחשב נרכש מיצרן גדול כגון DELL וכו שרוכשים את הרישיון בעלות קטנה שלפי הפרסומים עולה כמה דולרים ליצרן לרישיון.

boubi (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 56 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

26/04/2021 18:29  
oris74 כתב:
אני רכשתי מפה מספר רשיונות (הגעתי אליו דרך רכישה שעשיתי באיביי) - הכל עבד חלק

https://vnewnetworks.com/collections/all
...
תודה, גם זה נראה טוב.

boubi (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 56 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

27/04/2021 8:25  
arotman כתב:
בגדול הגישה שלי שאם הורדתי את המוצר מאתר מייקרוסופט והאקטיבציה עברה אז אין באמת בעיה, כל נושא "החוקיות" מנוהל על ידי מייקרוסופט ועל ידה בלבד.
...
בדיוק גם הגישה שלי, פשוט כשאתה רואה הבדל של מאות שקלים (מחירים של מייקרוסופט):
699.00‬ש"ח - גרסא בייתית (וורד, אקסל, PPT)
1,169.00ש"ח - גרסא עסקית (שזה סה"כ תוספת של אאוטלוק)

אז היה מעניין אותי לשמוע לגבי חוקיות ואם זה עובד עם מחירים של 130/150ש"ח או 10$ לפני רכישה שכזו.

arotman
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #19 

27/04/2021 12:41  
boubi כתב:
27/04/2021 8:25  
arotman כתב:
...
בדיוק גם הגישה שלי, פשוט כשאתה רואה הבדל של מאות שקלים (מחירים של מייקרוסופט):
699.00‬ש"ח - גרסא בייתית (וורד, אקסל, PPT)
1,169.00ש"ח - גרסא עסקית (שזה סה"כ תוספת של אאוטלוק)

אז היה מעניין אותי לשמוע לגבי חוקיות ואם זה עובד עם מחירים של 130/150ש"ח או 10$ לפני רכישה שכזו.
...
רשמית מבחינת מיקרוסופט אתה חייב לרכוש "רק בארץ שבה אתה גר" (נשמע לך מוכר? מעולם הפצת תכני המוזיקה והאודיו בעבר)
זו שיטה שדי עבר עליה הכלח ואם אתה משתמש ביתי שמוריד ומתקין מאתר מיקרוסופט ועוד רושם עליך את הרישיון כמו ב setup.office.com עם הרישיון שרכשת ב E-BAY בלי כל מיני תוכנות צד שלישי (בד"כ נוזקה) אז לא רואה בעיה.
רשמית מיקרוסופט יכולה לתבוע משתמשים אבל אם לא חוקי מדוע הרישום עובר באתר מיקרוסופט?
מעבר לכך יש היום Office לכל תלמיד במדינת ישראל בחינם אז אלא אם כן אתה עסק וגם שם יש פתרון בדמות של Office365 למרות שלא ממש זול זה עדיין 495 ש"ח לשנה שנכנסים להוצאות השוטפות של העסק.
הרכישה במחירים מטורפים היא מה שנקרא מחיר מחירון List Price שלא תמיד יש לו אחיזה במציאות ואם מישהוא רוכש במחירים האלה זכותו.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

הבעיה האמיתית היא ברכישת ווינדוז עם קניית מחשב חדש. הרשתות תוקעות לך את ה OS בלי לשאול אותך, ואם לא שמת לב, חויבת ב500 שקל רשיון על הווינדוז, כשאפשר להשיג את זה ב85 שקל, חוקי, תקין, מורד מהאתר של MS, בלי וירוסים ונוזקות. מי שלא בעניינים פשוט אכל אותה ומשלם מה שאתה מתאר כ LIST PRICE.
לי אייבורי תקעו את זה בקניית מחשב ופשוט העפתי את זה מהההזמנה.

arotman
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #21 

27/04/2021 15:31  
nir11 כתב:
הבעיה האמיתית היא ברכישת ווינדוז עם קניית מחשב חדש. הרשתות תוקעות לך את ה OS בלי לשאול אותך, ואם לא שמת לב, חויבת ב500 שקל רשיון על הווינדוז, כשאפשר להשיג את זה ב85 שקל, חוקי, תקין, מורד מהאתר של MS, בלי וירוסים ונוזקות. מי שלא בעניינים פשוט אכל אותה ומשלם מה שאתה מתאר כ LIST PRICE.
לי אייבורי תקעו את זה בקניית מחשב ופשוט העפתי את זה מהההזמנה.
...
קוראים לזה שיטת מצליח.... אבל אם מדובר בנייד ההבדל בד"כ הרבה יותר קטן

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

נכון, אני מדבר על נייחים.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”