ראוטר VoIP מומלץ

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
falul (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

ראוטר VoIP מומלץ

נושא שלא נקרא #1 

יש להורים ראוטר מסלקום עם חיבור vDSL ויציאה לטלפון. אני רוצה לקנות להם ראוטר פרטי במקום ולחסוך להם ניתוקים.
לא מצאתי אפילו ראוטר אחד עם הכניסות והיציאות המתאימים. יש המלצה לדגם טוב?

יש אופציה לקנות ראוטר אחר ולהוסיף יציאה לטלפון או כניסה ל VDSL ?

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

Re: ראוטר VoIP מומלץ

נושא שלא נקרא #2 

אתה יכול לקנות ראוטר אחר ולהגדיר את זה של סלקום כמודם, ולחבר את הראוטר החדש אל ה"מודם".
אבל אם הטלפון אצלכם הוא VOIP ולא דרך בזק, אז אתה קצת בבעיה, כי הראוטר של סלקום חייב חיבור לאינטרנט על מנת שהטלפון יעבוד.

falul (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #3 

כן זה מה שחשבתי 😕.
הטלפון הוא חלק מטריפל והקו יוצא מהראוטר. אני מנסה למצוא דרך להיפטר מהתלות בציוד של סלקום..

ohadi76
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

https://www.facebook.com/groups/ILFiber ... 9891612570
פה יש מדריך בדיוק מה שאתה מחפש

mzcs
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: Mr. Z.
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אפשר להפוך טלפון-נייד מיושן, לטלפון-ביתי - עם קו VoIP, בסיוע יישומון מתאים מוצלח.
לדוגמה: https://play.google.com/store/apps/deta ... ndroid.app
בכל מקרה, ממליץ להימנע מיישומונים ממותגים מאת ספקי-שירות למיניהם: אלו עשויים להיות "אפויים למחצה" או סתם מיושנים - במקרה הטוב, ומפגע יציבות ו/או אבטחת-מידע של ממש - במקרה הטוב פחות...

חלופה זמינה נוספת הינה רכישת מתאם נפרד לטלפון-נייח "רגיל" (כלומר: ATA). ממליץ על אלו מאת "Grandstream": אלו מוצעים במחיר סביר למדי, "פשוט פועלים", ברי כוונון לפרטי-פרטים, וגם זוכים לעדכוני קושחה תדירים למדי ולאורך זמן - כולל תכונות חדשות (לא מובן מאליו).
אפשר ומומלץ להזמין מחנות מכובדת ב-ארה"ב (כדי למזער הסיכון לזיוף).

*

את ההמלצות על עסקאות מסויימות בקב' ILFiber, אגב, כדאי כמדומני לקחת בערבון מוגבל: לי נראה שהצוות שם ממליצים לא פעם על מה שיניב להם גמול מירבי מהספק (ספק של מוצר או שירות), על-חשבון קוראים דַּלַּי ידע ונסיון - שהמלצה תמה הייתה מניבה להם חסכון משמעותי.
זה בסדר גמור לפרסם משהו, כמובן, רק מן הראוי לציין אז שמדובר בפרסומת...

shmuel4
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #6 

אני חושב שבמקרים כאלה של אנשים שצריכים קו ביתי בגלל שהיה להם כזה פעם ולא רוצים לשלם את הסכומים שעולה היום קו ביתי באמת הפתרון של VoIP הוא מושלם.

בבית של ההורים שלי שמתי להם טלפון IP מבוסס SIP דרך חברת 'ימות המשיח', יש להם אפשרות גם לנייד אילהם מספר נייח, ניידתי מבזק את המספר של הבית ועכשיו הוא נמצא בחשבון SIP.

המגניב הוא שזה ממש שווה גם כלכלית, כי אין שם עלות חודשים בכלל וגם לא עלות הקמה, אתה יכול לקבל שיחות כמה שאתה רוצה ללא עלות רק שיחות יוצאות מתומכרות של לפי חבילות של יחידות שהתוקף שלהם הוא לשנה שלמה.
בלי קשר יש להם כל מיני דברים מגניבים כמו אפשרות לשים מוזיקה בהמתנה בחיוג בחינם, להקליט שיחות, וכל מיני.

אבל ככה פתרתי את הבעיה, הרי אינטרנט יש לכולם, אבל המחירים של חבילות לנייח גם הכי קטנות הם יקרות.

ראיתי שגם יש אצלם אפשרות באתר לקבל כמה חשבונות SIP וככה אפשר גם להתחבר עם כל יישום תומך ולהשתמש בקו גם מחוץ לבית בסמארטפון עם יישום תומך כמו שהוזכר פה Zoiper וכד.

mzcs
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: Mr. Z.
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

@shmuel4: אם אתה כבר מפרסם משהו - כגון: את שירותיך (ישירות או בעקיפין), מן הראוי לציין כי זוהי פרסומת ( את השירות הנ"ל מתפעל/מעניק, כמדומני, ברנש בשם: שמואל/שמוליק/סם בסן (Sam Basan) - שבעבר לפחות פעל בתחום תחת שם "BlueBe.Net" ).
חלקנו, לפחות, עוד זוכרים...

MrYair
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
קיבל תודות: 345 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

אתה לא חייב ראוטר שתומך ב SIP אלה אם כן יש לך טלפון רגיל
משאני עשיתי זה הקמתי בבית FREEPBX על רספברי פאי 3
הגדרתי שמה את הטראנק של ZADARMA והגדרתי שלוחה בטלפון הנייד
אם מספר שאני משתמש בו לעבודה,עלות של מספר סלולרי זה 2 דולר בחודש מספר רגיל נראה לי עולה דולר

יש לי גמישות מלאה אם ה FREEPBX כמו הקלטת שיחות IVR אם אני רוצה
יש לי גם שלוחה של עבודה שמוגדרת ב FREEPBX.עובד פגז.

או שאתה יכול לקנות באלי טלפון SIP להגדיר חשבון וזהו,כל משאתה צריך בבית זה אינטרנט
יציב אם פינג נורמלי,ספקיות כמו אינטרנט רימון ה SIP לא יעבוד וזה סיוט לגרום לו לעבוד.

NegativeIQ
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 570 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

19/10/2021 15:04  
falul כתב:
כן זה מה שחשבתי 😕.
הטלפון הוא חלק מטריפל והקו יוצא מהראוטר. אני מנסה למצוא דרך להיפטר מהתלות בציוד של סלקום..
...
סלקום לא יאפשרו לך להשתמש בציוד VoIP פרטי, וגם לא אף חברה ישראלית אחרת. יש לזה סיבות היסטוריות רגולטוריות, ספציפית הרשיון שלהן הוא לשיחות "קויות" בלבד ואם הן היו מאפשרות לך להשתמש בציוד פרטי היית יכול במקום מתאם שיחות להשתמש באפליקציה בטלפון הסלולרי וככה להוציא שיחות סלולריות במחיר של שיחות קויות. זה כבר משהו די ארכאי עכשיו כשגם ככה חבילה לא מוגבלת היא הסטנדרט אבל הרגולטור בארץ תמיד מתאים לטכנולוגיה של עשור אחורה...
מה שכן אתה לא חייב להשתמש בציוד שלהם גם בתור הראוטר הראשי שלך לאינטרנט - אתה יכול להתחבר עם ראוטר פרטי רגיל ולשרשר אליו את הראוטר של סלקום לאחת מיציאות ה-LAN שלו וככה להשתמש בציוד של סלקום רק לצורך שיחות ולא לחיבור לאינטרנט.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”