פרטנר פייבר - מתאם סיב/ממיר אופטי מתנתק עם Huawei AX3

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
davidi-28 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: david ion
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

פרטנר פייבר - מתאם סיב/ממיר אופטי מתנתק עם Huawei AX3

נושא שלא נקרא #1 

היי,
לפני כשלושה שבועות התחברתי עם Huawei AX3 למתאם סיב D-Link DMC-G01LC שפרטנר סיפקו לי.
בפעם הראשונה הכול עבד חלק כמה שעות, ואז הפסיק (וחזרתי לעבוד עם הראוטר של פרטנר עד שהגיע טכנאי).
כשהגיע טכנאי להחליף את המתאם (ואת המיני ג'יביק [הוא ניסה שניים שונים]) - ומאז עבד די חלק, אבל בימים האחרונים היו ניתוקים קלים פה ושם, ואחרי ניתוק מהחשמל, העסק חזר לעבוד.
ביום האחרון זה כבר נהיה קשה ואין חיבור רציף. לפעמים מתנתק אחרי חצי שעה, לפעמים אחרי שלוש שעות.

לפני כשעה, בהמלצת התמיכה הטכנית של פרטנר, חיברתי את הראוטר שלהם ל-D-Link כדי לראות אם הבעיות קורות גם במצב הזה.
אחד הנציגים העלה אפשרות שה-Huawei AX3 מקצר. שהוא החוליה החלשה.
זה הגיוני? יכול היות שכבל הרשת מקצר? יכול להיות שזו רק איזו בעיה בהגדרות ב-AX3? ואם כן, מה ההסבר לכך שהכול עבד בסדר במשך זמן מה, ואז רק מקרטע? מישהו נתקל במשהו דומה?
נערך לאחרונה על ידי davidi-28 ב 22/11/2021 12:34, נערך פעם 1 בסך הכל.

sabres
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 53 פעמים
קיבל תודות: 131 פעמים

Re: פרטנר פייבר - מתאם סיב/ממיר אופטי מתנתק

נושא שלא נקרא #2 

אם אחרי שחיברת את הראוטר שלהם אין בעיות (גם אחרי שעות של שימוש) אז הבעיה היא כנראה ב-AX3.
במידה ועדיין יש בעיות, הבעיה כנראה אצלם במתאם או אולי בתשתית שלהם אצלך בבניין. נסה להתחבר ישירות למתאם לכמה שעות ולראות האם יש ניתוקים.

davidi-28 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: david ion
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

Re: פרטנר פייבר - מתאם סיב/ממיר אופטי מתנתק

נושא שלא נקרא #3 

תודה!
מה עשויה להיות הבעיה ב-AX3? (בעיקר מוזר לי שהוא עובד בסדר אם הוא מחובר לראוטר שלהם והוא עבד בסדר בשבועיים האחרונים באופן כללי)

sabres
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 53 פעמים
קיבל תודות: 131 פעמים

Re: פרטנר פייבר - מתאם סיב/ממיר אופטי מתנתק עם Huawei AX3

נושא שלא נקרא #4 

יכול להיות שמדובר בבעיית קונפיגורציה, או בבעיית חומרה אמיתית שדורשת נתב חדש. קשה לדעת בלי לבדוק.
שוב, אני ממליץ להתחיל לבדוק מהבסיס - להתחבר ישירות למתאם עם כבל רשת בלי שום נתב, ולבדוק האם הבעיה מופיעה.
במידה ואין בעיות בחיבור ישיר, חבר ובדוק עם ה-AX3. הייתי מוודא גם שהוא נמצא במקום מאוורר כדי לפסול בעיית התחממות.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”