ניתן להרכיב 2 שקעי HD במודול 1? צריך להרכיב 4 שקעים על 3 מודול

בקרים, דימרים, טכנולוגיות לשליטה על צרכני החשמל בבית, SMART GRID וכו'
Molevi (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

ניתן להרכיב 2 שקעי HD במודול 1? צריך להרכיב 4 שקעים על 3 מודול

נושא שלא נקרא #1 

היי,
יש לי בדירה מתגים של חברת VIMAR מסדרת NEVE. עקב הקושי למצוא שקעים ו/או מתאמים לחברה הזאת, לאחר השוואת מידות (לא תואם אבל כנראה מספיק קרוב) הבנתי שאני יכול פשוט לקנות מתאם 3 מודול של גוויס מסדרת סיסטם ולהרכיב אותו במקום המתאם הקיים בלי להחליף את האמבטיה (תקנו אותי אם אני טועה).
כמו שאמרתי, זה 3 מודול ואני מעוניין לחבר שם:
שקע רשתCat5e
2 שקעי HDMI
שקע USB
מחיפוש בגוגל ראיתי תמונה בחו"ל (לא זוכר של איזה חברה) שיש מתאמי קיסטון עם 2 פתחים למוצרים שלה. מישהו נתקל במשהו כזה פה? כך אני אוכל לשים על מודול אחד 2 שקעי HDMI למשל, ואז נשאר לי עוד 2 מקומות 1 לשקע רשת ו-1 ל-USB.
לקדוח ולהרחיב ל-4 מודול, לצערי לא אפשרי מבחינת מקום.

יש למישהו רעיון כלשהו איך לשים את 4 השקעים האלה שאני צריך על 3 מודול? רעיונות וקישורים למוצרים יתקבלו בברכה :)

dr0r
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 256 פעמים

Re: ניתן להרכיב 2 שקעי HD במודול 1? צריך להרכיב 4 שקעים על 3 מודול

נושא שלא נקרא #2 

@Molevi

האמבטיה היא תמיד אותו דבר, אז זו לא צריכה להיות בעיה - רק צריך להחליף את המתאם השחור שעליו מלבישים את המודולים לחברה המתאימה.
מצד שני, אני לא מכיר מודול בודד עם 2 HDMI, או מודול עם USB ו-RJ45 ביחד, בגוויס, ניסקו ובטיצ׳ינו. יש מודולים של עד 3 USB, ויש עם חור הכנה לקיסטון, אבל לא משהו שיענה על מה שביקשת.

Molevi (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #3 

הבנתי, תודה על המענה.
שאלה שאולי יכולה לפתור את זה... ראיתי מוצר מתאם קיסטון לשקע רשת לגוויס, אותו מתאם יתאים גם לשקע hdmi או usb קיסטון לא? אם כן, אני חושב שראיתי (מקווה שבארץ) מתאם כפול לשקע רשת של קיסטון כך אוכל לשים בו hdmi ו usb או רשת ולפתור את הבעיה.

*עריכה*
אני יכול למשל לקנות את השקע רשת הכפול הזה:
https://www.mediagalaxy.co.il/שקע-גוויס ... ככים-CAT5e
ואז להוציא ממנו את השקע רשת העליון ולשים במקום שקע קיסטון usb?

שלח תגובה

חזור אל “חשמל חכם ותשתיות”