לידיעת גולשי הפורום - פילטר Air Care במזגני תדיראן Supreme

Heating, Ventilation & Air-Conditioning
smch (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: smch
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

לידיעת גולשי הפורום - פילטר Air Care במזגני תדיראן Supreme

נושא שלא נקרא #1 

אהלן חברים,

במסגרת חקר השוק שאני עושה לקראת מעבר דירה (כל זאת ועוד, בפוסט השני שלי בפורום הזה), יצא לי לברר קצת בנוגע למזגני Supreme של תדיראן.

סדרת הסופרים שלהם כרגע מפורסמת בכל מקום, בדגש על מערכת סינון האוויר שלהם Air Care. מסתבר שבנוסף לרכיב Ionizer (כמו שיש במזגני Magic של אלקטרה), ישנו גם פילטר נוסף, בנוסף לפילטר המסורתי של מזגנים.

התקשרתי לשירות הלקוחות, וגם לשירות ייעוץ לפני קניה. שאלתי שאלה פשוטה - האם יש פילטר נוסף, ומה דורש טיפולו?
שירות הלקוחות ושירות הייעוץ לא ידעו לענות לי. הם כמובן הכירו את הטקסט שנתנו להם לגבי מערכת הסינון המתקדמת, אבל לא דיקלמו להם את השורה שאומרת שיש פילטר נוסף.

הגעתי לשירות הטכני של תדיראן (שאליו *אמורים* להתקשר לקוחות קיימים כבר) וביררתי.
פילטר ה- Air Care צריך להיות מוחלף פעם ב- 3 חודשים. בעלות של 50 ש"ח לפילטר. בדגש נאמר לי - להחליף, לא לנקות.
הם לא ידעו לענות לי לגבי "חבילות" פילטרים (שלא אצטרך לקנות כל 3 חודשים, ו/או אולי יש הנחה מכמות מסוימת), אחרי הכל שירות טכני.
אם הם לא יודעים, ושירות הלקוחות לא יודעים בכלל על הפילטר, זה סופר fishy.

מבחינה אישית, סדרת ה- Supreme (ואולי גם תדיראן, כחברה, בתמונה הגדולה) נשללה, כי לדעתי מבחינה כלכלית (סליחה על השפה) זה פשוט מטומטם. מבחינה אישית/פרנציפית, העובדה שהם לא מפרסמים את זה בשום מקום, ולא יודעים לתת שום פרט ללקוחות חדשים/פוטנציאליים על הנקודה הכספית החשובה הזו - זה מספיק לי.

תודה שבאתם לשיחת ה- TED שלי.

שלח תגובה

חזור אל “HVAC - בקרת אקלים ומיזוג”