טורנדו מולטי - עזרה בחיבור יחידות ל-WIFI

Heating, Ventilation & Air-Conditioning
shmulikmazor (פותח השרשור)
מוקפא
מוקפא
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 17 פעמים

טורנדו מולטי - עזרה בחיבור יחידות ל-WIFI

נושא שלא נקרא #1 

כן זה הזוי שאני מבקש עזרה בחיבור ל-WIFI. אבל גם בקרטון רשום שיש WIFI ביחידות הפנימיות (MULTI 12A) וגם במדבקה רשום, אפילו המתקין אמר שיש.

אז יש? לא נראה לי. למה לא נראה לי? כי

א. אין בחוברת הפעלה או בשלט שום אזכור ל-WIFI.
ב. השלט כלל לא תואם להוראות באליפקציה (TORNADO WIFI 3 - זה מה שהמתקין אמר לי להתקין).
ג. המתקין בעצמו לא יודע איך להגדיר, הוא אמר לי בטלפון לסרוק את הבר קוד של המזגן, אבל אין בכלל אפשרות כזו באפליקציה.
ד. אין באתר שום אזכור ל-WIFI בדגם ה-MULTI 12A
https://www.tornado-top.co.il/catalog/p ... px?pid=135

מישהו נתקל בזה?
בכל מקרה מחר אצור עם טורנדו קשר.

מוקפא
מוקפא

נושא שלא נקרא #2 

יצרתי קשר עם מוקד השירות, הם שלחו לי סרטון הוראות. מבצע את הפעולות אחר ההוראות אך עדיין לא עובד.

אני אמור ללחוץ על מקשי ה-SWING כ-6 פעמים עד לקבל צליל רציף ואז לקבל קוד 77 בתצוגה של יחידות הפנים. אז את הצליל אני מקבל, אבל את הקוד לא. כנראה הלך לאיבוד.

shaylev80
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 68 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אצלי גם היה אותו סיפור אני עם טורנדו אינברטור ואמרו (המתקינים) שיש WIFI אך צריך לצור קשר עם השרות, לאחר שיצרתי הגיע טכנאי של החברה התקין מודול והשאיר הוראות, הצלחתי פעם אחת לחבר אך אחר כך לא הצלחתי ומי אז זה לא עובד אצלי...(בקשתי משהרות שיחזרו אך זה לא קרה)

מוקפא
מוקפא

נושא שלא נקרא #4 

בדיוק הם יצרו עימי קשר. כדי שיהיה WIFI, צריך יהיה מודול וזה עולה 700 ש"ח ליחידה.

שילכו לחפש.

אני גם דיי כועס על המתקין שפשוט הראה לי חוסר מקצועיות בנושא הזה.

אני לא ידעתי שיש בכלל ולכן גם לא ציפיתי לקבל, אז אני בסדר עם זה. העיקר שהמזגן על כל מכלוליו יהיה תקין וזה מה שחשוב.

shaylev80
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 68 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

נשמע מאוד מוזר, הייתי פונה למי שקנית ממנו ומנסה לברר את זה יותר לעומק ואם כתוב לך בחשבונית כולל WIFI אז תדרוש זאת, כי כפי שצייני אצלי הגיעו ללא עלות נוספת

מוקפא
מוקפא

נושא שלא נקרא #6 

לא היה כתוב בחשבונית, זה בסדר מבחינתי.

פשוט המדבקה והקרטון דיי מטעים וזה קצת מרגיז. לפחות באתר שלהם הם היו צריכים לרשום שהדגמים האלה מגיעים ללא מודול WIFI וניתן לרכוש.

עכשיו לא ברור לי למה מודול כזה צריך לעלות כ-700 ש"ח לכל יחידה, במיוחד כשהעלות הכוללת של כל הקיט היא גבוהה.

שלח תגובה

חזור אל “HVAC - בקרת אקלים ומיזוג”