שרשור תגובות: Cedia Pro 2012: מערכת בית חכם Control4 ואינטגרציה עם סטרימרים

חדשות בתחום מוצרי חשמל ביתיים, מערכות בית חכם וכו'
shayze
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 139 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

arotman:
דווקא נהפוכו. יש לי סטטיסטיקות יפות ומדוייקות, כולל קצב פתיחת פרוייקטים בקוד פתוח, מספר שורות קוד שנכתבות ועוד הרבה מאוד מידע, מכמה מחקרים מאוד מעניינים. עד כה, אתה רק זרקת מידע בלי לצרף שום סימוכין, ועכשיו צריך ישר להאמין למספרים שזרקת? ועוד להציג סימוכין שסותר את דבריך? כמו שאתה זרקת מידע, בלי לשלוח סימוכין שלחת אותי "לחפש" ובמקרה מצאתי איזה מאמר מיושן שלא ניתן לסמוך עליו בכלל, עליו הסתמכת, אז שלחתי אותך לעשות ש"ב כמו שצריך אם זה מעניין אותך, כמובן. אם לא מענין אותך לעשות את הש"ב שלך כמו שצריך, במקום לצאת על התוצאה הראשונה שנראית רלוונטית בגוגל רק כדי לזרוק כמה מספרים, שבקרה הטוב לא מעודכנים כבר 5 שנים, סבבה. אל תבזבז אתה את זמני.
אם הייתי משוכנע שאתה מעוניין באמת להכיר את עולם הקוד הפתוח, הייתי בשמחה חולק איתך את המידע שלי, ואפילו לוקח את הדיון הזה מזמן להודעות פרטיות שם היינו מדברים ארוכות על אידאולוגיות וסטטיסטיקות עדכניות. כרגע גם ככה השקעתי יותר מידי זמן בשביל לחזור על עצמי כל פעם.

בקשר לXMBC, ו Navi-X, יש עכשיו אשכול חדש שמרכז הרבה מאוד ערוצים, ויש לו לקוחות רבים. בוא נשאל אותם כמה מהם חווים שגיאות ותקלות של קריסות. קח את זה כאקסטרה ש"ב, שוב אם מעניין אותך. המידע זמין ונגיש אם אתה מעוניין בו. גם אם אני לא מגיש לך אותו על מגש כסף.

ורק משפט אחד שלך לא הבנתי. הטענה המרכזית שלך היא שפרויקט קוד פתוח לוקח לו בממוצע מספר שנים (כמה?) להבשיל?
וכמה לוקח לפרוייקטי קוד סגור? הטענה המרכזית שלי, היא שהטענה שלך לא שלמה. הטענה המלאה היא: לכל פרוייקט לוקח X זמן להמריא (אם בכלל). בקהילת הקוד הפתוח, ברגע שהוא מתניע, הוא יגיע לאיכות גבוהה מהר יותר ויקבל יכולות ופיצ'רים מהר יותר מכל חברה מסחרית, כתלות בגודל קבוצת המפתחים שמשקיעה בו את זמנה.
ובכמה מקרים שהצגתי, כולל הפרוייקט שאני עובד איתו עכשיו, כשיש פרוייקטים מבוקשים, כמו אוטומציה ביתית, לא חסרים מפתחים הששים לתרום מיכולותיהם.

אם אתה באמת מעוניין בהמשך הדיון, לצרכי הבנה ודיון בריאים, אתה מוזמן ליצור עימי קשר בפרטי. אם לא, נראה לי שכל מה שיש לומר כבר נאמר, ועל כך העדות של הודעתך האחרונה שלא חידשה מאומה.
עלינו לשמור על איכות הסביבה למען ילדינו. לפעמים פעולות קטנות כל יום עושות שינוי גדול.

The story of stuff
http://www.storyofstuff.com/

shayze
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #32 

רק כדי לסבר את האוזן, לסטטיסטיקות של פתיחת ופעילות פרוייקטים, עם כל היופי שלהן, אין כל משמעות לדיון פה.
בניגוד לחברות מסחריות שנדרשות לשלם אגרות, משכורות, שכירות או מה שלא יהיה, לפתוח פרוייקט בsourceforge או בgoogle code או איפה שתרצה, לא עולה שקל. אז אני יכול היום לפתוח 10 פרוייקטי קוד פתוח ולזנוח אותם. הפסדתי רק שעה של זמן על פתיחת הפרוייקטים. אבל בסטטיסטיקה יראו עוד 10 פרוייקטים שלא התניעו, רק כי לי שיעמם איזו שעה באיזה יום.
עלינו לשמור על איכות הסביבה למען ילדינו. לפעמים פעולות קטנות כל יום עושות שינוי גדול.

The story of stuff

arotman
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: אריה רוטמן
נתן תודות: 412 פעמים
קיבל תודות: 359 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #33 

shayze
עם כל הכבוד למי בדיוק כבודו חושב את עצמו לתת לי שיעורי בית, אני עובד אצלך? אתה משלם לי משכורת? מישהו מינה אותך למרצה באיזה קורס שנרשמתי אליו ? אינך מסוגל או אינך רוצה להציג סימוכין לטענותיך אז זוהי כמובן זכותך.
אני הצגתי טענות שהסתמכו על הכרות אישית עם מפתחים ופרוייקטים של קוד פתוח ביותר מחברה אחת שבה עבדתי, ועבדתי בכמה וכמה חברות לפני שנכנסתי לעולם האוטומצייה בעוד שאתה לא הצגת אף נתון וסימוכין הסותרים את דברי
הוויכוח הזה עובר לצערי לפסים אישיים ועבר את גבול הטעם הטוב מבחינתי. כל הכבוד לך על דיון חסר תועלת לחלוטין אני מסיים את השתתפותי בדיון זה.

shayze
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #34 

arotman, אני חש חוסר תום לב, בדיון הזה. ואני מבין שאתה מנסה להצדיק חברה שאתה עובד בה. וזה לגיטימי.
גם אני עובד בתעשיה, וגם מכיר את העולם הזה, ומכיוון אחר לחלוטין מזה שאתה מכיר, וזה היה כל הדיון מבחינתי. להציג את העולם הזה, שאתה לא מכיר ולכן טוען שהוא לא קיים.
נתתי לך כמה הזדמניות לחפש אחר תוצאות אמת והפנתי אותך לכמה גורמים אפשריים, מהסיבה, שאתה החלטת לחפש בגוגל ולהציג את התוצאה הראשונה. ולבוא כמנצח.
מספיק שתכנס לohloh ותעשה חיפוש בסיסי, לפי פופולריות, כדי לראות שהמידע שהצגת לא אמין. תסלח לי שאני לא טורח להפריך טענות שמי שטוען אותן, לא הביא אליהן סימוכין, אלא שלח אותי "לחפש בגוגל".
אז אני שולח אותך בחזרה, לחפש קצת יותר לעומק, וכמו שאמרתי: רק אם באמת מעניין אותך לדעת את התוצאות האמיתיות. אם לא, אתה לא חייב לעשות כלום. רק שאז הדיון הזה כמו שאמרת חסר ערך, כי זה אומר שלא מעניין אותך באמת לדעת, או ללמוד על עולם שונה מהעולם שלך.

The story of stuff

שלח תגובה

חזור אל “חדשות HT Home”