מסך טלויזיה 55 אינץ על עמוד תמיכה

איך משהו עובד? למה זה ככה?
Sean27 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

מסך טלויזיה 55 אינץ על עמוד תמיכה

נושא שלא נקרא #1 

היי
אני רוצה להתקין זמנית(בעוד שנה עובר דירה) זרוע על עמוד תמיכה מבטון באחד החדרים בבית (תמונה מצורפת) רוחב קדמי 32 רוחב צדדי 35 סמ

האם זוהי התקנה בעייתית/בטיחותית או עדיף לקנות מזנון טלויזיה ? כמו כן, האם יהיה אפשרי לפרק אותה לאחר מכן בקלות ולהעביר דירה?

תודה לעוזרים
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

אין שום בעיה כל עוד המתקן מותקן "לפי הספר".
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

Sean27 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #3 

תודה רבה
זו התקנה רשמית של ח.י, יש משהו שאני אמור לשים לב אליו או פשוט לסמוך עליהם?

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

לדעתי אתה יכול לסמוך עליהם (אחרי לבטח מאות התקנות שכל מתקין עשה).
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

BUGY
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 703 פעמים

Re: מסך טלויזיה 55 אינץ על עמוד תמיכה

נושא שלא נקרא #5 

@Sean27
·
מה החשש שלך?

Sean27 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

Re: מסך טלויזיה 55 אינץ על עמוד תמיכה

נושא שלא נקרא #6 

BUGY כתב:@Sean27
·
מה החשש שלך?
...
לא הייתי בטוח אם זרוע מתכווננת יכולה להצמד לעמוד הנ"ל ולהחזיק טלויזיה 55 אינץ בצורה תקינה מבלי לקרוס(אין לי שמץ בעניין)/או שעדיף לא לעשות את זה מכל סיבה שהיא

כמו כן היה נשמע לי קצת בעייתי להרכיב אותה ולפרק ולהרכיב שוב במעבר הדירה וחשבתי אם עדיף כבר במצב כזה לשים לה את הרגליים ולקנות שידה עד המעבר

החשש קצת נבע מתוך זה שהתייעצתי בפורום של LG לגבי דגם הטלויזיה והם מאוד לחצו לרכוש התקנה רשמית של ח.י כי לטענתם הרבה אנשים שברו את הטלויזיות שלהם עם טכנאי פחות מקצועי/התקנה עצמאית מה שעוד יותר הלחיץ אותי

BUGY
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 703 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

אני תקנתי את הOLED 55 שלי על זרוע, הזרוע יושבת על פיסת עץ, באורך של 50 ס"מ, רוחב של כ21 ועומק של כ7. עץ טוב אבל. החתיחת עץ הזאת מחוברת ליקר עם 4 זווית L של פרגולות. לא בבית, אולי תמונוה בהמשך.
אתה צריך להבין, הן לא שוקלות כלום והזרוכות של בקרן מתוכננות למשקלים הרבה יותר גדולים, פי כמה וכמה. הן מסוגלות לספוג משקל זמני של 70 קילו בלי בעיה.

אז העניין פה הוא לא המשקל אלה התקנה נכונה והזזת המסך עם שני אנשים!!!!! זאת לרוב הבעיה, אנשים לא מבינים איך לאחוז במסך הענק, קל משקל והמאוד דק. לכן יוצרים לחצים בכיוונים לא נכונים.
אם אתה יודע לקדוח בבטון מזויין, לשים 4 דיבלים 8 מ"מ בצורה נכונה ולסגור אותם נכון, אז התקנת הזרוע לא אמורה להיות בעיה.
השאלה אם שווה לך לקחת את הסיכון ומה רמת בטחון שלך בהתקנה

שלח תגובה

חזור אל “שאלות בנושאים טכניים”