melitta solo או meliita solo perfect

פורום מכונות קפה אוטומטיות, מכונות קפה פודים ומכונות קפה לקפסולות נספרסו ותואמות
bcw (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

melitta solo או meliita solo perfect

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם,

אני חדשה פה בפורום ולאחר כמה שנים של נספרסו רוצה לעבור למכונת קפה עם פולים.

שמעתי עין על ה melitta solo ורציתי לדעת האם שווה להשקיע ב perfect milk?

חשוב לי לציין ש99 אחוז משימוש המכונה יהיה לקפה עם חלב (קפוצ'ינו).

בנוסף ,אם למישהו יש רעיון למכונה אחרת עם פולים שעושה קפה טוב והקצפה טובה אני יותר מאשמח לשמוע.

התקציב הוא באיזור ה 2000 שח.

תודה רבה לכולם ושבת שלום

ZetLAW
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #2 

אני גם כמוך בחיפוש אחר מכונת קפה שמכינה בעיקר קפוצ'ינו, מה שהצלחתי להבין עד עכשיו:
Melitta Perfect milk - לא רעיון טוב, למה, כי אחרי כל כוס קפה יש הרבה עבודת ניקיון, הפטנט הזה של הצינור שנכנס לקרטון חלב נראה לי פתרון גרוע מאד.
Philips LatteGo - קצת יותר יקרה, באזור ה 2300 ש"ח היתרון כד חלב יעודי שקל מאד לשטוף.
מכונה עם זרבובית כזאת לחלב, לדעתי הכי עדיף, יש המון מכונות עם כאלה ויש כמה Delnghi שנכנסות לך בתקציב. בנוסף ניתן להזמין Melitta Solo & milk מאמזון שלדעתי היא העדיפה בגלל האפשרות הנוחה לכוון את גודל המשקה בכל פעם ולא ע"י תיכנות.

לא ברור למה היבואן של, Melitta לא מוריד בארץ את המחירים לרמה הנורמאלית, למשל ב Deloghi לא נתקלתי במכונה אחת שיותר משתלם לקנות אותה באמזון בניגוד ל Melitta.

yossix
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 24 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אחרי 15 שנה עם מכונות נספרסו עברתי למליטה. הפטנט הזה של הצינור לתוך קרטון החלב הרבה יותר נוח. אחרי ההכנה אתה מוציא את הצינור, עובר עליו עם נייר סופג ומים ונגמר הסיפור. את יתר העבודה עושה המכונה כשהיא מעבירה קיטור דרך הצינור. מיכל לחלב מחייב ניקוי אחת ליומיים שלושה ופחות נוח, לפחות מבחינתי.
נערך לאחרונה על ידי yossix ב 11/10/2020 21:37, נערך פעם 1 בסך הכל.

ZetLAW
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #4 

אני כנראה נוטה יותר לכיוון של חימום ידני של כד חלב
האופציות
De'Longhi Authentica - קומפקטית נראת אחלה מכונה
De'Longhi Dinamica - קומפקטית נראת אחלה מכונה, קצת יותר אפשרויות בתשלום מזערי.
Melitta Solo & milk - היתרון - יכולת לבחור כמות לפני כל הפעלה, אבל החסרון נראה שזאת מכונה מאד ישנה, לדעתי יצור מ 2012.
Philips EP2220 - 1350 ש"ח ביילו, אחלה דיל, אבל נראת מאד פלסטיקית ולפי ביקורת לא אמינה במיוחד.

yossix
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

אני לא הייתי הולך על מליטה סולו או מילק&סולו היות ובאמת מדובר במכונות ישנות.

ZetLAW
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #6 

מצאתי עוד אופציה gaggia Cadorna
נראת אחלה וגם יותר זולה מה Delonghi Dinemica

bcw (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #7 

תודה רבה לכולם על העזרה.

yossix - אז על איזה דגם היית הולך? כי כתבת שיש לך גם מליטה..

תודה רבה רבה!

yossix
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #8 

אני באופן אישי תמיד חיפשתי מכונה שבלחיצת כפתור מכינה אספרסו/קפוצ'ינו ושלאחר ההכנה יהיה מינימום עבודה כדי לנקות. היו לי בעבר מכונות שדרשו יותר זמן עבודה ופשוט השתמשתי בהן פחות ופחות עד שהחלפתי.
יש לי כ-3 שנים מכונה של מליטה דגם פאשן OT ובעבודה יש לי אחת זהה של מליטה רק דגם טיפה שונה משהו כמו שנתיים.
המכונות האלו מנקות את מערכת הקפה ומערכת החלב (אם היה שימוש בחלב) במסגרת תהליך כיבוי המכונה כך שלא צריך לעשות כלום. שום דבר. פעם בשבוע נקיון של מספר דקות של יחידת החליטה ושאר הנקיונות בהתאם להתראות שהמכונה נותנת מידי כמה חודשים.
אני מאד מרוצה ואם הייתי קונה היום מכונה חדשה הייתי הולך על החברה הזו או על יורה שהיא יקרה יותר.
אפשר גם לבדוק רכישה באמאזון

שלח תגובה

חזור אל “מכונות אוטומטיות, פודים וקפסולות”