GAGGIA,DELONGHI O SIEMENS

פורום מכונות קפה אוטומטיות, מכונות קפה פודים ומכונות קפה לקפסולות נספרסו ותואמות
pablok (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

GAGGIA,DELONGHI O SIEMENS

נושא שלא נקרא #1 

לאחר בדיקה ברשת הגעתי ל3 המכונות האלה
מה עם נושא אחראיות? לחלק מדגמים שלgaggia יש שנה (magenta) וcadorna יש שנתיים, אפשר לקבל היום במבצע 3 שנים על delonghi וSiemens שנתיים
חשוב לי הטעם של האספרסו (מאוד אוהב קפסולות של נספרסו אבל אנחנו 3 או 4 ששותים קבוע בבית ואני מוציא 350 ש״ח בממוצע כל חודש על קפה)
בין המכונות דלוגני dinámica 350.15, גאג׳יה cadorna style וSiemens eq3 500 איזה עדיפה? הכי חשוב לי זה אספרסו לא דלול מוכן להתפשר על הקצפה אידאלית
הסיבה לאוטומטית כמו כולם נוחיות ואני היחידי שיכול להשקיע קצת אבל שער המשפחה לחיצת כפתור וזהו.
בעיקרון תמיד אמרו לי שעדיף חברה שמתמחה בקפה ולא מוצרי חשמל אחרים כמו Siemens ו delonghi ואמנם gaggia היום שייך לsaecco שנקנתה על ידי philips
האם יש המלצה? תקציב כ2500 ש״ח

pablok (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Re: GAGGIA,DELONGHI O SIEMENS

נושא שלא נקרא #2 

בסוף קניתי היום דגם של דלונגי Magnifica S Smart ECAM 250.33
יש תנאים טובים לקראת החגים כולל 3 שנים אחראיות ועוד מספר מתנות שמקבלים יחד עם המכונה
המכונה כבר בעבודה,השתמשתי בפולי קפה של Mauro de luxe האספרסו בהתחלה יצאה מימי, שיחקתי עם החוזק ועכשיו כבר בסדר
הקפוצינו הראשון יצאה יותר טעים ממה שהיה עם הקפסולות של נספרסו(מבחן ראשון של אישתי והבת שלי)
אגב,הקפה יוצא יותר חם מהקפה של נספרסו

שלח תגובה

חזור אל “מכונות אוטומטיות, פודים וקפסולות”