מכונת פולי קפה עם אופציה לנטול קפאין בו זמנית

פורום מכונות קפה אוטומטיות, מכונות קפה פודים ומכונות קפה לקפסולות נספרסו ותואמות
gabiuzan (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 106 פעמים
קיבל תודות: 30 פעמים

מכונת פולי קפה עם אופציה לנטול קפאין בו זמנית

נושא שלא נקרא #1 

בוקר טוב לכולם,

אני מעוניין לרכוש מכונת קפה בשביל אשתי, יש לנו כיום נספרסו וזה כבר לא משתלם בעליל ואשתי כמעט לא משתמשת בה.
אנחנו מעוניינים במכונת קפה שטוחנת קפה מפולים אבל הבעיה היא שאני לא יכול לשתות קפאין בגלל בעיה רפואית ואני שותה נטול בלבד.

הבנתי שיש מכונות עם 2 מתקנים או שיש מכונות עם מתקן צדדי או משהו כזה שאני יכול להכניס מנה אחת בלבד כל פעם שזה בסדר מבחינתי, אבל לא הצלחתי למצוא מכונה כזאת.
התקציב שלנו לא גבוהה עד 2500 ש"ח גג ואין לי בעיה לרכשו מאמזון או מקומות כאלה במיוחד עם BLACK FRIDAY שמתקרב אלינו.

אשמח לעזרה בנושא, תודה רבה מראש.

galgo
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 15 פעמים

Re: מכונת פולי קפה עם אופציה לנטול קפאין בו זמנית

נושא שלא נקרא #2 

אהלן - לרוב המכונות האוטומטיות יש פתח להכניס לחליטה קפה טחון במקום לטחון פולים ממיכל הפולים.
אני משתמש בזה להכנת קפה נטול - פשוט שומר קפה נטול טחון במיכל נפרד (או טוחן במקום בצד) - ומכניס לתא הזה כשרוצה להכין.
אתה יכול לקרוא כאן על המכונה שרכשתי - סה"כ מאד מאד מרוצה...:
https://htmag.co.il/phpbb/viewtopic.php?p=3175455#p3175455
יש מכונות בדילים אפילו יותר טובים של דלונגי ופיליפס..אבל לכל אחד חסרונות ויתרונות.
בזו שאני רכשתי יש יתרון משמעותי שהוא מקיץ הקיטור..ולגבי השאר קצת קשה לי להשוות למכונות מקבילות - אבל זה בודאות הרבה יותר טוב מהנספרסו ;)

י-א
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 68 פעמים

Re: מכונת פולי קפה עם אופציה לנטול קפאין בו זמנית

נושא שלא נקרא #3 

יש לי jura מצוינת למכירה - ראה מודעה במדור המכירה

שלח תגובה

חזור אל “מכונות אוטומטיות, פודים וקפסולות”