שוקל שדרוג, maraX או Elizabeth?

פורום מכונות קפה ידניות (לא אוטומטיות), ומטחנות קפה
boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: אורן
נתן תודות: 286 פעמים
קיבל תודות: 493 פעמים

Re: שוקל שדרוג, maraX או Elizabeth?

נושא שלא נקרא #16 

יש בברוויל בקרת זרימה עם מוד פשוט מאוד שלא מצריך רכישה של ציוד. ב-MaraX תצטרך להוסיף כ-600 ש"ח עבור בקרת זרימה ותצטרך לוותר על מדחום בראש (אם התכוונת להתקין אחד, וזה תמיד רעיון טוב במכונות מחליף חום).
נערך לאחרונה על ידי boren ב 26/12/2021 20:35, נערך פעם 1 בסך הכל.

sight
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
שם מלא: Sight Full
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

כן, רק התכוונתי שהאליזבת נשמעת מעולה - אם אפשר לוותר על הפונקציונליות הזו, שלמען האמת היא נותנת תוספת משמעותית...

boris.povolotsky (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

הבנתי שניתן לעשות מוד ב BDB של בקרת זרימה אבל מוותרים על המים החמים, ועל אף שזה לא סופר קריטי, קצת חבל כי חשבתי שזה יהיה מאוד שימושי להכנת אמריקנו, ולא, לא בא לי עוד קומקום ייחודי רק לזה. הברוויל דווקא נראה ממש חמוד בצבע השחור ואז הוא גם עולה במחיר על האליזבת.
לא יודע עד כמה קריטי ירגיש לי החיסרון של בקרת הזרימה באליזבת..
מהמידע ברשת הבנתי שלאליזבת יש יותר כח בקיטור, בעיקר מהסרטונים של stefanus אודות הלליט.

אקרא קצת על בקרת זרימה (אוי לא)..

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: אורן
נתן תודות: 286 פעמים
קיבל תודות: 493 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

אתה יכול תמיד להוציא את הקפה מהסלסלה לנוק-בוקס, לחבר שוב את הפורטהפילטר ולהזרים דרכו עוד מים חמים כדי להשלים לאמריקנו.

סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #20 

באתר https://30.coffee מוצעת האלזיבת (וגם הmarax למי שמעוניין) במחיר של 968 יורו כולל משלוח לפני מיסים. כפי שהבנתי מוסיפים 27% ויוצא 4,320 ש״ח, זה 400 זול מאמזון צרפת וב 800 זול יותר מגרמניה.

האם מישהו בפורום רכש באתר זה וקיבל הביתה מוצר תקני, בדומה לדיווחים החיוביים על הבחור וסיליוס מ barista.gr?

אאאאריאל
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 32 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

@boris.povolotsky
בגדול נראה אחלה, מחיר מעולה. הדבר היחיד הוא מה קורה במקרה של מוצר שמגיע פגום. באמזון (לפחות בארה"ב, נראה לי שזה גם תקף לצרפת) במקרה כזה מזכים גם על המשלוח חזרה. באתר הפולני המשלוח לשם לפי מה שראיתי הוא על חשבון הלקוח והחזור על חשבון החנות. לא דיל ברייקר אבל כן משהו שצריך לקחת בחשבון בהפרש המחירים הזה.
מצד שני, באתר הפולני מציינים שבמידה ויש תקלה בתקופת האחריות, אפשר לשלוח להם סרטון ואם אפשר יישלחו חלפים, משהו שאני בספק אם אמזון יאפשרו...
בקיצור, צריך לבדוק קצת יותר לעומק על החנות הזו, יש סיכוי שארכוש גם 8)

סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #22 

חיפשתי ביקורות ברשת ומלבד reddit לא מצאתי.
יחד עם זאת, הם מצויינים כ reseller גם ב ECM וגם ב Lelit.

gofmarat
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 39 פעמים
קיבל תודות: 30 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

30/12/2021 23:31  
boris.povolotsky כתב:
באתר https://30.coffee מוצעת האלזיבת (וגם הmarax למי שמעוניין) במחיר של 968 יורו כולל משלוח לפני מיסים. כפי שהבנתי מוסיפים 27% ויוצא 4,320 ש״ח, זה 400 זול מאמזון צרפת וב 800 זול יותר מגרמניה.

האם מישהו בפורום רכש באתר זה וקיבל הביתה מוצר תקני, בדומה לדיווחים החיוביים על הבחור וסיליוס מ barista.gr?
...
אני רכשתי מהם Lelit Bianca עם מטחנה של eureka speciallita עם כמה אביזרים, הגיע הכל ארוז היטב עם תקשורת מעולה, עזרה בכל מה שקשור למכס תוך כדי. בקיצור, הכל טוב, לא היו לי תקלות ככה שאני לא יודע מה קורה איתם במצבים כאלה

שלח תגובה

חזור אל “מכונות קפה ידניות ומטחנות”