המלצה לכסא גיימינג/כסא למחשב

קונפיגורציות מחשב לגיימינג, אביזרים, כרטיסי מסך רלוונטיים וכו'
(G) (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 191 פעמים
קיבל תודות: 187 פעמים

המלצה לכסא גיימינג/כסא למחשב

נושא שלא נקרא #1 

מבקש המלצה לכסא גיימינג, מחפש כסא נוח למחשב בתקציב עד 1000 שקל.
חייב תמיכה לגב תחתון ושתהיה משענת ראש, מבקש כסא שיתאים לאנשים גבוהים, מעל 1.90 וגוון צבעים אדום ושחור.
הייתי מעוניין לרכוש מ-KSP. כסא זה כמו נעליים, צריך למדוד לפני שרוכשים אבל כאן המקרה שונה.
ניתן גם למתוח את התקציב עד 1600, ראיתי כסאות במחירים האלה אבל אני לא יודע אם ההפרש שווה את ההשקעה מהכסאות שעולים פחות מהתקציב המקורי.
תודה על ההמלצות.

Ba6Ra6K
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

מ"מחקר" הכסאות הקצר שיצא לי לעשות, לא מצאתי כסא בתקציב כזה עם תמיכה לגב תחתון. היחיד שמצאתי זה של חברת Noblechairs דגם HERO. הזמנתי אותו מTMS, שממה שיצא לי להבין הם היבואנים היחידים של החברה ואמרו לי שיצא המשלוח אחרי יום כיפור. קניתי את הBlack Edition שיש בה קצת שינויים מהגרסא הקודמת. הגרסא הזאת עולה 2220 והרגילה 1900 אז לא היה לי אכפת לשלם את ההפרש. אם תרצה אני אוכל לעדכן אותך ברשמים על הכסא לאחר שאקבל אותו.
בעיקרון אומרים שבהתחלה הכסא מרגיש יחסית ממש קשה אבל הוא מתרכך יותר עם הזמן.

קישור לאתר בו יש פירוט על התמיכה: https://www.noblechairs.com/hero-series ... pu-leather

הסתקרנתי גם לגבי ה COUGAR Argo שעולה 1900 ש''ח. אבל לא מצאתי ממש ביקורות רציניות עליו כדי להבין אם הוא שווה, אבל זה גם אופציה.
הסכומים די גבוהים אבל לא ראיתי ברירה אחרת אלא אם מוכנים להתפשר על כסא בצורה סטנדרטית של כסא גיימינג ואז זה כבר פחות משנה כי כולם בנויים פחות או יותר אותו דבר.

הנה סרטון ביקורת ממש טוב על הכסא:

(G) (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #3 

בסוף נרכש CORSAIR T2 ROAD WARRIOR, באמת רמה אחרת.
לא ערכתי השוואה פיזית עם כסאות אחרים אבל כמו הביקורות החיוביות ברשת ללא ספק כסא ברמה גבוהה ומאוד מפנק.

Ba6Ra6K
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

תתחדש!
הוא גם נראה די מאסיבי.

אני כבר הרכבתי את הכסא ואני ממש מרוצה ממנו. הוא באמת די קשיח כמו שאמרו, אבל התמיכה לגב תחתון הייתה שווה את זה. גם הגלגלים מאוד איכותיים ושקטים. הכיסא מרגיש די גדול למידות שלי ולא "מחבק" כמו העיצוב של הקורסאייר אבל זה לא מפריע.

(G) (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #5 

תודה.
יש לו גלגלים של רולר בליידס, לא שומעים את הכסא בתזוזה.
הופתעתי מהמסיביות, המשקל ואיכות המוצר, רק מקווה שהוא יחזיק שנים.

שלח תגובה

חזור אל “PC גיימינג”