מונה חברת חשמל קריאת מונה מרחוק

(Do It Yourself) עשה זאת בעצמך: טיפים, טריקים ועזרה ב-DIY.
הטכנאיקרמר
עובד כבלים/לויין
עובד כבלים/לויין
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 27 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

Lior98 כתב:
...
...
·אמרו שהמכשיר "מונה חכם" משדר כל 3 שניות משהו כזה (אם זה רלוונטי אשלח קישור לאיפה ראיתי את זה)

ואמרו שזאת קרינה מסוכנת לא כמו קרינה סטנדרטית שיש ב wifi/רשתות סלולאריות

יש פה מישהו שיש לו את המכשיר המדובר?

בפועל כמו שאמרתי מקודם אני סך הכל רוצה למנוע להראו לבחור של חברת החשמל כל פעם את המונה שיעשה את זה מרחוק ויחסוך לי
...
אין לך זכות לגעת במונה של חברת חשמל . אחרי המונה תעשה מה שאתה רוצה . קורא המונים מצלם את המונה של חברת חשמל . ואת מספר שסידורי שלו . ומשדר את התמונה למאגר הנתונים של חברת חשמל . במונה שאתה רוצה להרכיב אין מס' סידורי . . ואיפו יראה את קריאת המונה ? בקיצר רד מהרעיון הזה . בשביל ל5 דקות פעם בחודשיים להזיז קרטון . ואיך יעברו הנתונים מהמונה שלך לצילום ?
·
רק הטכנאי קרמר

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ליאור אהרון
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

הטכנאיקרמר כתב:
...
...
אין לך זכות לגעת במונה של חברת חשמל . אחרי המונה תעשה מה שאתה רוצה . קורא המונים מצלם את המונה של חברת חשמל . ואת מספר שסידורי שלו . ומשדר את התמונה למאגר הנתונים של חברת חשמל . במונה שאתה רוצה להרכיב אין מס' סידורי . . ואיפו יראה את קריאת המונה ? בקיצר רד מהרעיון הזה . בשביל ל5 דקות פעם בחודשיים להזיז קרטון . ואיך יעברו הנתונים מהמונה שלך לצילום ?
·
...
·לא התכוונתי למונה עצמאי.

התכוונתי למונה של חברת החשמל פשוט להגיד להם "לשדרג את הקיים"

אבל נראה לי אקשיב לעצתך וארד מהנושא הזה...

הטכנאיקרמר
עובד כבלים/לויין
עובד כבלים/לויין
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 27 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

בעזרת השם בעוד 10 שנים . כאשר לחברת חשמל יהייה אינטרנט בכול המדינה . על עמודי החשמל. אז יחלופו כול מוני החשמל לדגיטלי . וקריאת המונה תהייה מהחברה . כמו טלפון . בנתיים זה מה יש
חג שמח
רק הטכנאי קרמר

lasik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 265 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

קיימים המון בתים פרטיים בישאל בהם המונה חשמל על אחד מקירות הבית בתוך החצר. החובה להוציא המונה ל"פילר" מחוץ לשטח המבנה התקבלה רק בשנים האחרונות.
מהבחינה הזו אתה באותה סירה עם הרבה אחרים.
כתלות בזמינות בעל הנכס, נציג חח"י יכנס לבית\עסק ויקרא המונה, או יעביר לשיערוך בהתאם לממוצע הקריאות הקודמות.
אם תתעקשו, תוכלו לעדכן אחת לתקופה את קריאת המונה עצמאית בלינק הבא:
https://www.iec.co.il/pages/reportmeter.aspx

קורא המונים לא חייב לראות המונה. אם תכוון למונה מצלמה שתציג את המספר הסידורי של המונה והקריאה, ותתחבר אליה מרחוק, קורא המונים יתרצה ויקליד הקריאה אונליין.
לחליפין אם המדובר בקורא מונים קבוע, תוכל לבקש ממנו לצלם את המונה במועד הנדרש, ולשלוח לו בוואטסאפ.
אני עושה זאת עם קורא מוני המים בהצלחה מרובה.

התקנת מונים אלחוטיים היא ביטול תפקיד קורא המונים, דבר שועד חח"י מתנגד אליו נחרצות.
מכאן שהשינוי, אם יקרה, צפוי בעוד שנים רבות.
בהצלחה!
מוצרים חדשים בהזדמנות!
https://cutt.ly/xl459TY

שלח תגובה

חזור אל “DIY”