התייעצות - מברגה/מקדחה ושנאי

(Do It Yourself) עשה זאת בעצמך: טיפים, טריקים ועזרה ב-DIY.
mazinya (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 1 פעם

התייעצות - מברגה/מקדחה ושנאי

נושא שלא נקרא #1 

המטרה היא בעיקר לשימוש ביתי כגון תליית דברים בקיר, הרכבת רהיטים מאיקאה וכו'. לכן אני מחפש מברגה טובה שיכולה לשמש גם כמקדחה שתעשה את העבודה

אני יכול לקנות משהו בארץ אבל במחיר של מברגה פשוטה של WORX בארץ אני מוסיף עוד 200-300 שח ומביא משהו יותר רציני מאמאזון. דעתכם?

יש דיל על זה
https://www.amazon.com/Dewalt-DCD771C2- ... 94S802GASY

. בארץ יעלה 800 שח. מאמאזון אחרי מיסים וכולל שנאי אני מגיע ל 500 שח.

בנוסף, ראיתי שממליצים על השנאי הזה פה בפורומים להמיר ל 220. מישהו פה התנסה איתו ויכול להמליץ?

https://www.amazon.com/dp/B000W9DJ1Q/re ... UTF8&psc=1

anatoli15
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 121 פעמים
קיבל תודות: 256 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

א. הדיל הזה לא להיט, עם טיפה סבלנות אפשר לקבל כלים יותר טובים במחיר הזה או פחות. כרגע פשוט אין מבצע מספיק טוב לדעתי. לא שהכלי רע, פשוט במחיר הזה אפשר לא פעם למצוא כלים חזקים יותר.
ב. אתה יכול להשתמש בשנאי, אין עם זה בעיה. אני השתמשתי בשנאי שנים, וזה עובד. כל עוד השנאי מספיק חזק זה בסדר. המטען של הסט הזה דיי איטי ולכן לדעתי גם שנאי של 80W יהיה יותר ממספיק, אז ה-200W הזה יחזיק אותו בלי בעיה.
ג. ספציפית המטענים האלה של Dewalt קלים מאוד להסבה ל-220V. אני הסבתי לעצמי ולעוד כמה חברים, אין עם זה בעיה. ההסבה נוחה בעיקר אם אתה צריך את זה מחוץ לבית, כי לזרוק את השנאי הזה בתיק זה לא נח. במידה ואתה טוען בבית תמיד ואין לך בעיה לשים את השנאי באיזו פינה אז זה כמובן לא נורא בכלל.

mazinya (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

תודה. אני לא חושב שאני צריך כלי יותר חזק מזה לשימושים שלי, אבל הכלי גם ככה בהנחה גדולה. אם אתה חושב שהמחיר יקר מדי לכלי הזה אז אמתין

anatoli15
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #4 

אני לא חושב שהמחיר יקר מדיי לכלי, סך הכל זה יוצא כ-420שח אחרי מעמ. מחיר סביר לשלם לסט שכזה.
מדיי פעם יש דילים באמת שוברי שוק. בחודשים האחרונים היו דילים על מברגה brushless של Hitachi במחיר של 49$ עד 69$ (היו כמה מבצעים שונים עליה) עם סוללה אחת של 3AH ומטען 110V ותיק בד - זו מברגה גדולה וחזקה יותר כמובן. היו גם דילים על מברגה של Bosch של מברגה 18V + סוללות ומטען בכ-59-69$ בקייס רך.
היו גם דילים על הסט 12V של בוש הכחול עם מברגה רגילה + מברגת אימפקט והכל יחד פחות מ-400שח עד הבית כולל הסוללות והקייס.
לכן אני אומר סך הכל שאם לא לחוץ לך להזמין מייד, ואתה מוכן להציץ מדיי פעם, אז יש לך סיכוי טוב להשיג דיל טוב יותר בשבועות הקרובים.
אם זה לא ממש מדבר אלייך, אין שום מניעה כמובן לקנות את המברגה הזו עכשיו, הביקורות עליה חיוביות והמחיר סביר לגמרי, נראה שהמחיר של הדגם הזה דיי יציב לאורך הזמן. אני לא מכיר את הדגם הזה מניסיון, אך יש לי כמה כלים אחרים של Dewalt, ואני מרוצה מהם לחלוטין.

mazinya (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

אין לי בעיה לחכות, אבל אמאזון מלאה בדגמים וכלים, ואני לא יכול לעקוב אחרי כולם. אני צריך שתכוון אותי לכלים (אם אפשר לתת לי לינקים זה עדיף) ספציפיים שאחריהם כדאי לי לעקוב ושיהיו בטווח המחירים הזה. אין לי צורך באימפקט אגב, ככה שזה זה דיל שכולל אימפקט זה מיותר אלא אם האימפקט לא מעלה את המחיר בדיל

anatoli15
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6 

לדעתי יהיה לך קל יותר להצטרף לאחת הקבוצות פייסבוק שיש בהן דילים על כלי עבודה מאמאזון כמו לדוגמא כלי עבודה יד ראשונה שהיא קבוצה ענקית.
ככה לא תצטרך ליזום בעצמך מעקב, אלא מישהו יעשה את זה ממילא.

mazinya (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #7 

שאלה... מה לגבי בלאק אנד דקר? מחירים ממש טובים. הם לא מומלצים?

https://www.amazon.com/dp/B006V6YAPI/re ... KDDR7?th=1

שלח תגובה

חזור אל “DIY”