מצלמה לערוץ יוטיוב "מקצועי" - חושב על mirrorless באיזור ה-3000 שח

קומפקטיות, Prosumer, DSLR, עדשות ומה שבינהם.
BUGY
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 703 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

רק שים לב, שיש להם עדשות עם מערכת פוקוס שונה, כמו הMTS אשר יותר טוב לווידיאו אבל הן כולם ברמת "עדשת קיט". מצד שני, יש לך עדשות שיתנו לך תוצאות מדהימות, כמו הפריים הקלאסי, 85, 50...

biodome (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

בינתיים עוד לא התעמקתי הרבה בתמונות, צילמתי היום כמה סרטונים שאני מקווה שיהיה לי זמן לערוך מחר לסרטון שלם לפני שהילדים יוצאים לחופש.

יש לי בינתיים רק חצובת מיני, אני צריך להתארגן יותר טוב בעניין של הסט כי היום צילמתי על הריצפה עם רקעים ונשבר לי הגב. מחכה שגיסי יחזור מחו"ל.

המתאם המקורי של קאנון לעדשות EF עולה 200$.. קניתי אחד ב-33$ שיש עליו הרבה ביקורות טובות באמאזון אז מניח שיספק את הסחורה.

עדיין צריך לעבוד יותר עם המצלמה כדי להבין איזה עדשה מרכזית אני צריך, אני בטח אצטרך את ה-10-18 בשביל צילום עצמי על סטיק (כן אני מודע לזה שהתמונה לא בפרופרציות נכונות כשזה כ"כ רחב אבל למטרות שלי זה לא משנה). היום עם הקיט צילמתי בעיקר על 24 מ"מ, אבל אני מניח שזה ישתנה ברגע שהסט צילום שלי יהיה מוכן.

הסוללה לצערי על הפנים, אבל הייתי מודע לזה, הבעיה שאין לי ספייר בינתיים (גם מחכה לגיסי).

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4723 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

רוב הצפיות היום נעשות מעל טלפונים עם רזולוציה של 1080p, לפיכך די מיותרת כיום ההשקעה ב- 4K, זה מסבך את הציוד הנדרש ומאריך את זמן העריכה והמשאבים הנחוצים לכך.
לא משיגים יותר מנויים לערוץ אם הרזולוציה גבוהה יותר.

BUGY
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 703 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

תעלה לפה איזה קישור כשתהיה מוכן :wink:

על תמהר עם העדשות. תבדוק שוק יד שניה וכבון תנסה עדות פריים, קלות, מהירות ואיכותיות.

שלח תגובה

חזור אל “מצלמות ועדשות”