פתרון לערוצי עידן פלוס בAndroid TV

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
Acrobat (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: Acrobat
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

פתרון לערוצי עידן פלוס בAndroid TV

נושא שלא נקרא #1 

ברשותי טלויזיה של סוני עם מערכת הפעלה Adndroid. השימוש העיקרי זה צפייה בערוצי עידן פלוס שכרגע אני עושה דרך קודי עם פלאגין של פישנזון ובנוסף שימוש באפליקציה יוטיוב המובנת.
היוטיוב עובד בסדר אבל הקודי על הפנים בנוסף כל מערכת ההפעלה עובדת נורא לאט ונתקעת מידי פעם מה שדורש הפעלה מחדש של הטלויזיה.

אני מחפש פתרון בדמות קופסה חיצונית שתאפשר לי להמנע לגמרי ממערכת ההפעלה של הטלויזיה. חשבתי על apple tv אבל לא ברור לי מה התמיכה שם בkodi. חשוב לציין שאין לי צורך ממשי בכל היכולות של kodi, כאמור רק ערוצי עידן.
בנוסף חשבתי שאם כבר אני הולך לכיוון של קופסא חיצונית הייתי שמח אם הייתי יכול להזרים אליה קבצי וידאו מהמחשב דרך הרשת הביתית (עדיף בכבל RJ45) כרגע אני משתמש בפתרון פרימיטיבי של דיסק און קי לצפייה בסרטים שנמצאים במחשב.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

Re: פתרון לערוצי עידן פלוס בAndroid TV

נושא שלא נקרא #2 

אזהרה - לא מומלץ להשתמש ב- izeetv התוכנה הזו מבוססת P2P ולא עובדת בצורה חוקית מול המקורות הרשמיים אלא פונה לשרתים פרטיים בהם יש שיתוף ללא הפסקה בין הצופים אם התוכנה עובדת ואם לא עובדת ברקע של המכשיר - לא ידוע לאן החיבורים מובילים, לא ברור מה רץ מעבר מאחורי הקלעים - אין מתנות בחינם, פשוט לא להשתמש בזה - לא כל דבר שקיים בחנות של גוגל עבר בדיקות, יש גם המון וירוסים ומזיקים אחרים..

אם אתה צריך קופסא רק לצפייה בעידן+ הרי שכבר עדיף ממיר לצד המסך בהנחה שאין טיונר מובנה.
מעבר לכך כל סטרימר של שיאומי מיבוקס זול יעבוד לך יפה מאוד עם הקודי כי לפי מה שאתה מתאר יש הנחתה בחוויה כנראה בגלל החומרה במסך.
השיאומי מי בוקס מגיעים עם מעבדי 4 ליבה, 2 גב ראם ומעבד גרפי איכותי, הם זולים ויענו על הצורך שלך ומעבר יהפכו את המסך שלך כולו ליותר חזק ממה שהוא כרגע.

בהצלחה

mulderfox
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 22 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #3 

13/11/2020 11:09  
Acrobat כתב:
ברשותי טלויזיה של סוני עם מערכת הפעלה Adndroid. השימוש העיקרי זה צפייה בערוצי עידן פלוס שכרגע אני עושה דרך קודי עם פלאגין של פישנזון ובנוסף שימוש באפליקציה יוטיוב המובנת.
היוטיוב עובד בסדר אבל הקודי על הפנים בנוסף כל מערכת ההפעלה עובדת נורא לאט ונתקעת מידי פעם מה שדורש הפעלה מחדש של הטלויזיה.

אני מחפש פתרון בדמות קופסה חיצונית שתאפשר לי להמנע לגמרי ממערכת ההפעלה של הטלויזיה. חשבתי על apple tv אבל לא ברור לי מה התמיכה שם בkodi. חשוב לציין שאין לי צורך ממשי בכל היכולות של kodi, כאמור רק ערוצי עידן.
בנוסף חשבתי שאם כבר אני הולך לכיוון של קופסא חיצונית הייתי שמח אם הייתי יכול להזרים אליה קבצי וידאו מהמחשב דרך הרשת הביתית (עדיף בכבל RJ45) כרגע אני משתמש בפתרון פרימיטיבי של דיסק און קי לצפייה בסרטים שנמצאים במחשב.
...
מה הדגם של הטלוויזיה? ברוב הטלוויזיות המודרניות שנמכרות כיום יש כבר מקלט (טיונר) דיגיטלי מובנה. בדרך כלל לא צריך לרכוש עוד קופסה. כל מה שצריך זה אנטנה חיצונית זולה.

LUI
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #4 

אפשר בבקשה לינק למוצר לדוגמא?

ObiWanAloni
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד