למישהו יש ניסיון עם טאבון ROCCBOX או OONI KODA ?

הפורום בתחום גרילים (פחים, גז וכו'), כל מה שקשור לבישול "על האש".
liveisrael (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

למישהו יש ניסיון עם טאבון ROCCBOX או OONI KODA ?

נושא שלא נקרא #1 

אשמח לחוות דעה

mosheva
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 100 פעמים
קיבל תודות: 36 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

יש לי ניסיון עם שניהם.

ROCCBOX - המחיר היום יותר אטרקטיבי מפעם אם לא מעניין אותך מבער לשבבי עץ.
יתרונות: ציפוי מוגן חום למגע (עד גבול מסויים), יש לו מד חום עבור משטח העבודה, אבן עבה יחסית, מבער חזק
חסרונות: קיפול רגליים קצת קשה (לפעמים נתקע), צריך לפרק את המבער כאשר מקפלים, עושה המון פיח, משטח לא ניתן לפירוק, הצתה של המבער לא להיט

ONNI KODA - המחיר זול יותר מ ROCCBOX אך לא מגיע עם מרדה שעולה 350 שקל.
יתרונות: מחיר, אבן שמוט ניתנת לפירוק או החלפה בעתיד, מבער חזק מאוד לדעתי יותר משל ה ROCCBOX, הצתה טובה
חסרונות: מפתח לדעתי קטן יותר משל ה ROCCBOX לכן בטטה גדולה שאולי תיכנס ב RB לא תיכנס ב ONNI (אז קונים בטטה קטנה יותר), לא מגיע עם מרדה ולדעתי המרדה של RB טובה יותר (קטנה וקומפקטית יותר), אין מד טמפרטורה (צריך לקנות מד טמפרטורה לייזר לעד 550 מעלות עם דגש של עד 550 מעלות או יותר), לא ניתן לסובב את כניסת הצינור גז (כניסה מצד ימין, אצלי הייתי מעדיף כניסה מצד שמאל), רק גז אין אפשרות לשבבי עץ

שניהם יעשו עבודה מעולה, אם אתה מחפש מבער עצים בנוסף לגז אז רק ה RB רלוונטי או OONI PRO.

אני מצאתי את היתרון של פירוק האבן ב ONNI כיתרון מאוד משמעותי מה RB אחרי כמה שימושים אני מוציא את האבן מנקה את הפיח ושומר על הטאבון נקי, ה RB מוציא בזמן השימוש הרבה פיח שמצטבר בפתח הטאבון וגם בחלק הפנימי שלו מידי פעם נופלים שאריות פיח על הפיצה.

אם יש עוד שאלות שאל, אשמח לעזור.

saraguru
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

מישהו ניסה את ה- Ooni 3? (גרסה זולה של הפרו) הוא תומך גם במבער גז וגם בשבבים.
הוא אמור להיות יותר עמיד מאשר ה Koda לתנאי חוץ (ה Koda חייב להיות מאוחסן בתוך הבית כשהוא לא בשימוש, או לפחות מכוסה, ובחורף בתוך הבית)

mosheva
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 100 פעמים
קיבל תודות: 36 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

@saraguru
·
לגבי ה KODA לא מכיר דרישה כזו... כל טאבון כולל ה ROCCBOX עדיף שלא יעמוד חשוף לשמש / גשם כאשר לא בשימוש.
כמו מנגל שיש לו כיסוי...

אני אישית לא אהבתי את העיצוב של ה OONI בגרסאות עם המבער עץ בגלל הארובה וגם בגלל הדלת.

שלח תגובה

חזור אל “גריל וצליה”