מחפש המלצות לגריל גז

הפורום בתחום גרילים (פחים, גז וכו'), כל מה שקשור לבישול "על האש".
Destro (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

מחפש המלצות לגריל גז

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם,

אני עובר לבית חדש ומתכנן להתחדש בגריל גז (הישן סיים את חייו). בבית החדש יש גינה עם פינת מנגל גדולה שכוללת חיבור גז קבוע ומיני מטבח חיצוני (ככה שמקום לא חסר). אני מחפש גריל גז שיחזיק לשנים רבות, שימוש בגריל בממוצע פעם בשבוע, בעיקר להמבורגרים וסטייקים, פה ושם שיפודים וגם קצת ירקות (חצילים, פטריות וכדומה).
אישתי הציעה שאחפש גריל עם כירה צדדית שאוכל לטגן עליו שניצלים (בגלל הריח של הטיגון בבית), אבל זה לא חובה (זה בכלל אפשרי? אפשרי טיגון בשמן עמוק, יחסית, על כירת צד?). היה ויכוח על תקציב אבל הצלחתי להעמיד אותו סביב 3000 ש"ח.
עברתי על הרבה ביקורות, השוואות ושאלות ותשובות בפורום הזה (וקצת באחרים) והבנתי שכדאי להתמקד (כאופציה) בנפוליאון, קינג-ברויל וגרנדהול - אשמח לשמוע המלצות על דגמים ספציפיים ואם פספסתי יצרן אחר, תנו המלצה.
אגב - האם בזמן הקורונה הגרילים יותר זולים? יותר יקרים? יש מחסור?
סליחה על החפירה ומודה מראש על כל תשובה.

sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 938 פעמים
קיבל תודות: 819 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

מציע לך לבחון את סדרת רוג של נפוליאון.
לאחרונה החלפנו לגריל הזה מגריל נפוליאון קטן יותרֿֿ

אין מילים
גריל מעולהֿ
לקחנו את הדגם עם ארבעת המבעריםֿבדיעבד אני מצטער שויתרנו על כירת הצד
בעיקר בגלל יכולת הטגון בחוץ כפי שאישתך ציינהֿֿ

אם אתה ניגש לאחד מסניפי כרמל דיירקט
אני יודע שיש להם פינה חמה שחברי הפורום הזהֿ
אז שווה לציין
העם דורש..... כל מיני דברים

saraguru
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

לא יכול להגיד מנסיון שלי, אבל קראתי גם המון ביקורות טובות על Char Broil Tru Infrared
זה אומנם דורש תחזוקה יותר סדירה (לנקות את החורים של מבערי ה- Infrared), אבל אנשים אומרים שזה ליגה אחרת.

ran_lebvy
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

לא רואה שהזכרת פה את הקולמן רבולושיין - כדאי לבדוק, גריל גז מצוין. מגיע עם כוס מיוחדת שממקומת באחד המדפים הצידיים ואחראית על איסוף וניקוז השמנים, מה שעוזר למנוע התקלחויות מיותרות וחריכת יתר של הבשר.

Destro (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #5 

ran_lebvy כתב:לא רואה שהזכרת פה את הקולמן רבולושיין - כדאי לבדוק, גריל גז מצוין. מגיע עם כוס מיוחדת שממקומת באחד המדפים הצידיים ואחראית על איסוף וניקוז השמנים, מה שעוזר למנוע התקלחויות מיותרות וחריכת יתר של הבשר.
...
· כמו שאמרתי, זו בדיוק הסיבה שהשארתי את הדיון פתוח.
היום "חרשתי" אתרים וקראתי ביקורות - אכן ה-Revolution (להבדיל מהגלקסי) מומלץ. בנוסף הוא גם בסביבות התקציב שלי כולל כירת הצד הבלתי ניתנת לויתור. ראיתי גם שיש הבדל של 300-400 ש"ח במחיר בין רבולושיין 3 ו-4 מבערים. נראה לי שעדיף ללכת על הגדול יותר (הנחה נכונה?) בכזה הפרש.
הנפוליאון מאוד מוצא חן בעיני אבל הוא יקר מאוד וחורג מגבולות התקציב. אם אני משווה בין הדגמים הבאים, על מה אתם ממליצים:
1. קולמן רבולושיין 4 (עולה בערך 3,300 ש"ח)
2. ברויל קינג ברון 420 (עולה בערך 3,400 ש"ח) ואין לו כירת צד (מצאתי באיזה מקום דגם 440 שיש לו כירת צד אבל הוא יקר...)
3. גרנדהול GTI3-S (עולה בערך 3,000 ש"ח)
4. נפוליאון רוג 365-SB (עולה בערך 3,500 ש"ח) - קצת חלש יחסית לאחרים?

אגב, מי מכיר את דגם לג'נד 410 של נפוליאון? מצאתי בארגמן במחיר של 3,300 ש"ח (ככה שנכנס בתקציב) אבל נראה דור קודם...שווה לבדוק?

תודה!

אוהב-טכנלוגיה
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #6 

אני ממליץ מאוד על סדרות רוג של נפוליאון, אם זה לא בתקציב
תסתכל על הסדרות החדשות של סיזר רוביקון הם הביאו שם מוצר מנצח במחיר הוגן מאוד
הייתי בהדגמה לפני כמה שבועות, המוצר חזק מאוד ויש לו פיצ׳רים שווים

ran_lebvy
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

@Destro
·
מבין האופציות שהזכרת הייתי הולך על רבולושן 4. לדעתי נותן את התמורה הטובה ביותר לכסף. אתה מקבל גם אחריות של 5 שנים מהיבואן הרשמי ועוד 25 שנה על המבערים.

שלח תגובה

חזור אל “גריל וצליה”