רובוט חדש לשטיפת רצפות - לא רק ניגוב לח

רובוטים שואבי אבק, שוטפי רצפות וחלונות
Iclebo (פותח השרשור)
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 139 פעמים

Re: מה קורה עם השירות?

נושא שלא נקרא #76 

@gildmor

בשרשור נוסף שפרסמתי דיווחתי על המעבר שלנו למרכז חדש ועל שינויים נוספים שבהרצה ושעליהם נמסור מידע בקרוב. מאחר והעלת את הנושא אשחרר עוד קצת מידע.
אנחנו מריצים פיילוט שתכליתו פתיחת חנויות ייעודיות לרובוטים ביתיים ובית חכם בכמה ערים בארץ שיפעלו תחת מותג אחיד RobotStore. חלק מהחנויות יהיו בבעלותנו וחלק בבעלות אחרים. החנות בחיפה היא החנות הראשונה.

בתחילת 2018 נציג מוצרים נוספים.

מכירה מוקדמת נותנת הטבת מחיר משמעותית תמורת תשלום מראש. המכירה נעשית באוקטובר והאספקה עד סוף נובמבר. חודש זכות ההחזרה במקרה זה הוא בגלל העדר מוצהר של ניסיון מספק של ה LEGEE אצלנו. חשוב לנו להבין איך המוצר נתפס אצל משתמשים "אמיתיים". התחושה שלנו לגבי יכולות המכשיר היא מצויינת אבל זה לא מספיק...

·

ben-home
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 40 פעמים

נושא שלא נקרא #77 

@gildmor

"במענה של המשרד בחיפה מוזכר שם החנות רובו-סטור אבל בחיפוש לא מצאתי חנות כזאת אלא איזכור אחד באתר ROBO-TEAM אבל מכיוון שהמספר שם הוביל למענה שונה לחלוטין כך שכבר לא הייתי בטוח..."

החנות נמצאת בכיכר קרית ספר על הכרמל.

tomerR
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 51 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

נושא שלא נקרא #78 

gildmor כתב:@Iclebo
הבנתי בשיחה שהחיוב יהיה מיידי.
בדיעבד עם כל מה שקרה ואחרי שלא מצאתי כתובת אתר או פרטים אחרים ולא קיבלתי קבלה ו\או אישור ופרטי עסקה אחרי כמה ימים
זה כבר היה נשמע מאוד לא סביר לשלם על מוצר יותר מחודש מראש.
אני לא נוהג להזמין בהזמנה מוקדמת בדרך כלל והפעם חרגתי ממנהגי בעיקר בגלל שהובטח חודש התנסות. כי זה אומר שאתם בטוחים במוצר שלכם ומצד שני כל ההתנהלות והעובדה שממהרים לחייב סותרים את הרושם הטוב שקיבלתי בהתחלה.
במענה של המשרד בחיפה מוזכר שם החנות רובו-סטור אבל בחיפוש לא מצאתי חנות כזאת אלא איזכור אחד באתר ROBO-TEAM אבל מכיוון שהמספר שם הוביל למענה שונה לחלוטין כך שכבר לא הייתי בטוח...
...
גם אני לא קיבלתי קבלה למייל באותו יום. בקבלה שכן התקבלה לאחר מספר ימים עם טעות בשם שלי , לא היה מצוין כלל מה הזמנתי, אחריות וכו' . לקח שבוע ואתמול קיבלתי "הזמנה" עם פרטי העסקה, ושוב את אותה קבלה עם הטעות בשם.
מבין שיש פה התחלה של "משהו חדש" אבל עדיין, להוציא קבלה סטנדרטית על עסקה טלפונית , זה בסיסי.
עם זאת, רובוט שלישי שאני מזמין מרובו-טים ואין לי ספק לשנייה שאקבל גם עליו שרות מצוין כמו שקיבלתי עד כו

Iclebo (פותח השרשור)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #79 

שבוע טוב לכולם,
אנו נערכים לספק את הרובוטים שהוזמנו במסגרת ההזמנה המוקדמת במהלך השבוע.

נהיה בקשר עם הרוכשים בהקדם לתיאום מסירה.

Iclebo (פותח השרשור)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

חלוקת רובוטים

נושא שלא נקרא #80 

שלום לכולם,

הרובוטים נשלחו ללקוחות היום ואתמול וצפויים להגיע לכל החברים שהזמינו במהלך השבוע. דיברתי עם לא מעט לקוחות שהזמינו מאז שיצאנו במבצע. שיחות אילו היוו סיעור מוחות מצויין והובילו לתובנות שונות וחשובות. את מה שמצאנו לנכון הוספנו במדריך המשתמש ועל כן השהנו את המשלוחים עד לתחילת שבוע זה.
באחת השיחות נשאלתי על פיצ'רים נוספים היה ויוספו כאלו בדורות הבאים של LEGEE, למשל טיימר ליציאה אוטומטית , חיבור WIFI או תוספות ושיפורים אחרים.
לא ידוע לנו על שינויים שיחולו בעתיד ברובוט.אך כביטוי להערכתנו לחברים שהעזו והיו לראשונים להתנסות ברובוט בעל קונספט חדש, החלטנו שאם וכאשר ייצא דור מתקדם יותר של LEGEE בעתיד, כל החברים שהזמינו במהלך אוקטובר נובמבר 2017 יוכלו להשתדרג לדגם הבא דרך השלמת פער המחיר היה ויהיה כזה. מדובר בשיח היפותטי כרגע כי ממש לא ידוע אם ומתי ייצא דור המשך.

מאחל לכולם הנאה ושביעות רצון מלאה מהרובוט החדש שלהם.

תודה על שיתוף הפעולה ועל האמון לו זכינו. אני מזמין כל אחד לפנות אלי בכל שאלה שתתעורר בהודעת וואטסאפ ל 050-4753333(f)
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

tomerR
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 51 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

Re: חלוקת רובוטים

נושא שלא נקרא #81 

can't wait ;)

משאיר את הרצפה מלוכלכת ומקווה שיגיע מחר

Bendawe
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #82 

@Iclebo
·
כמה עולה הרובוט הזה בארץ והאם הוא באמת הטוב ביותר שיש היום לניקוי רצפות?

Iclebo (פותח השרשור)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #83 

@Bendawe
·
מדובר ברובוט לניקוי רטוב של הרצפה. לא בשואב רובוטי. הוא לא מתחרה בקטגוריה של שואבים רובוטים.
מחירו 2680 ש"ח.
הוא מוריד כתמים, מבריק את הרצפה, אבל לא מרים לכלוכים כמו שואב אבק רובוטי היות ופתח השאיבה שלו כמעט ונושק לרצפה.

ראיתי בשרשור נוסף ששאלת מה הרובוט הטוב ביותר שכסף יכול לקנות. אנחנו הגדרנו 5-7 קבוצות משתמשים (או סוגי בתים...) בעלי אפיונים שונים. לכל אפיון יש כמה אלטרנטיבות כאשר גם העלות הכספית נלקחת בחשבון.

אם תרצה תשובה מדוייקת יותר שלח לי בפרטי את המידע הבא:

1) מה גודל הבית?
2) יש\אין בעלי חיים?
3י)ש\אין שטיחים?
4) כמה מפלסים ומה שטח כל מפלס?

פומיקי
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #84 

Iclebo כתב:מדובר ברובוט לניקוי רטוב של הרצפה. לא בשואב רובוטי. הוא לא מתחרה בקטגוריה של שואבים רובוטים.
מחירו 2680 ש"ח.
הוא מוריד כתמים, מבריק את הרצפה, אבל לא מרים לכלוכים כמו שואב אבק רובוטי היות ופתח השאיבה שלו כמעט ונושק לרצפה.
...
היי,
לא הבנתי למה אתה מגדיר אותו בתור רובוט שלא שואב, לפי הסרטונים של המוצר נראה שיש לו 4 שלבים כאשר השלב הראשון הוא שאיבה ואחרי זה מגיעה השטיפה.
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... Mbuc63S36E

Iclebo (פותח השרשור)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #85 

@פומיקי
·
היות ופתח השאיבה ממש בגובה הרצפה הוא לא אוסף לכלוכים ששואב רובוטי רגיל כן אוסף. מבחינת גודל הלכלוכים.
לכן ההסתייגות.

מצרף תמונות ששלחו אלי חברים מקבוצת הרכישה המוקדמת.
נערך לאחרונה על ידי Iclebo ב 08/12/2017 14:55, נערך פעם 1 בסך הכל.

Iclebo (פותח השרשור)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #86 

ועוד אחת...

avivharlev
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #87 

היי, האם יש מישהו שרכש את הרובוט ויכול לכתוב חוות דעת?

אוריזאבי
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0

נושא שלא נקרא #88 

@avivharlev
·לאחר חודש שימוש אני חייב לציין שהרובוט עולה על הציפיות שלי. הוא פשוט מבריק את הריצפה. אומנם כאשר יש כתמים קשים. צריך לעבור מספר פעמים או לחילופין לפני תחילת העבודה לרסס את הכתם בעדינות בסבון רצפה. ואז הרובוט מסיר אותו ללא בעיה. אגב מניסיון אם משתמשים בסבון כלים הרצפה נקיה אבל יש הרגשת דביקות. השואב עובד מעולה אם כי כמו שנכתב, לא לחפצים גדולים הוא פשוט ידחוף אותם.

גיל37
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 108 פעמים
קיבל תודות: 294 פעמים

נושא שלא נקרא #89 

בעקבות מבצע שנתקלתי בו והשרשור הזה, קניתי את הרובוט.
אמנם אני אחרי הפעלה אחת בלבד אבל נכון לעכשיו קשה לומר שהתלהבתי והציפיות היו גבוהות יותר.
שחררתי אותו לנקות במרחב פתוח שכולל את המטבח, הכניסה לדירה, פינת אוכל וסלון. יחסית מעט ריהוט שמאתגר את הרובוט, אין קירות באמצע והריצפה חלקה ונוחה למעבר של הרובוט עליה.
הרובוט די נתקע באיזור אחד של החלל הפתוח הזה, נסע המון באלכסון במקום בתבנית ישרה וברורה כמו שרואים בהוראות ובהדגמות שלו, לא היה מוכן לצאת מאותו איזור ואחרי בערך שעה ככה, ויתרתי וכיביתי אותו.
גם לא נראה שהוא משחרר הרבה מים וממש שוטף כי מיכל המים התרוקן מעט יחסית לזמן שהרובוט עבד.
איך אפשר לשפר את הפעולה של הרובוט ?

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #90 

@גיל37
·לצערי גם אני לאחר חודש של נסיון לא מצאתי פתרונות לעניין והרובוט הוחזר.
נתקלתי בבעיות דומות, או שהוא לא מתיז מספיק מים ומסיים עם מיכל כמעט מלא או שמתיז יותר מדי והמברשת משאירה סימנים. נתקע כמעט תמיד במקומות או חפצים מסויימים ודורש התערבות.
התחושה שלי הייתה שהמוצר לא בשל עדיין ולא עקבי מבחינת ההתנהגות בסביבות שונות בעיקר מבחינת התוכנה.
זה עדיין רחוק ממצב של ללחוץ על כפתור ולחזור לבית נקי אחרי העבודה.

שלח תגובה

חזור אל “רובוטים ביתיים”