xiaomi roborock 2

רובוטים שואבי אבק, שוטפי רצפות וחלונות
Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ליאור אהרון
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

Schturman כתב:@Lior98, המממ.. את זה אני לא יודע ולא ניסיתי...
תנסה, מה יקרה ?
...
·
כי אני מנסה לבודד אץ הבעיה עם הwifi שהייתה שהיה בעיה עם ההתחברות הייתי במקביל עושה בסמארטפון השני את האפליקציה אז היה את הבעיה שאי אפשר להתחבר פתאום בכלל ב2 המכשירים

(שמתי לב עכשיו ששיניתי את האיזור לאירופה זה שוב עשה לי את הבעיה שאי אפשר להתחבר למכשיר והייתי צריך לעשות איפוס ל wifi בשביל שזה יסתדר לפחות חסכת לי לעשות איפוס של המכשיר)

Schturman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

הבנתי. בזה אני לא יודע איך לעזור לך.
נ.ב. ד"א אתה עושה התחברות ב wifi 2.4 או 5 ? כי צריך 2.4.

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #18 

Schturman כתב:הבנתי. בזה אני לא יודע איך לעזור לך.
נ.ב. ד"א אתה עושה התחברות ב wifi 2.4 או 5 ? כי צריך 2.4.
...
·האמת אני נמצא פעם ב 2.4 ופעם ב5 וגם ב5 הוא עובד לי ומגיב לפקודות אבל אנסה בהמשך אם אתקל שוב בבעיה בהתחברות לוודא שאני על 2.4 אולי זה באמת יעשה את ההבדל

Schturman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #19 

Lior98 כתב:
...
...
·האמת אני נמצא פעם ב 2.4 ופעם ב5 וגם ב5 הוא עובד לי ומגיב לפקודות אבל אנסה בהמשך אם אתקל שוב בבעיה בהתחברות לוודא שאני על 2.4 אולי זה באמת יעשה את ההבדל
...
·להגיב לפקודות על 5 הוא כן יגיב, גם אצלי זה עובד ככה. הכוונה התחברות ראשונית לאפליקציה וסידור שם של כל הדברים צריך לעשות על 2.4.

שחו
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 121 פעמים
קיבל תודות: 97 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

קיר וירטואלי זה barrier tape? מה ההבדל בינו לבין ל no go zone?
בנוסף האם לא צריך להדביק פסים כלשהם שיהוו קיר וירטואלי?

תודה
שחר

Schturman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #21 

שחו כתב:קיר וירטואלי זה barrier tape? מה ההבדל בינו לבין ל no go zone?
בנוסף האם לא צריך להדביק פסים כלשהם שיהוו קיר וירטואלי?

תודה
...
קיר וירטואלי במפה שמורה, אתה לא צריך להדביק טייפ. פעם זה היה צריך כשלא הייתה אופציה כזאת בתוכנה. קיר וירטואלי זה פשוט פס שאתה יכול לשים בפתח של הדלת למשל, במקום לסגור דלת עצמה.
איזור אסור (no go zone) זה שטח שרובוט לא יכנס אליו. למשל חלק מסויים בחדר.
תראה תמונת מסך שלי כמה תגובות אחורה. יש שם גם איזור אסור וגם 2 קוים (קירות וירטואלים).

שחו
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 121 פעמים
קיבל תודות: 97 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

תודה

אנסה גם את הוירטואלי

היום אני משתמש ב no go zone שעושה עבודה מצויינת

שאלה נוספת איפה קונים חלקי חילוף ? מברשות , מטלית וכו'..
שחר

Schturman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #23 

שחו כתב:תודה

אנסה גם את הוירטואלי

היום אני משתמש ב no go zone שעושה עבודה מצויינת

שאלה נוספת איפה קונים חלקי חילוף ? מברשות , מטלית וכו'..
...
אני קניתי את הרובוט שלי מעלי אקספרס, הוא הבא עם מברשות נוספות, מטליות, פילטרים... יש שם הכל. אפשר להזמין מעלי כל מה שתרצי.
או אצל ספק בארץ אם קנית פה.

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #24 

Schturman כתב:
...
...
·להגיב לפקודות על 5 הוא כן יגיב, גם אצלי זה עובד ככה. הכוונה התחברות ראשונית לאפליקציה וסידור שם של כל הדברים צריך לעשות על 2.4.
...
·אשמח שתעשה איתי משהו קטן שתבין על מה אני מדבר תכנס בבקשה לאפליקציה במכשיר שלך ותשנה איזור לא משנה ברגע שתשנה זה ייצא לך מהאפליקציה וירצה שתתחבר מחדש אצלי אחרי שאני מתחבר מחדש השיוך עם הרובוט שלי נעלם ושאני לוחץ על add זה לא מוצא לי את הרובוט רק אחרי ריסט של המכשיר או איפוס הגדרות wifi זה גם אצלך ככה?

Schturman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #25 

Lior98 כתב:
...
...
·אשמח שתעשה איתי משהו קטן שתבין על מה אני מדבר תכנס בבקשה לאפליקציה במכשיר שלך ותשנה איזור לא משנה ברגע שתשנה זה ייצא לך מהאפליקציה וירצה שתתחבר מחדש אצלי אחרי שאני מתחבר מחדש השיוך עם הרובוט שלי נעלם ושאני לוחץ על add זה לא מוצא לי את הרובוט רק אחרי ריסט של המכשיר או איפוס הגדרות wifi זה גם אצלך ככה?
...
כן נראה לי זה ככה אמור להיות. ברגע ששינית איזור, תאפס wifi ותעשה חיבור לאפליקציה מחדש. עד כמה שזכור לי עשיתי ככה בהתחלה כששיחקתי איתו. כרגע לא יכול לעשות זאת שוב (בעבודה עד מחר).
ברגע ששיניתי לאירופה, לא נוגע יותר באיזור (לא רואה סיבה). זה עובד לי מצויין. עדכון אחרון היה לפני כשבוע.

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #26 

Schturman כתב:
...
...
כן נראה לי זה ככה אמור להיות. ברגע ששינית איזור, תאפס wifi ותעשה חיבור לאפליקציה מחדש. עד כמה שזכור לי עשיתי ככה בהתחלה כששיחקתי איתו. כרגע לא יכול לעשות זאת שוב (בעבודה עד מחר).
ברגע ששיניתי לאירופה, לא נוגע יותר באיזור (לא רואה סיבה). זה עובד לי מצויין. עדכון אחרון היה לפני כשבוע.
...
·אגב שאלה קטנה לגבי השואב בהגדרות יש אפשרות של עוצמת ניקוי 4 דרגות הברירת מחדל זה "מאוזן" השאלה שלי אם אני שם אותו על turbo/max מה זה בדיוק עושה? פשוט יותר כוח בשאיבה עצמה? הוא יזוז יותר מהר?

Schturman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #27 

Lior98 כתב:

...
...
·אגב שאלה קטנה לגבי השואב בהגדרות יש אפשרות של עוצמת ניקוי 4 דרגות הברירת מחדל זה "מאוזן" השאלה שלי אם אני שם אותו על turbo/max מה זה בדיוק עושה? פשוט יותר כוח בשאיבה עצמה? הוא יזוז יותר מהר?
...
לפי הבנתי זה אמור להגביר עוצמת השאיבה ולא מהירות הנסיעה. לא מצש ניסיתי אופציות האלה, כי אין צורך ממש. תנסה לשפוך חוך או אדמה על הריצפה ולהפעיל את האופציות האלה. חומרים האלה יותר כבדים מהאבק רגיל ופירורים ואז פה יש לך את האופציה להגברת העוצמה.

ד"א לגבי שליטה על רובוט ממכשיר שני, ניסית share device במקום לעשות אותו כמכשיר ראשי? אולי זה מה עשה בעיות עם התנתקויות ?

בחור שכתב תוכנה לצריבת גרסאות וחבילות שפות מטלפון או ממחשב מפורום רוסי, כותב:

memo999,
Если нужно полностью права передать, то сначала нужно сбросить Wi-Fi на роботе (при удалении из MiHome не всегда дается роботу команда на активацию точки доступа для дальнейшего сопряжения). А блутуса в роботе нет. Если нужно расшарить управление на 2 устройство, то это делается через MiHome
...
בתרגם:
אם צריך להעביר כל הזכויות למכשיר אחר, אז צריך לעשות ריסט ל-WIFI ואז עושים חיבור מחדש באפליקציה ממכשיר אחר.
אם אתה רוצה לשתף שליטה על הרובוט, אז עושים זאת דרך תוכנה MiHome

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #28 

@Schturman
·

אשמח לעזרה אני מקבל שגיאה מספר 10 במכשיר כבר כמה פעמים על לוודא שהפילטר יבש או לנקות אותו וניקיתי אותו מה יכול להיות הבעיה?

ניקיתי את הפילטר שטפתי אותו ייבשתי אותו אולי צריך להחליף את המברשת שיש בסנן? אבל השתמשתי בו רק 2 ניקויים מוזר שאחרי 2 הוא עושה בעיה

Schturman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #29 

Lior98 כתב:@Schturman
·

אשמח לעזרה אני מקבל שגיאה מספר 10 במכשיר כבר כמה פעמים על לוודא שהפילטר יבש או לנקות אותו וניקיתי אותו מה יכול להיות הבעיה?

ניקיתי את הפילטר שטפתי אותו ייבשתי אותו אולי צריך להחליף את המברשת שיש בסנן? אבל השתמשתי בו רק 2 ניקויים מוזר שאחרי 2 הוא עושה בעיה
...
הםם... אם אתה אומר שעשית ניקיון עם הפילטר הזה בסה"כ רק פעמיים ופילטר נקי ויבש (ייבוש יכול לקחת עד 24 שעות), אז משהו לא בסדר פה... אתה בטוח שהוא מותקן כמו שצריך עם צד הנכון ? והמיכל האבק הוכנס עד הסוף ?

אין לי מושג מה יכולה להיות בעיה. תנסה להחליף פילטר לחדש ותראה האם הוא עדיין נותן שגיאה.
נ.ב. במסנן אין מברשת.

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #30 

@Schturman
·

שמתי את הפילטר החדש ואכן לא נתן לי את השגיאה הפילטר הקודם היה כנראה או מלוכלך או רטוב (שטפתי אותו לפני כמה ימים) ועשיתי לו קצת עם המגבת וישר הכנסתי למכשיר עכשיו אני מבין שמחר אתן לפילטר לעמוד בשמש 24 שעות ושיתייבש לחלוטין ואז אבדוק אם זה היה הבעיה בוודאות

שלח תגובה

חזור אל “רובוטים ביתיים”