תקלת קושחה ברובוטי ה Roomba של iRobot

רובוטים שואבי אבק, שוטפי רצפות וחלונות
Catskinner (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

תקלת קושחה ברובוטי ה Roomba של iRobot

נושא שלא נקרא #1 

למי שלא יודע, יש תקלה מאוד רצינית עם גרסאות הקושחה האחרונות של ה Roomba. זה בעיקר דופק את סדרות ה s וה i וזה מתבטא בתקלות ניווט, איבוד תקשורת (תקלה 31) התנהגות שהוגדרה בפורומים בחו"ל "כמו של שיכור" וחוסר יכולת לשוב לבסיס.

אצלי זה התחיל לפני שבוע, הרובוט יוצא לסבב הנקיון היומי ולאחר פרק זמן קצר הוא נתקע על תקלה 31 ודורש לבצע איתחול מחדש - שכמובן עוזר כמו להתיישב על נעץ. החברה מודעת אבל מסרבת לגלגל את הקושחה אחורה לגרסה קודמת והצפי המוצהר שלה לטיפול ותיקון התקלה הוא "שבועות".

כל הכבוד iRobot, זה בדיוק מה שציפינו לחברה שנחשבה למובילה בתחום. עלו והצליחו והמשיכו בדרך זו - רק אל תצפו לראות אותי בתור לקוח חוזר כי את הנאמנות שלי כלקוח איבדתם לצמיתות.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

Catskinner (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

Re: תקלת קושחה ברובוטי ה Roomba של iRobot

נושא שלא נקרא #2 

אז מתברר שהרובוטים של iRobot הם אולי כבר לא אבן הבוחן ליתר הרובוטים הביתיים אבל לשירות שהם מקבלים בארץ מגיע צל"ש. התקשרתי אליהם בלי הרבה צפיות. ענו לי במיידית. לא התווכחו, לא ניסו לשכנע אותי שנדמה לי, לא ביקשו ממני שאעשה כל מיני פעולות אוויליות שכולם כבר יודעים שלא עושות דבר מלבד לעצבן את הלקוח שמבין שבצד השני חושבים שהוא אידיוט. כלום. ישר אמרו שישלחו שליח שיאסוף את המכשיר, 24 שעות לאחר מכן מתקבל מסרון שהמכשיר הגיע למעבדה ובבוקר למחרת טלפון המאשר שהמכשיר נבדק, נמצא מקולקל ושיש להחליפו במסגרת האחריות והיות ואין אתצ הדגם הספציפי שולחים מכשיר מדגם אחר חלופי עד שיוכלו לשלוח אלי מכשיר חדש מהדגם שלי.

הלוואי ככה כולם.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

Re: תקלת קושחה ברובוטי ה Roomba של iRobot

נושא שלא נקרא #3 

יפה
טוב לשמוע

שלח תגובה

חזור אל “רובוטים ביתיים”