פןסו מעודכן 15/01/2024!

טלוויזיות, מסכים, מקרנים, LED, פלזמה, OLED, נגני וידיאו, סטרימרים וכו'
כללי הפורום
לוחות אלה מוגשים כשירות לחברי האתר. האתר אינו מרוויח מההודעות או המכירות שבו.
האתר משמש תווך בין גולשים באתר שמוכרים לבין גולשים שקונים ואינו אחראי בכל דרך לתוכן או טיב המודעות וההצעות המפורסמות בו ואינו ערב שהסוחרים או המוצרים ליגיטמיים ותקינים. כל ההצעות נמצאות באחריותם הבלעדית של המפרסמים ואנחנו מעודדים את הגולשים לאמת ולוודא שהמוצרים תקינים, שהמחירים הוגנים ושהמוכרים ליגיטמיים.
kurko1992 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים
יצירת קשר:

Re: נגנים לייזר דיסק + VCR תקינים ב100% למכירה!!!

נושא שלא נקרא #16 

27/07/2023 19:33  
ahersko כתב:
סה"כ שנתים וחצי אתה מקפיץ את המודעה
בסוף יבוא הקונה, אל תתיאש

בטוח שיהיה מישהו שרוצה או חולם על לייזר דיסק של אלביט.
...
אני מבין שאתה רוצה לעצבן אותי או ש משעמם לך, אבל סתם בשביל השטע עונה לך.
פרסמתי דברים בפייסבוק וגם אחרי יותר משנתיים של לחכות, הגיעו אנשים ו קנו, אז הכל בסדר, יש לי סבלנות.

Arie10
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 177 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

אפשר אפילו להרים את המחיר...זה כבר הפך לוינטאג' !

ADICT
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 70 פעמים
קיבל תודות: 297 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

28/07/2023 13:45  
Arie10 כתב:
אפשר אפילו להרים את המחיר...זה כבר הפך לוינטאג' !
...
:lol:

יהלי ב
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
שם מלא: יהלי בר
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 141 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

איכות של LD יכולה להראות סוועה על מסכי LCD-LED של היום כי הם חושפים יותר מידי אינפורמציה שאינה קיימת, אבל במסך OLED וממרחק סביר, זה יכול להראות לא רע בכלל ועם אספקט נוסלטגי שיכול להוסיף להנאה מהצפיה. יש היום אנשים שגם נהנים יותר לצפות בסרט VHS. מבחינה טכנית, ה LD בעל רזולוציה נמוכה מ DVD, אבל מדובר בפורמט אנלוגי למרות שהמדיה היא דיגיטלית\אופטית. ה LD זה בערך כמו ה SVHS עם שיפור קל. דיסקים מסוג CAV יותר איכותיים אבל מוגבלים באורך זמן הניגון לכל צד. למי שעדיין יש מסך פלזמה, אז האיכות של LD תהיה אפילו טובה יותר מ על OLED. ככל שהמסך בעל רזולוציה נמוכה ולכן מאלץ את הצופה להתרחק יותר, ה LD יראה יותר טוב. הבעיה העיקרית במכשיר הזה היא בלאי ותקלות. קשה היום למצוא מעבדות שמתקנות ולמי שחובב את הג'נר, רצוי שיהיה בעל ידע טכני לביצוע תחזוקה של החלפת רצועות, ניקוי ושימון אחת לשנה, בדומה למי שמשתמש בטייפ.

ADICT
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #20 

29/07/2023 0:00  
יהלי ב כתב:
איכות של LD יכולה להראות סוועה על מסכי LCD-LED של היום כי הם חושפים יותר מידי אינפורמציה שאינה קיימת, אבל במסך OLED וממרחק סביר, זה יכול להראות לא רע בכלל ועם אספקט נוסלטגי שיכול להוסיף להנאה מהצפיה. יש היום אנשים שגם נהנים יותר לצפות בסרט VHS. מבחינה טכנית, ה LD בעל רזולוציה נמוכה מ DVD, אבל מדובר בפורמט אנלוגי למרות שהמדיה היא דיגיטלית\אופטית. ה LD זה בערך כמו ה SVHS עם שיפור קל. דיסקים מסוג CAV יותר איכותיים אבל מוגבלים באורך זמן הניגון לכל צד. למי שעדיין יש מסך פלזמה, אז האיכות של LD תהיה אפילו טובה יותר מ על OLED. ככל שהמסך בעל רזולוציה נמוכה ולכן מאלץ את הצופה להתרחק יותר, ה LD יראה יותר טוב. הבעיה העיקרית במכשיר הזה היא בלאי ותקלות. קשה היום למצוא מעבדות שמתקנות ולמי שחובב את הג'נר, רצוי שיהיה בעל ידע טכני לביצוע תחזוקה של החלפת רצועות, ניקוי ושימון אחת לשנה, בדומה למי שמשתמש בטייפ.
...
כל מילה בסלע 👑👏 אח
לי יש גם שתיים שלושה נגני לייזר דיסק עם המון כותרים תמיד הייתי נהנה לראות נשק קטלני למשל עם מל גיבסון ודניס הנאובר הדיסק קובע בתוך הנגן...... :mrgreen: כמובן גם בתוך מכשיר הבלוריי יש דיסק קבוע שלהם ...ככה נהנה משתי עולמות וגם אפילו מת לחיות וגם הטורף מלא סרטים שאתה נהנה לראות מהזאנר של הלייזר דיסק שיותר קל למצוא מכותרי בלוריי

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

יש לי טייפ דק של akai
משהו כמו עשר מצלמות וידאו אנלוגיות מכל הסוגים
יש לי מכשיר VHS תקין
יש לי 5-6 וולקמנים הכי משוכללים של סוני
יש לי איזה דיסקמן אחד או שתיים תקינים
וכולם שווים כמעצור לדלת.
אין לי התקפת נוסטלגיה. רוצה לראות סרט, רואה אותו ב 4k ולא דוחף קלטת וידאו

אני לגמרי מתחבר לנוסטלגיה# ולפעמים אנשים רוכשים בדיוק מהסיבה הזאת ולא בשביל להשתמש. לכן סביר להניח שיחפשו מכשיר תקין כי מיעוט האנשים שיודעים לתקן אותם הס מלהזכיר שאין חלקים בנמצא.

ניחא לשלם כמה מאות שקלים על מכשיר תקין של מותג כמו פיוניר סתם בשביל הקטע
אבל 2000 שקל על מוצר מדבקה לא בשיא אונו?

הבעיה עם אנשים שהם משוכנעים שכל וינטאג הוא זהב והמחירים בארץ הזויים בטח על מכשירים חסרי ערך.

ADICT
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #22 

29/07/2023 14:27  
ahersko כתב:
יש לי טייפ דק של akai
יש לי מכשיר VHS תקין
וכולם שווים כמעצור לדלת.

אני לגמרי מתחבר לנוסטלגיה# ולפעמים אנשים רוכשים בדיוק מהסיבה הזאת ולא בשביל להשתמש. לכן סביר להניח שיחפשו מכשיר תקין כי מיעוט האנשים שיודעים לתקן אותם הס מלהזכיר שאין חלקים בנמצא.

הבעיה עם אנשים שהם משוכנעים שכל וינטאג הוא זהב והמחירים בארץ הזויים בטח על מכשירים חסרי ערך.
...
מסכים

kurko1992 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #23 

29/07/2023 14:27  
ahersko כתב:
יש לי טייפ דק של akai
יש לי מכשיר VHS תקין
וכולם שווים כמעצור לדלת.

...
אני חוזר על זה שוב, אני פרסמתי מחיר, מישהו רוצה לקנות?
מוכן לדבר איתי בפרטי.

אתה יודע כמה פניות יש לי כל יום על דברים אחרים ש אני מוכר, אנשים סתם חופרים, סתם לדוגמה, מוכר משהו ש עולה 1000 שקל (ומחיר לו מוגזם למוצר) ו אומרים "אני מביא לך 400, בוא תביא לי".
אען לי כוח לאנשים כאלה כבר, חצופים, איזה אחד עוד אמר לי "אני לו קונה ממך כי אני לא רואה פה חיבור איתך"...
אתה בא לצאת איתי לדייט כאילו? סתם אנשים חופרים כי רוצים חינם, מי ש באמת מעוניין לקנות, לא חופר.

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

29/07/2023 22:49  
kurko1992 כתב:
סתם לדוגמה, מוכר משהו ש עולה 1000 שקל (ומחיר לו מוגזם למוצר) ו אומרים "אני מביא לך 400, בוא תביא לי".
...
תן לי לתת לך כמה טיפים למכירה

1. אם המודעה שלך מפורסמת (שנים) ואין קונים... סימן שהמחיר שלך גבוה מידי
2. אם הרבה אנשים מתקשרים ומבלבלים לך את המוח על המחיר... כנ"ל
3. 400 ש"ח ביד עדיף מ 1000 בתיאוריה
4. תפרסם מחיר ריאלי ולא סיפורי פוגי, "מי שרוצה נדבר על המחיר" ואם כבר המחיר לא הגיוני תבקש הרבה יותר (לך על מליונים)
5. תפריד רגש ממכירה, זה שאתה קשור רגשית למוצר ויש לך נגיעה אישית לסיפור חייו, אין לזה שם ערך לאף אחד
6. תעשה באנצמארק ללוחות ותראה כמה מבקשים (לא בהכרח מחיר סגירה) על מוצרים דומים (רמז - וידאו תקין ב 150 ש"ח ולייזר דיסק תקין במצב חיצוני חדש עם שלט של אייווה ב 1000 במרקט פלייס של FB)
7. מוצרי מדבקה בתחום הוינטאג שווים אפס שקלים, הם לא מעניינים אף אחד
8. מוצרים תקולים, שיש להם תקלה כזו או אחרת, גם אם היא פעוטה, מקטינה לך בצורה דרסטית את קהל הקונים והמחיר בהתאם
9. מכשיר שהוא 100% תקין הוא 100% תקין בלי אותיות קטנות, אם יש כאלו ראה סעיף 8
10. אולי הפראייר יבוא בסוף ואולי לא, אני מעדיף שהוא יבוא בהתחלה במחיר שיעזור לי להיפתר מהמוצר שאין לו בו שימוש ולתת הנאה לאחד שיש לו במוצר.

אני מאחל לך בהצלחה, ושיהיו רק טלפונים מועילים ושתמכור הכל ושיהיו לך חיים מאושרים

itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 479 פעמים
קיבל תודות: 859 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

רק עכשיו נכנסתי וקראתי את הפוסט הנ"ל.
ראשית אני מאחל לפותח השרשור, מכירה מוצלחת והרבה סבלנות.

עם זאת מרגיש שיש איזה נתק אצל פותח השרשור, בין אם זה במכוון או בתמימות, רוצה להאמין בצד התמים של העניין,
והכרה ב-שוק וה-מציאות.

נגני לייזר דיסק והטכנולוגיה, מאז ומתמיד, הם נוסטלגיה עבורי ופינה חמה בלב, היו לי את המיטב של המיטב (להוציא את הדגמים האיכותיים היפנים של פיוניר שיצאו אחרי שנות ה-2000 לשוק היפני בלבד), והיה ברשותי אוסף בין הגדולים בארץ, זו אכן נישה ואספנות,
עם זאת, אין איזה ערך מוסף במה שאתה מציע לעומת נניח שלומי [mention]Adict[/mention] או אחרים, וניתן לראות זאת בשרשורי המכירות יד 2, שמציעים ציוד אפרופו, משמעותית מוצלח יותר (בזאנר הזה) ובמחירים שהם מעולים ביחס נניח לחול ביד 2.

וזה בסדר לקבל ביקורת.

kurko1992 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
יצירת קשר:

Re: פןסו מעודכן 15/01/2024!

נושא שלא נקרא #27 

שלום.

מעדכן את הפוסט.

המכשיר לייזר דיסק נמכר!
כל הסרטים שהם לא מלחמת הכוכבים נמכרו! (מה ש בלייזר דיסק)

הכל באנגלית, רק כמה סרטים בודדים יש תרגות בעברית, יש חלק של הדברים ש סגורים עדיין עם הניילון.

מוזמנים לפנות פה או בפרטי

שלח תגובה

חזור אל “לוח מוצרי וידיאו”