מחפש לפטופים ישנים שישמו לתרומה לילדים/משפחות

מחשבים נייחים, מחשבי מדיה, מחשבים ניידים ואביזרי מיחשוב
כללי הפורום
לוחות אלה מוגשים כשירות לחברי האתר. האתר אינו מרוויח מההודעות או המכירות שבו.
האתר משמש תווך בין גולשים באתר שמוכרים לבין גולשים שקונים ואינו אחראי בכל דרך לתוכן או טיב המודעות וההצעות המפורסמות בו ואינו ערב שהסוחרים או המוצרים ליגיטמיים ותקינים. כל ההצעות נמצאות באחריותם הבלעדית של המפרסמים ואנחנו מעודדים את הגולשים לאמת ולוודא שהמוצרים תקינים, שהמחירים הוגנים ושהמוכרים ליגיטמיים.
gmb (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 69 פעמים

מחפש לפטופים ישנים שישמו לתרומה לילדים/משפחות

נושא שלא נקרא #1 

קצת באיחור, אבל קראתי על LUBUNTU שיצא לפני כמה ימים
אז לקחתי כמה לפטופים ישנים שהיו לי בבית ו2 מחשבים נייחים
אמנם ישנים כולם, בני בערך עשור לפחות...ושאין לי מושג למה שמרתי.
השמשתי את המחשב הנייח, סידרתי כמה דברים, לקחתי את הלפטופים, הסוללות קצת גמורות והמאווררים מרעישים, פירקתי וניקיתי והוצאתי אבק, והחזרתי חזרה.
התקנתי על הכל LUBUNTU האחרון (20.04) והתקנתי ZOOM, הוספתי שפת עברית
והפעלתי את המחשבים, אפילו הלפטופים הישנים עם 2 GB RAM עובדים יפה בסך הכל
מחשב אחד התחיל להתקע, אבל כנראה שהביעה עם המאורר של המעבד, הוא הרבה פעמים מפסיק לעבוד, וכנראה המעבד מתחמם
אני לא מבין הרבה בלינוקס, ואין לי מושג איך לבדוק מה החום של המעבד (LENOVO X61S שחרשתי עליו כמה שנים טובות)
בכל מקרה
שמתי לב שהמחשבים האלה ממש יכולים לעבוד טוב, ואני אשמח לתרום אותם לילדים מהגן של אשתי (גננת)
ושאלתי אותה שאם אשמיש כמה לפטופים כאלה ישנים שיש להם מצלמה מובנת, לבטח היא יכול לקשר אותי לכל מיני ילדים שזקוקים למחשבים כיום בשביל למידה מרחוק, או סתם שיהיה להם בבית
הLUBUNTU מגיע כבר מותקן עם רוב הדברים, וזה ממש תחליף מהיר, מעולה וזול (חינמי) לווינדוס... שאמנם מגיע מותקן, אבל על מרבית הלפטופים האלה הוא כבר מקרטע, גם אחרי התקנה מחדש.

אז
אם יש למישהו לפטופים ישנים, עדיפות לכאלה שיש להם מצלמה מובנת (ככה אנני יכול להתקין להם ZOOM כבר ויהיו מוכנים לשימוש ללימודים מקוונים, או סתם לשוחח עם החברים/מורה/גננת שלהם)
אני אשמח לאסוף אותם, להתקין ולהשמיש אותם ולתרום לילדים/משפחות שצריכים אותם

אם מישהו מוכן לעזור ולעשות את זה באזור שלו אני אשמח להסביר מה לעשות, זה די פשוט בגדול
אני מאזור המרכז (אור יהודה).

רמי

gmb (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 69 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

סליחה
תוספת קטנה
אשמח אם תעזרו להפיץ את זה בעוד פורומים שונים, מקומות עבודה, חברים וכולי...
כל המרבה הרי זה משובח..
אשמח לשלוח פרטי התקשרות בפרטי

רמי

CRAZYDIAMOND
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 62 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

היי.
יש לי ערימת חלקי מחשב לתרומה, של מחשבים נייחים: כוננים קשיחים של עד 160 ג'יגה, הרבה זכרונות של 1 ג'יגה DDR2, כרטיסי PCI USB ועוד כמה דברים.
האם אתה מעוניין?

שלח תגובה

חזור אל “לוח מוצרי מחשוב”