תשתית הוט +ספק בב"ל אין גלישה

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
eyalsh7 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

תשתית הוט +ספק בב"ל אין גלישה

נושא שלא נקרא #1 

שלום חברים ,
אני מחובר עם תשתית הוט וספק בזק בינלאומי בבריג' (500M) עם ראוטר נטגיר ,עד לפני 3 שבועות הכל עבד פיקס
ואז התחילו הבעיות ,התחלתי לחוות האטה בבדיקות הורדה לרמה של 150-200M במקום 400M+
לאחר שיחה עם הוט הציעו לשלוח מודם והחלפה עצמית והתוצאה ללא שינוי , שיחות נוספות מול הוט ובב"ל -במשותף -ביצעו התקנה חוזרת של הקו -התוצאה ללא שינוי למרות שמבחינתם הכל מוגדר והכל תקין ,שוב שיחה עם הוט ובב"ל ושוב התקנה חוזרת של הקו והפעם הפתעה למרות שלטענתם הכל תקין והאם רואים את כתובת ה IP במערכת שלהם ,בממשק של ההוטבוקס לא מופיעה כתובת ה IP ו....שוב שיחה עם הוט שהפעם הפתעה : הנציגה מציעה לעשות ניסוי ולחבר אותי להוטנט לבדיקות והתוצאה מתקבלת כתובת IP שמתחילה ב 100. ויש גלישה , מחזירים לספק בב"ל והתוצאה אין כתובת ואין גלישה למרות שהתמיכה בהוט ובב"ל בשיחת ועידה מתעקשים שהכל תקין ,התמיכה של בב"ל מציעה לי להתחבר להוטנט ולעזוב את בב"ל (כן..לא יאמן) ,עשיתי מנוי בהוטנט תוך כמה דקות ללא מאמץ הם חיברו את הקו ויש גלישה ורואים כתובת IP בראוטר
אבל הגלישה איטית ואני מאחורי NAT ורוצה לגלוש דרך בב"ל ולא דרכם
אני שורף יום וחצי מול התמיכה של שניהם ללא פיתרון ,לא יאמן אף אחד לא לוקח אחריות ויותר מזה זורקים אחד על השני את האחריות (או אפילו עלי..?!!..)
למישהו יש רעיון /נתקל בבעיה שהספק והתשתית רואים כתובות אבל ההוטבוקס לא מושך כתובת IP (וכמובן אין גלישה ) ?

amirn
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 65 פעמים
קיבל תודות: 34 פעמים

Re: תשתית הוט +ספק בב"ל אין גלישה

נושא שלא נקרא #2 

ניסית לשנות חבילה ל 100M או 200M ולראות אם תקין?
ניסית לעבוד עם HOTBOX כנתב?
תנסה לשנות MAC ADDRESS בנתב שלך, אולי יקבל IP אחר שיעבוד, הוט בד"כ נותנים אותו IP לאותו MAC

eyalsh7 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #3 

ניתקתי את הנתב שלי וכרגע הוא לא מחובר לרשת ,אני מחובר עם ההוטבוקס בתור נתב . הבעיה היא ברגע שספק האינטרנט הוא הוטנט אז ההוטבוקס אני רואה כתובת IP בהוטבוקס וגולש (בחצי המהירות אבל לפחות גולש) . ברגע שהספק מוחלף לבזק בינלאומי אין גלישה ואין כתובת IP בהוטבוקס במן שהתמיכה בהוט ובבזקבינלאומי טוענים שהכל תקין ורואים כתובות IP חוקיות

hai13h
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #4 

תבקש להחליף מודם הייתה לי גם בעיה כזו החליפו לי את ההוטבוקס והתסדר... תבקש מהם חיבור בחייגן זמני זה גם יכול לפתור את הבעיה (זה אפשרי אבל תצטרך להתעקש מול בבל)

Acadir
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

נסה לאפס את המודם\ שיוך מחדש בב"ל מול הוט.
או שתוריד ל 200.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”