Anthem mrx 540/740/1140 - החדשים .

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

Re: Anthem mrx 540/740/1140 - החדשים .

נושא שלא נקרא #361 

אין צורך לשנות כלום בכל הדלקה משקיעים בכיול בהתחלה ובזה נגמר הסיפור
3 קידמיים טאנוי D
סראונדים ארנדל
jvc NP5
סאבים אסקנדו+svs
מגברי כח בריסטון/רוטל/אדקום
4 אטמוס פולק

FastandFurious
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 899 פעמים
קיבל תודות: 550 פעמים

נושא שלא נקרא #362 

22/02/2021 9:09  
Moshe984 כתב:
אתה צודק.
לפי דעתי ברסיברים (תלוי איזה) הכי חשוב זה ה RC, בלי זה נשמע פח אשפה, בימאהה זה הפוך, עם זה נשמע פח אשפה.
עם זאת, עבורי, מכשיר שגורם לי בכל הדלקה לשנות משהו בשביל למקסם משהו כשבפועל כל שינוי כזה או אחר מוסיף מצד אחד וגורע מצד שני, ובסוף הגלגל מסתובב וזה לעולם לא נגמר, אין שקט נפשי ואין מרגוע בראש, לא מתאים לי, מי שזה כן מתאים לו, בבקשה ש יגהץ.
אפשר להגיע לתוצאה גם טובה יותר בלי כל הבול ש י ט הזה. מצד שני כל אחד והנסיון שלו, ו יש כאלו שאוהבים את זה, אז שיהיה בהצלחה.
ו אכן, רק בריאות לכולנו.
...
גם בלי כיול האנתם נשמעים מדהים במיוחד הדגמים החדשים (לפי הנ"ל ולפי ביקורות משתמשים)
כמו שיואב כתב לפני, מריצים כיול וסוגרים סיפור, לא ברור מה העניין והפחד מכיול .. נו טוב שיהיה...
Denon X4800H
speakers Klipsch THX
Subwoofer PSA Ev1813
Zidoo Z1000 Pro
Lg C1 83

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

נושא שלא נקרא #363 

22/02/2021 9:09  
Moshe984 כתב:
אתה צודק.
לפי דעתי ברסיברים (תלוי איזה) הכי חשוב זה ה RC, בלי זה נשמע פח אשפה, בימאהה זה הפוך, עם זה נשמע פח אשפה.
עם זאת, עבורי, מכשיר שגורם לי בכל הדלקה לשנות משהו בשביל למקסם משהו כשבפועל כל שינוי כזה או אחר מוסיף מצד אחד וגורע מצד שני, ובסוף הגלגל מסתובב וזה לעולם לא נגמר, אין שקט נפשי ואין מרגוע בראש, לא מתאים לי, מי שזה כן מתאים לו, בבקשה ש יגהץ.
אפשר להגיע לתוצאה גם טובה יותר בלי כל הבול ש י ט הזה. מצד שני כל אחד והנסיון שלו, ו יש כאלו שאוהבים את זה, אז שיהיה בהצלחה.
ו אכן, רק בריאות לכולנו.
...
ההכללה שעשית היא... הכללה.
בחלל הקודם שלי, מע' הכיול של יאמהה (המותקנת בדגמי הדגל), עשתה עבודה מעולה גם בהאזנה וגם אחרי מדידות שביצעתי אחרי הכיול האוטו', לא היה חסר כלום. תוצאה מושלמת.
כנראה שבחללים יותר מורכבים או מאתגרים אקוסטית, יש מע' כיול מורכבות וחכמות יותר שיתנו תוצאות טובות יותר.
עדיין, זה רחוק מההכללה שעשית באופן גורף למותג.
מה גם, שמשנת מודל אחד לאחרת ומדגם לדגם יש שיפורים ותוספות גם למע' הכיול ה"גנרית" שלהם (מעבד 64 ביט מול 32 ביט, כיול "תלת מימדי", כיוון והתיחסות גם לזוויות, כיוונון מודול באס ידני וכד').

masteraudio
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 194 פעמים

נושא שלא נקרא #364 

ערב-טוב.

חלק גדול מאוד מהבעיות אשר דווח על-ידי לקוחות אשר רכשו את הרסיברים/פרוססורים של אנתם נבע ונובע ברובו כתוצאה מאי ביצוע התקנת עידכון קושחה חשוב מאוד אשר מאפשר היתממשקות הרסיבר אל מול מערכת הכיול.
לאחר חפירה רבה בפורום AVS אחד הלקוחות אשר ביצע את עידכון הקושחה טרם התקין את מערכת הכיול ולאחר מיכן התקין את מערכת הכיול הוא לא חווה שום בעיות טכניות כאלו ואחרות עים ה-AVM-70.
לאחר מיכן הוא שיתף את הפרט הקטן והחשוב הזה בפורום וזה אכן פתר להרבה אנשים את הבעיות אשר הם חוו עים הרסיברים/פרוססורים.
אנתם הוציאה גירסת בטא למערכת הכיול וכרגע היא יציבה מאוד ומתפקדת מצוין, ואני אפילו עובד איתה עים האנתם MRX-720 שברשותי.
נכון שלא הכל הלך חלק וכמצופה וזה נורא מאכזב ואיכזב לקוחות רבים בעולם וחלק אכן החזיר את המוצרים אבל זהו שחקול של כל לקוח מה לעשות ברגע שהוא אינו מקבל תמורה לכספו ואין על כך שום ויכוח.
לבסוף המוצר יתייצב והכל יסתדר אני מאמין.
TRINNOV ALT-16
SVS ULTRA CENTER
SONUS-FABER VENERE 2.5
SVS PRIME ELEVATION
SVS PB-16
YAMAHA MX-A5000

Balance
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 82 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #365 

התרבות הזו של להוציא מוצרים לא אפויים ואז לקוחות בחלקם מקבלים זאת בהבנה היא הזויה, של שני הצדדים.
המעשה שצריך להיות בסיטואציה כזו היא החרמה של היצרן. שאולי בפעם הבאה יחשוב פעמיים.
אף אחד לא היה מוכן לקבל רכב עם כך כך הרבה בעיות ובאגים. או כל מוצר אחר.

masteraudio
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #366 

צודק, אבל אף מוצר לא חף מבעיות כאלו ואחרות לדעתי.
ואים כבר מכוניות ורכבים ושאר מיני מנועים גם מרצדס ו B.M.W שעולים מאות אלפי שקלים מכריזים לא פעם ולא פעמיים על RECALL בעיקבות כשלים טכניים חמורים שהיתגלו ברכבים שלהם וזאת לאחר תהליך Q.A מהמחמירים ביותר שיש אבל אף אחד לא החרים אותם.
מי שרצה קנה ומי שרצה הלך למוסך תיקן את הרכב ובא לציון גואל.
TRINNOV ALT-16
SVS ULTRA CENTER
SONUS-FABER VENERE 2.5
SVS PRIME ELEVATION
SVS PB-16
YAMAHA MX-A5000

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #367 

22/02/2021 19:34  
masteraudio כתב:
ואים כבר מכוניות ורכבים ושאר מיני מנועים גם מרצדס ו B.M.W שעולים מאות אלפי שקלים מכריזים לא פעם ולא פעמיים על RECALL בעיקבות כשלים טכניים חמורים שהיתגלו ברכבים שלהם וזאת לאחר תהליך Q.A מהמחמירים ביותר שיש אבל אף אחד לא החרים אותם.
...
רק יש הבדל קטן מרצדס ושות נותנים פתרון לכשלים שמתגלים ובמקרה דנן ,כרגע לפחות, אין פתרון אילו היה, הכל היה דבש.
3 קידמיים טאנוי D
סראונדים ארנדל
jvc NP5
סאבים אסקנדו+svs
4 אטמוס פולק

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #368 

משה, זה נכון, אבל אחרי הכל, רכב הוא מוצר מורכב עשרות מונים יותר מרסיבר.

כמה קשה היום ליצרן רציני לוודא שרסיבר יוצא ללא תקלות חמורות?

masteraudio
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #369 

בגדול חברות כמו ימהה,מרנץ ודנון הוציאו רסיברים תחת הכותרת הנוצצת של HDMI 2.1 READY "ושכחו" להודיע לציבור הצרכנים שחיבור זה לא עובד מלכלתחילה והצ'יפ של PANASONIC היה פגום ובכל זאת שיחררו את המוצרים וזאת לדעתי הונאה בחסות הטכנולוגיה.
במיקרה של אנתם זה לא קרה והם הודיעו מראש שלה תהיה תמיכה ב HDMI2.1 ולכן למי שזה נורא חשוב והכרחי לא ירכוש אנתם.
ברסיברים ובפרוססורים של אנתם אין בעיה ביחידה עצמה אלא הייתה בעיה בשילוב של מערכת הכיול עים הרסיבר עצמו, וזאת לא בעיה שלא ניתנת לפיתרון.
אנתם הוציאו גירסת בטא 1.3.16 שלא פתרה את כל הבעיות ולאחר פרק זמן לא גדול של פחות משבועיים הם הוציאו עוד גירסת בטא 1.3.19 שכרגע פתרה 95% מהבעיות אשר היו צצות בזמן ביצוע כיול כגון: תחילת כיול רמקול קידמי ימני ולמעשה הוא היה מכייל את רמקול סוראונד ימין או כאשר היה אמור לצאת TEST-ONE מהסאב הוא היה מתחיל לכייל ולא מפסיק עד אשר מכבים את הרסיבר ועוד כל מיני באגים הזויים.
בירסת הבטא האחרונה בעיות אלו ניפתרו ונעלמו כלא היו ומשיחה עים נציג של אנתם באחד הקבוצות אשר אני חבר בה עומד לצאת בעוד כשבוע עידכון נוסף אשר הוא יהיה ברמת RC שהוא עידכון טרום שיחרור הגירסה הסופית והרישמית.
כמו שציינתי אני עובד עים גירסת הבטא האחרונה ולא חוויתי איתה שום בעיה ולו הקטנה ביותר ולכן מבחינתי יש למה לצפות וגם לרוכשים העתידיים של המוצר הנהדר הזה.

אני מאמין גם שקונצרנים מכובדים כגון ימהה מרנץ ודנון ימצאו פיתרון לסוגיית ה HDMI 2.1.
קצת זמן וסבלנות חברים גם כך העולם היתהפך 360 מעלות לצערנו,ושאלו הצרות שיהיו לנו.

ערן, תמליץ לי על סרט מפחיד טוב. אתה יודע שאני לא מפחד🤣
TRINNOV ALT-16
SVS ULTRA CENTER
SONUS-FABER VENERE 2.5
SVS PRIME ELEVATION
SVS PB-16
YAMAHA MX-A5000

niko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: איתן
נתן תודות: 655 פעמים
קיבל תודות: 300 פעמים

נושא שלא נקרא #370 

22/02/2021 20:25  
istarmini כתב:
22/02/2021 19:34  
masteraudio כתב:
...
רק יש הבדל קטן מרצדס ושות נותנים פתרון לכשלים שמתגלים ובמקרה דנן ,כרגע לפחות, אין פתרון אילו היה, הכל היה דבש.
...
הי יואב, אני יכול לומר לך שלא תמיד נותנים פתרונות ואני יכול לתת דוגמה של מפורשה ו BMW, ואפילו הונדה
שהם מופת ומודל לאמינות, זה עדיין לא אומר שמה שקורה באנטם זה תקין אבל אני מסכים עם משה ומאמין שהבעיות יפתרו
עם הזמן .
לבינתיים בסאונד הוא לא מפשל וכנראה מתעלה עם הסדרה הקודמת.
JVC X5500
Anthem MRX1140
Paradigm Signature S8v2
Arendal 1723 center
Arendal sub2V
A.Technology4200

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #371 

סוף סוף שוחררו הספציפיקציות הסודיות:
https://anthemav.com/products-current/t ... page=specs
https://anthemav.com/products-current/t ... page=specs

הפרסום טוען:
140-watts per channel continuous power into 8 ohms.
אבל:
Channels 1-5, Two Driven into 8 Ohms 140 W
Remaining Channels, Two Driven into 8 Ohms 60 W
גם יש לציין שאין אנלוג בייפאס בAVR, רק בAVP למי שזה חשוב לו.
Jack of some trades, master of none

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #372 

22/02/2021 23:26  
niko כתב:
22/02/2021 20:25  
istarmini כתב:

...
הי יואב, אני יכול לומר לך שלא תמיד נותנים פתרונות ואני יכול לתת דוגמה של מפורשה ו BMW, ואפילו הונדה
שהם מופת ומודל לאמינות, זה עדיין לא אומר שמה שקורה באנטם זה תקין אבל אני מסכים עם משה ומאמין שהבעיות יפתרו
עם הזמן .
לבינתיים בסאונד הוא לא מפשל וכנראה מתעלה עם הסדרה הקודמת.
...
אני בטוח שהבעיות תפתרנה אין לי ספק רק חבל שזו ההתנהלות שנבחרה על ידי חברה מכובדת כאנתם.

פה לא מדובר על חוסר תמיכה בקובץ מסויים פה מדובר על שחרור מוצר לא אפוי זה פשוט מחדל.
כשאתה אומר אנתם אתה אומר ARC ופה פשוט שחררו מוצרים ללא תמיכה ב ARC וזה ,לדעתי, פשוט מחדל.
3 קידמיים טאנוי D
סראונדים ארנדל
jvc NP5
סאבים אסקנדו+svs
4 אטמוס פולק

niko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: איתן
נתן תודות: 655 פעמים
קיבל תודות: 300 פעמים

נושא שלא נקרא #373 

בעיני החוסר שקיפות למול הרוכשים היא בעייתית ועלולה לפגוע בשמם הטוב(עד להשקה).
נקווה שיטפלו בבעיות במהרה.

Avi_Dagan
לא עקבתי לגמרי אחרי הנתונים אבל אין פה הפתעה אם היית מכיר את הסדרה היוצאת...
מעל 5.1 מקבלים פחות עוצמה ואם זה מהווה סיבה למישהו לא לקנות את המוצר אז לי נראה שהוא לא היה קונה בכל מקרה.
ובכלל מה זה הפרסום טוען? טענו שיש 140W לכל הערוצים? כנראה שלא.
JVC X5500
Anthem MRX1140
Paradigm Signature S8v2
Arendal 1723 center
Arendal sub2V
A.Technology4200

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #374 

23/02/2021 9:29  
niko כתב:
לא עקבתי לגמרי אחרי הנתונים אבל אין פה הפתעה אם היית מכיר את הסדרה היוצאת...
מעל 5.1 מקבלים פחות עוצמה ואם זה מהווה סיבה למישהו לא לקנות את המוצר אז לי נראה שהוא לא היה קונה בכל מקרה.
ובכלל מה זה הפרסום טוען? טענו שיש 140W לכל הערוצים? כנראה שלא.
...
אני מכיר את הנתונים של הדגמים הקודמים, ואכן זה היה מאוד צפוי, אבל הפרסום טוען בצורה מטעה שמדובר ב140 רציף לכל ערוץ. מאחר ומדובר במוצר חדש והספקס לא פורסמו עד אתמול (כמה שבועות אחרי ההשקה), אי אפשר היה לדעת בוודאות מוחלטת מה מקבלים. למשל, בדגמים הקודמים כן היה מעקף אנלוגי/אנלוג דיירקט ובחדשים אין, מה שלא נשא חן בעיני חלק מהלקוחות. אלו שהיו נעולים על אנת'ם ביטלו את הMRX ועברו לAVM.
Jack of some trades, master of none

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #375 

22/02/2021 22:08  
masteraudio כתב:
ערן, תמליץ לי על סרט מפחיד טוב. אתה יודע שאני לא מפחד🤣
...
מתי שתרצה, אתה יודע שיש לי רשימה ארוכה עבורך :)

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”